Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Utorok Január 06, 2009 8:06 pm

Proc vedle ? Videla si nejakou cirkev, ktera by nebyla na zaklade nejakeho nabozenstvi ? Nebo zreklo se nekdy nejake nabozenstvi nejake cirkve ? Jak je mozne, ze po tom vsem co si vypsala verici RK stale toleruji ? To jim to vsechno zle nevadi ? Ja netvrdim ze verici jsou ovce (v koprovku si muze verit kazdy sam), ja tvrdim (mozna to tak nevyznelo) ze ti, co jsou v cirkvich jsou ovce - a tech je drtiva vetsina, proto mi SEROU - ne tim, ze si vzajemne ctou pohadky, ale tim, jak se snazi ovlivnovat zivot nas ostatnich ... a jeste jim to cteni pohadek u nas plati stat z mych dani ... HNUS. Je skutecne perverzni, abych si JA platil nekoho, kdo jde proti mym zajmum ...

jednoducha rovnice ... neni nabozenstvi, neni cirkev :D presvedc me o opaku ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Utorok Január 06, 2009 8:10 pm

krab píše:
Crusader píše:Spis jde o to, ze cirkve jsou prave plody nabozenstvi ....


Cože? Církve jsou plody (řekněme negativní) křesťanství?



Precti si znovu, co jsem napsal ... o krestanech jsem nepsal, ale jich se to tyka nejvic, ale hlavne diky krestanstvi vznikla rimskokatolicka cirkev, nebo si myslis ze vznikla na zakladech koprove omacky ? Proste nechapu, jak se ti "skutecni" verici muzou vubec divat na to, co tahle mafie dela a nic proti tomu nedelat ...

a ROZHODNE JSEM NENAPSAL ze krestanstvi je plod cirkve, takze reakci "Nicméně křesťanství rozhodně není produktem, tedy plodem, církve" nejak nechapu.

Napsal jsem to PRESNE OBRACENE ! a to tak, ze jen diky vire (ruznym viram, muzes klidne pouzit privlastku slepym) vzniklo vsechno tohle svinstvo ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod gog&magog v Utorok Január 06, 2009 10:19 pm

To svinstvo vzniklo len a len kvoli ludskej blbosti. A "nie je viera, nie je cirkev" samozrejme plati, ale viera bez nabozenstva moze celkom v pohode existovat.
Inak, co ty mas s tou omackou? :D
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Streda Január 07, 2009 1:02 am

gog&magog píše:ale viera bez nabozenstva moze celkom v pohode existovat.
Inak, co ty mas s tou omackou? :D



Snad si chtela napsat vira bez cirkve ... proste to co me na tech cirkvich vadi je shromazdovani ovecek, tupeho stada a jeho vyuzivani k jistym cilum ... a ovecky chrochtaji blahem, ze maji vudce :D

btw s omackou nemam nic, ale skutecni silni verici veri, ze buh je i v te koprovce :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod krab v Streda Január 07, 2009 1:26 am

Crusader píše:
krab píše:
Crusader píše:Spis jde o to, ze cirkve jsou prave plody nabozenstvi ....


Cože? Církve jsou plody (řekněme negativní) křesťanství?



Precti si znovu, co jsem napsal ... o krestanech jsem nepsal, ale jich se to tyka nejvic, ale hlavne diky krestanstvi vznikla rimskokatolicka cirkev, nebo si myslis ze vznikla na zakladech koprove omacky ? Proste nechapu, jak se ti "skutecni" verici muzou vubec divat na to, co tahle mafie dela a nic proti tomu nedelat ...

a ROZHODNE JSEM NENAPSAL ze krestanstvi je plod cirkve, takze reakci "Nicméně křesťanství rozhodně není produktem, tedy plodem, církve" nejak nechapu.

Napsal jsem to PRESNE OBRACENE ! a to tak, ze jen diky vire (ruznym viram, muzes klidne pouzit privlastku slepym) vzniklo vsechno tohle svinstvo ...



1) Napsal jsi náboženství, pravda, spletl jsem se, ale k tomu co jsem napsal já jako reakci se to hodí snad ještě více než to křesťanství. K těm plodům, tady ti dávám za pravdu, církve jsou plody náboženství to nelze popírat, nevím, něco jsem přehlédl asi, nevím, pardon za tento omyl, tyhle "slovíčkářské" diskuze mě občas podněcují k nepozornosti:).
Co bys ty jako silně věřící dělal se špatným vedením církve? Nic, vůbec nic, protože nemáš absolutně žádnou pravomoc a jako jednotlivec jsi bez náruku, stejně tak v menší skupině. To je jako bych po tobě chtěl, abys změnil vládu politické strany, kterou jsi volil ve volbách, ale nyní ti její přístup nevyhovuje.

"a ROZHODNE JSEM NENAPSAL ze krestanstvi je plod cirkve, takze reakci "Nicméně křesťanství rozhodně není produktem, tedy plodem, církve" nejak nechapu."

2) Taky můj zásek pramenící z předchozího omylu:)


"jen diky vire (ruznym viram, muzes klidne pouzit privlastku slepym) vzniklo vsechno tohle svinstvo..."

3) No, nevím jestli to můžeš zrovna takhle kardinálně prohlásit, tenhle řetězový efekt ostatně funguje téměř u všeho. Za to, že bylo náboženství podmaněno církví, samotné naboženství ani tak nemůže...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod krab v Streda Január 07, 2009 2:00 am

Crusader píše:
gog&magog píše:ale viera bez nabozenstva moze celkom v pohode existovat.
Inak, co ty mas s tou omackou? :D



Snad si chtela napsat vira bez cirkve ... proste to co me na tech cirkvich vadi je shromazdovani ovecek, tupeho stada a jeho vyuzivani k jistym cilum ... a ovecky chrochtaji blahem, ze maji vudce :D

btw s omackou nemam nic, ale skutecni silni verici veri, ze buh je i v te koprovce :D


Mám pocit, že už to s tím stádem přeháníš. Když si to vemeš, fanoušci kdejaké skupiny (včetně IM) jsou v podstatě také jen tupá zvířata běhající s otevřenou peněženkou od krámu ke krámu a poctivě přispívající do společné kasičky členů skupiny, kteří potom mohou jen radostně kynout blahem nad svou schopností podmanit si lidi (a to ještě nemluvím o těch zkutečně extrémistických fanoušcích, kteří by za japonsko-portugalsko-ruskou re-edici alba Powerslave dali život). Všem je jasný, že jde v tomhle odvětví především o peníze, ale my přesto lítáme, abychom měli všechen jejich materiál pohromadě, proč? Chceme ukázat, jak vysoce jsme s nimi spjati, jak nám na nich záleží? Nebo máme jen potřebu něco sbírat (v čem by bylo tohle významnější například oproti potřebě v něco věřit?)? Nevím, já na to se zcela přesnou určitostí odpovědět nedokážu, také si kupuji originální věci a IM nejsou první skupinou, u které tak činím, ale když se mě člověk (který mě nepochybně považuje za nepraktickýho idiota plýtvajícího s penězi), na něhož se doma z police šklebí 30000 vypálených disků, zeptá, proč, řeknu, že to nikdy nemůže pochopit, dokud si sám něco k čemu má vztah nekoupí v originále. A mám tušení, že podobně by odpověděl i věřící nevěřícímu. Je to příklad s tématem nekorespondující (i když ve své hlubší podstatě ano), jsem si toho vědom, ale u tebe jsem také již pochytil tendenci přehánět a hnát vše do extrému, takže proč se nepřizpůsobit?
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Streda Január 07, 2009 2:07 am

Koupenim originalky v prvni rade kapelu odmenis za jejich praci penezi ... a ty sberatelske veci si treba ja kupuju jen proto, ze se mi to libi, rozhodne vubec ne proto, abych nekam patril - naopak si zakladam na tom nepatrit nikam :D ... pokud jde o "stado" u fans IM, tak to hlavne prepaluje, vyrabi plagiaty tricek, vlajky a podobne "picoviny" ... viz CFCIM :D ... a neni tam ani jeden sberatel :D cim to bude?

A penize ? O ty jde prakticky vzdycky a ve vsem ... nema smysl si neco nalhavat a pokud srovnavas sbirat a verit ? viru zpetne nespenezis (kostel ti prachy z kasicky nevrati) :D sbirku prodas celkem v pohode :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod krab v Streda Január 07, 2009 12:14 pm

Crusader píše:Koupenim originalky v prvni rade kapelu odmenis za jejich praci penezi ... a ty sberatelske veci si treba ja kupuju jen proto, ze se mi to libi, rozhodne vubec ne proto, abych nekam patril - naopak si zakladam na tom nepatrit nikam :D ... pokud jde o "stado" u fans IM, tak to hlavne prepaluje, vyrabi plagiaty tricek, vlajky a podobne "picoviny" ... viz CFCIM :D ... a neni tam ani jeden sberatel :D cim to bude?

A penize ? O ty jde prakticky vzdycky a ve vsem ... nema smysl si neco nalhavat a pokud srovnavas sbirat a verit ? viru zpetne nespenezis (kostel ti prachy z kasicky nevrati) :D sbirku prodas celkem v pohode :D


Ano, ale kolik utratíš za originální materiál a kolik vhodíš do kasičky? To snad ani nemůžeš považovat za srovnatelný. Neříkám, že si to kupuješ proto, abys někam patřil, to je jasný, ale s něčím se chceš ztotožnit a pokud už vrazíš do něčeho takové množství peněz (a to i relativních zbytečností, které prakticky nijak nevyužiješ... chci tím říct, že pokud si koupíš originálku, tak ji využít můžeš, ale pokud si koupíš pět různých edicí, které se takřka neliší, tak proč?) tak nejen proto, že se ti to líbí, líbí se ti plno věcí, kterým takovou starost nevěnuješ; ne, k tomuhle už musíš mít určitý vztah, něco cítit, jak jsem říkal, být s tím ztotožněný.

K tomu poslednímu odstavci snad ani nemám co říct... Víru sice nezpeněžíš, ale když si kupuješ nějakou věc (zvláště sběratelského rázu), tak snad nekalkuluješ s tím, že ji někdy budeš prodávat, takže jsem vůbec nepochopil, jaký měl tento argument smysl a zvláště by mě zajímalo, kolik si myslíš, že zcela průměrný křesťan (například) vynaloží peněz na svou víru... Vše jsi to převedl na materiální bázi, což jsem já nechtěl. Chtěl jsem jen poukázat na to, že každý z nás je v podstatě tou tupou ovcí, každý je otrokem něčeho, ať už si to připouští, nebo ne. A je kravina odsoudit víru jen na základě toho, že je tam to "otrokářství" tak zjevné. Víra je sice záležitost nehmotná, ale není tak škodná praktickému životu (teď nemluvím o církvi!!) - co je lepší, utratit vše, co vydělám za CDéčka a být relativně šťastný, nebo soustřeďovat svůj vnitřní život k náboženství, mít peníze a být relativně šťastný?
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Streda Január 07, 2009 3:24 pm

krab píše:
Crusader píše:Koupenim originalky v prvni rade kapelu odmenis za jejich praci penezi ... a ty sberatelske veci si treba ja kupuju jen proto, ze se mi to libi, rozhodne vubec ne proto, abych nekam patril - naopak si zakladam na tom nepatrit nikam :D ... pokud jde o "stado" u fans IM, tak to hlavne prepaluje, vyrabi plagiaty tricek, vlajky a podobne "picoviny" ... viz CFCIM :D ... a neni tam ani jeden sberatel :D cim to bude?

A penize ? O ty jde prakticky vzdycky a ve vsem ... nema smysl si neco nalhavat a pokud srovnavas sbirat a verit ? viru zpetne nespenezis (kostel ti prachy z kasicky nevrati) :D sbirku prodas celkem v pohode :D


Ano, ale kolik utratíš za originální materiál a kolik vhodíš do kasičky? To snad ani nemůžeš považovat za srovnatelný. Neříkám, že si to kupuješ proto, abys někam patřil, to je jasný, ale s něčím se chceš ztotožnit a pokud už vrazíš do něčeho takové množství peněz (a to i relativních zbytečností, které prakticky nijak nevyužiješ... chci tím říct, že pokud si koupíš originálku, tak ji využít můžeš, ale pokud si koupíš pět různých edicí, které se takřka neliší, tak proč?) tak nejen proto, že se ti to líbí, líbí se ti plno věcí, kterým takovou starost nevěnuješ; ne, k tomuhle už musíš mít určitý vztah, něco cítit, jak jsem říkal, být s tím ztotožněný.

K tomu poslednímu odstavci snad ani nemám co říct... Víru sice nezpeněžíš, ale když si kupuješ nějakou věc (zvláště sběratelského rázu), tak snad nekalkuluješ s tím, že ji někdy budeš prodávat, takže jsem vůbec nepochopil, jaký měl tento argument smysl a zvláště by mě zajímalo, kolik si myslíš, že zcela průměrný křesťan (například) vynaloží peněz na svou víru... Vše jsi to převedl na materiální bázi, což jsem já nechtěl. Chtěl jsem jen poukázat na to, že každý z nás je v podstatě tou tupou ovcí, každý je otrokem něčeho, ať už si to připouští, nebo ne. A je kravina odsoudit víru jen na základě toho, že je tam to "otrokářství" tak zjevné. Víra je sice záležitost nehmotná, ale není tak škodná praktickému životu (teď nemluvím o církvi!!) - co je lepší, utratit vše, co vydělám za CDéčka a být relativně šťastný, nebo soustřeďovat svůj vnitřní život k náboženství, mít peníze a být relativně šťastný?


Jsem sice sberatel, maiden mam rad, ale klidne si dovedu predstavit, ze to jednou vsechno prodam ... jsou to jen veci a protoze jsem i obchodnik, tak vim, ze prave ty ruzne edice z tohohle hlediska se zhodnoti, takze sbirku beru take jako investici a nevidim na tom nic spatneho ani divneho. Utratim tolik, kolik si muzu dovolit, kdyz jdu na koncert, za listek platim plnou palbu, to krestan je na tom lip, tomu provoz kostela, dokonce i hlavni hvezdu farare plati stat ... tak kde je spravedlnost? On ma mit dusevni potravu zadara a ja to mam platit ? :D Takze prumerny krestan BOHUZEL neplati na provoz svych orgii zdaleka tolik, kolik by platit mel ... Sice vsichni prumerni krestani mlati argumentama, ze prece do kostela chodit nemusi, nepotrebuji ho, ale to je jen takovy populismus - kdyz to nepotrebuji, proc to teda existuje ? Ono jsou proste jen zkazeni socikem a jak ma nekdo platit, tak se zacne skubat, byt jde o blbych 30 kc u doktora.

Ano libi se mi plno veci a pozornost jim venuji :D zvlast numismatika je hodne drahe hobby, nicmene si dovoluji pouze tolik, na co mam - nekradu, neprepaluji - kolik prumernych krestanu cti NEPOKRADES ? Kdyz jsem se jednoho ptal, proc krade (muzika, sw) - tak zacal blabolit neco o tom, ze jezis kristus uz zemrel za jeho hrichy, takze proste muze :D Tomu rikam skutecna argumentace (hlavni problem je, ze kazdej si svoji viru vyklada po svem). Tak se ptam, proc si myslet o vire, ze je pozitivni, kdyz drtiva vetsina krestanu jsou vychcani hajzlove ? Staci se podivat na KDU-CSL ... a argument ze tech par poctivych s tim nema sanci nic udelat je sice hezkej, ale nic neresi.

Viru samozrejme zpenezis - vzdyt ti to cirkev predvadi dnes a denne, jen na zaklade viry do ni lidi cpou prachy, nebo myslis ze je to z jineho duvodu ? ... co byl prodej odpustku ? jen zpusob jak na vericich neco trhnout :D Proc taky ne, kdyz jsou blby, tak at soli - udelej si vylet na floridu, navstiv nejakou milionarskou ctvrt a nebudes se stacit divit, kolik z tech honosnych sidel patri ruznym fararum, pastorum, biskupum a podobne verbezi ... a to vubec nemluvim o telekazatelstvi, o tematu ktere maiden zpracovali v songu Holy Smoke.

Pokud jde o to tve kazdy z nas je tupou ovci, tak to nesouhlasim ... ja jsem bohuzel ovce v jinem smyslu, ta ktera MUSI platit dane, ale mam na vyber ? Zdaleka se necitim byt tupy, kdyz si to vse uvedomuji. Kdyz je platit nebudu tak si to pekne odseru. To co pises v zaveru je sice pekne, ale prave protoze z viry vzesly cirkve a sekty, nebo krestanske politicke strany, kterym jde o moc a penize, je pro me jako "koren" zla problematicka. Sice je hezke, ze v prvopocatcich mela hezke ideje, ale realita je uplne jina ... a viru s jejim dopadem budu hodnotit prave na zaklade reality, ne tech vznesenych ideji jezise krista ... Proc je nejvic pokrytcu prave mezi krestanama ? S oblibou kazou vodu a piji vino ... neni problem krestanu v tom, ze jejich vira je SPATNA ?

na zaver jedna otazka pro tebe - k CEMU JE DOBRE lidi organizovat, budovat z nich stada ?

btw takze jsme to posunuli zasa dal - na rovinu dobra vira versus spatna vira ... aneb problem je zase jen v lidech. Nevidim rozdil mezi krestanstvim a komunismem - vzdyt i myslenky komunismu jsou veskrze bohulibe :D a co s tim lidi v praxi dokazali udelat ... pokud jde o krestany, nebyli lepsi ... Co je lepsi, vira, nebo vlastni ROZUM ? Jestli to chapu, tak pro ty co nemaji rozum zbyva uz jen ta vira ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod IMS v Utorok Január 20, 2009 1:10 am

Odporucam vsetkym pozriet, ako je to s nabozenstvami a kto vlastne ovlada svet. Ma to 3 casti, prvej sa venuju nabozenstvam, v druhej terorizmu a v tretej kto ovlada svet. Zacina to asi tak v desiatej minute ... Skutocne si nato najdite cas, dobre na zamyslenie.

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5237493705
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod peko20 v Utorok Január 20, 2009 10:52 am

IMS píše:Odporucam vsetkym pozriet, ako je to s nabozenstvami a kto vlastne ovlada svet. Ma to 3 casti, prvej sa venuju nabozenstvam, v druhej terorizmu a v tretej kto ovlada svet. Zacina to asi tak v desiatej minute ... Skutocne si nato najdite cas, dobre na zamyslenie.


ja som to pozeral ak myslis to ako tam rozoberaju aj toho jezisa a tak... pozeral som to ak je to ono a je to velmi zaujimave teraz som zacal pochybovat aj o existencii jezisa ked som to kukal...

EDIT: je to presne to co som si aj myslel... dobry dokument ;P
Naposledy upravil peko20 dňa Utorok Január 20, 2009 11:27 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Madness v Utorok Január 20, 2009 11:02 am

to je vsetko pekne ale nazov toho by nebol?pripadne link na to?
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod IMS v Utorok Január 20, 2009 11:25 am

Madness píše:to je vsetko pekne ale nazov toho by nebol?pripadne link na to?


Pardon, doplnene
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Utorok Január 20, 2009 11:41 am

Madness píše:to je vsetko pekne ale nazov toho by nebol?pripadne link na to?



hodne zajimavych veci (i kdyz vetsina asi bude scifi, protoze pokud by to byla pravda, byl by to peknej pruser) najdes na www.matrix-2001.cz
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Madness v Utorok Január 20, 2009 12:27 pm

dik za link..preco sci-fi?by si sa cudoval co vsetko je pravda na takom fenomene U.F.O.a ako to vlada vsetko zatajuje...a zavadza verejnost...
samozrejme teraz hovorim o realnom fenomene U.F.O.nie o magoroch z vesmirnilide.cz...
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 61 hostia

cron