Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 20, 2009 1:12 pm

Naozaj...som rad ze som si to pozrel...dik za link...A mozem povedat ze ma to utvrdilo v mojich predstavach o tomto dnesnom zivote...Ludom sa cely zivot vtlkaju do hlavy myslienky inych ludi...vsetky tie zakony, povinnosti tresty za nedodrzanie povinnosti...vsade iba povinnost sankcie...a vraj sme dost vyspeli...no presne tieto veci presne take iste boli s stredoveku a aj predtym...kazdy musel posluchat...mysliet si to co si myslia druhy-ti "vladcovia" to iste je teraz len v modrnejsiej podobe...nikto neriesi spravodlivost-myslim tu skutocnu...v prom rade je moc peniaze...ziadny zivot...chodime do prace...vzdelavame sa...pracujeme velaktory od rana do vecera...aby sme si mohli nieco dovolit...no nikoho nezaujima kde dava svoje zarobenne peniaze...nikto z nas nevie kde idu vsetky dane...kolkych ludi krmi svojimi rukami...Verime tomu co nam predostru ako na tanieri v mediach...nikto nesleduje ozajstne fakty...ale popri tom zabudame ze zivot nieje vlastne v nasich rukach v rukach par ludoch, ktori sa na nas mozu len tak smiesne zabavat...kupujeme znackove veci...no nemyslime ci to ma v skutocnosti taku hodnotu...sme jednoducho zmanipulovaniii je to pravda...zakony su len vymyslom obycajnych ludi-takych ako sme mi...ked maju moc ich tvorit-nespravia si ich na svoj obraz?...mozete si mysliet ze mate velakrat pravdu-mozete sa aj na hlavu postavit...no nevyhrate...zakon je taky moze sa vam to pacit alebo nie...je to akoby sme chceli vyhrat hru v hracom automate, ktori je vopred naprogramovani a je iste ze nevyhrame...no kazdi nato pride ked sa do takej situacie dostane...je zivot naozaj o tom starchu...sledovania zakonov hrabani s v papieroch..sledovani kurzov..byt niekde prvy a zhrabnut vsetko???...na toto potom nepotrebujeme ziadne zakony...ziadnu spravodlivost...ludia by si mali uvedomit...ze zaujimat sa o veci...byt vzdelany...nestaci...treba si hlavne uvedomit ze vsetci mame vlastnu hlavu...nevkladat si do nej cudzie myslienky a zit si svoj zivot i ked uz aj tak dost zmanipulovany...cim vacsi pocet ludi si to zacne uvedomovat tym iny zacne byt celi zivot...mi vsetci tvorime tento svet...no je dost smutne ked tvorime sny niekoho ineho a nie tie nase vlastne...kazdy, kto tvori vsetky zakony je obycajny clovek...a preto nemusia byt vzdy dobre spravodlive...preco by ich mali tvorit jednotlivci...mali by sme ich tvorit mi vsetci...nikto sa nas nepyta ci s tym suhlasime...je to o nas bez nas...treba DAT NAJAVO KED SA NAM NIECO NEPACI PRESTAT PRACOVAT DEMONSTROVAT nech vedia ze sme tu a chcem,e bojovat za svoje prava...bez nas nekvapne ani cent do vrecka tym nad nami...Lenze sa bojime
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod peko20 v Utorok Január 20, 2009 1:21 pm

Oniiicek píše:...treba DAT NAJAVO KED SA NAM NIECO NEPACI PRESTAT PRACOVAT DEMONSTROVAT nech vedia ze sme tu a chcem,e bojovat za svoje prava...bez nas nekvapne ani cent do vrecka tym nad nami...Lenze sa bojime


velmi zaujimavo napisane :P poviem ti tak nie ze sa bojime ale vsetci su zaslepeny (skoro vsetci) vela ludi keby im toto povies by si len v hlave povedalo ze mozno ma pravdu ale nic by neurobili... je to aj o te vychove od detstva... napriklad ti taraju do hlavy ze alkohol je zly tak ze ta zrujnuje a taketo preto sa ho bojis ale laka ta to ho okusit... vsetko je nejaky zakon ktoremu uz verili ludia predtym a ucia to dalsich.. nas ... a my zas budeme ucit dalsich a tak dalej ... pretoze je to system.. krasne vymysleny...a my sme ti pesiaci ktory s tym neurobia nic :P pretoze by sa muselo veeeelmi vela ludi nad tym zamysliet...
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 20, 2009 1:56 pm

peko20 píše:
Oniiicek píše: je to aj o te vychove od detstva... napriklad ti taraju do hlavy ze alkohol je zly tak ze ta zrujnuje a taketo preto sa ho bojis ale laka ta to ho okusit...


Presne je to od vychovy od detstva...ked pozorujem tychto mladych tak ak nedostanu rozum...si myslim ze nas v starobe necaka nic dobreho :) ... Je to o tom ze rodicia nas neucia rozmyslat ale ucia nas zakony a ako co je ...nie to ci je to spravne...Rodicia ti mozu povedat nebudes pit alkohol...zakazat...no ty to urobis aj tak inak...skor treba deti ucit mysliet...rozmylsat...ty msuis prijst nato ci je ten alkohol dobry kamarat...len ty nesies nasledky opice... :) ja si myslim ze je leosie ucit sa na vvlastnych chybach a porpi tom zohladnit skusenosti druhych a sam si vybrat co je dobre a co nienie...lebo nasledky nesies len ty...To je problem ze vela ludi nemysli len sa riadi systemom a tak kona...bez ohladu ci je to dobre a ci nie
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod Crusader v Utorok Január 20, 2009 3:44 pm

Ono moc premyslet neni pro "spolecnost" vyhodne, proto nez aby nekdo nahodou dostal rozum, tak mu do hlavy natlaci "viru" ... ktera prakticky ma vse dane a diskutovat o tom je nepripustne ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: IRON MAIDEN - TO JE VÍRA ?

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Štvrtok December 03, 2009 3:34 pm

Iron Maiden Viera znamená že neverím v Boha ale v Iron Maiden :D , nemodlim sa v kostole ale pri Iron maiden :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

cron