Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod danoIM v Štvrtok Apríl 23, 2009 10:26 pm

Parada ! ako si to vlastne robil ?
An easy way for the blind to go,
A clever path for the fools who know
The secret of the Hanged Man - the smile of his lips.
danoIM
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Február 11, 2008 3:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod Dragontears v Piatok Apríl 24, 2009 7:24 am

KOXXi píše:
Dragontears píše:for KOXXi: tak doufam, ze se pochlubis az bude hotovo :)



No ja som uplne na teba zabudol tu bassu uz mam davno hotovu len neviem ako sem hodit obrazok
tak tu je odkaz
http://hudba.bazos.sk/inzerat/1621303/B ... Harris.php

uplne jednoduche, URL obrazku hodis mezi tagy [img]a[/img]

Obrázok

Obrázok
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Apríl 24, 2009 8:33 am

Nechcem kritizovat ale aj k replike to mas este dost daleko :( hlavne ti nepasuju tie kocky a ja ako obdivovatel Steve si na takychto blbostiach davam zalezat.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod KOXXi v Piatok Apríl 24, 2009 9:02 am

viete mne neslo o to aby to bolo uplne presne!!!len aby to tak vyzeralo...je na predaj bohuzial, mam tu co vysla do vyrobi u fender ta modra !!! a pracujem na tej bielej doma takze ak ma niekto zaujem o tu tak nech sa paci....
Obrázok užívateľa
KOXXi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sobota August 16, 2008 10:34 pm

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod KOXXi v Piatok Apríl 24, 2009 9:06 am

danoIM píše:Parada ! ako si to vlastne robil ?


No ono to bolo lehake zo zaciatku to bola cisto cierna basa najprv som ju dal na bielo pistolov a rozmyslal som ze ta biela bude lahcsia ale tato co je , ze bude zaujimavejsia ... takze kedze som si to nedal nikde robit a robil som to cisto sam doma tak som to robil paperovou paskou ktorou som bassu oblepil a potom skalpelom som to vyrezal myslim tie kocky ..... nastrekal na cierno a tam kde ostala paska ktoru som dal potom dole zostala biela farba!!snimace a ostatne je samozrejmost!!!!!
Je dobre aj to ze chodim do ZV na SOS DREVARSKU a odbor VHN-VYROBA HUDOBNYCH NASTROJOV !!!
Cest.--- -!-
Obrázok užívateľa
KOXXi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sobota August 16, 2008 10:34 pm

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod anal_face v Piatok Apríl 24, 2009 3:50 pm

podla hlavy usudzujem ze to bola povodom Jolana, alebo nieco podobne... Kazdopadne klobuk dole, raz som si vyrabal kopiu Jackson Randy Rhoads, tak viem co je to za robotu. Ale mne sa tato basa na Arrym nepaci a to len kvoli hmatniku... vzdy mal jeho precision javorovy (zlty) a nie palisandrovy hmatnik, inak je to zaujimavy napad... Ja som si chcel dat spravit kopiu Sivcakovi, ale to prave vysiel novy Harrisov model, tohtorocny, tak som dal 40 litrov a uz je doma... za tyzden ma premieru nazivo, hehe :git:
Fender Steve Harris Precision
Hartke HA3500
Hartke HyDrive 410
anal_face
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 7:24 pm

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod KOXXi v Sobota Apríl 25, 2009 2:33 pm

anal_face píše:podla hlavy usudzujem ze to bola povodom Jolana, alebo nieco podobne... Kazdopadne klobuk dole, raz som si vyrabal kopiu Jackson Randy Rhoads, tak viem co je to za robotu. Ale mne sa tato basa na Arrym nepaci a to len kvoli hmatniku... vzdy mal jeho precision javorovy (zlty) a nie palisandrovy hmatnik, inak je to zaujimavy napad... Ja som si chcel dat spravit kopiu Sivcakovi, ale to prave vysiel novy Harrisov model, tohtorocny, tak som dal 40 litrov a uz je doma... za tyzden ma premieru nazivo, hehe :git:



Ktory Harrisov model ?? Tu modru co daly do vyroby tak tu mam uz doma ja som dal za nu 21,000 od znameho s UK
Obrázok užívateľa
KOXXi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sobota August 16, 2008 10:34 pm

Re: Arryho bassa sachovyta cierno-biela

Poslaťod anal_face v Nedeľa Apríl 26, 2009 11:39 am

no... su dve. Ja mam ten novsi model, Fender ho vydal tento rok... Tiez je modra, ale ma zrkadlovy pickguard a nie vinovocerveny ako ta predtym a osadili tam Seymour Duncan SPB1 vintage, cize to co Arry pouziva teraz. V podstate je to kopia Fender precision '50, len vyrabana v Japonsku ako vsetky signatury, radovo sa pohybuje okolo 1200oiro... a je fest tazka, kurwa
Fender Steve Harris Precision
Hartke HA3500
Hartke HyDrive 410
anal_face
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 7:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

cron