Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - nove datumy 2008?

nove datumy 2008?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Dragontears v Utorok November 11, 2008 5:17 pm

thomason píše:mohli by tam dat trebars Sevent Son Of A Seventh Son, Stranger In A Strange Land ...

to by mne v tom pripade panove pekne nastvali :D ja to chci taky slyset nazivo !!!
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Crusader v Utorok November 11, 2008 7:44 pm

tak ... ono letenku do Mexico City muzes mit uz za 22 000 pres london a chicago ... to by se prece i s odrenejma zadama dalo dat dohromady :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Crusader v Streda November 12, 2008 1:22 pm

a letenka Londyn - Dubai s BA se da ted poridit za 318 liber ... no co, nepoletime ? :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok November 13, 2008 5:16 am

no ja momentalne budem mat vdaka dobrym kseftom na par chvil pauzu.
a akurat som myslel na to, ze by bolo idealne spoznat aj ine konciny sveta dalej od pracovneho stola.
nehovoriac o tom, ze do zahranicia chodim vlastne len na maiden.
no okrem mexika mi ziadna z tychto lokalit nevyhovuje. a navyse ani neviem, naco mi mexiko. aj ked tam bola naljepsia atmoska pocas SBIT - a IMTV to samozrejme ignorovali. naljepsia v zmysle najvacsieho publika a tak. TAM BOL NAJVACSI STADION UZ POCAS DOD2004!!! a oni to vedia! (alebo su hlupi?) hlavne ze si uzivali slniecko na pokojnych gigoch v US. a melu vkuse o goteborgu ako o naj koncerte, ked uz v r. 2004 bolo v sao paulo 60 000 ludi! lenive vsi, povedal by som, keby som to mal mat ja na zdopovednost

nemajte mi to naozaj za zle, milujem maiden - a najradsej by som bol, keby svet zastal v case seventh tour,
ale naozaj ked vidim, co ine skupiny robia pre fanusikov, stoji mi mozog. a PRAVE TO sa naucili od maiden (ako napr. metallica). nepochopitelny paradox, ked clovek dnes vidi, ako prave maiden jebu na fans. ale zas musim uznat, ze z ekonomickeho hladiska je to ta najidealnejsia transakcia: minimalne naklady za maximum prijmov. a prave to je v porovnani s minulostou u maiden bijuce do oci.

(sory za rozohnenie)
takze asi nebudem vyhadzovat peniaze na to, co uz poznam (este aj vyrecny bruce papagajuje kazdy vecer to iste, no teda fuj, posledna nadej, ako rozlisit jeden koncert od druheho) a na ludi, ktorych si akosi prestavam vazit. akoby nebolo v ludskych moznostiach nacvicit si take jednoduche skladby ako Flash of the blade... fuj, neznášam manowar, ale oni odohrali komplet vsetky skladby z prvych 4 albumov za sebou na tom ich smiesnom festivale. a odohraju dalsie.
to je podla mna teda naozaj smutne. lebo viem, ze nasi hrdinovia to pre nas neurobia nikdy

ale najhlavnejsie je toto:
oni za to nemozu. za to vsetko moze manazment a biznis. (nehovoriac o sucasnom krizovom stave - nielen hudobneho biznisu). no a oni sa v tom iba vezu chudacikovia a nevedomky dostavaju tazke lovce na ucty, vsakze.
Naposledy upravil agdabavipain dňa Štvrtok November 13, 2008 5:54 am, celkovo upravené 5
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok November 13, 2008 5:29 am

Crusader píše:a letenka Londyn - Dubai s BA se da ted poridit za 318 liber ... no co, nepoletime ? :D


isiel by som.
ale tam bude dost deprimujuce publikum ako vzdy.
sami dovolenkari a vobec zmes divnych ludi (mozu byt vobec divnejsi ako v US?)
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Zdenius v Štvrtok November 13, 2008 10:16 am

jj kazdy mineralka v ruke a budu cumiet na podium, a este riskovat ze sa tam niekto odpali... :P
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok November 13, 2008 12:02 pm

Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod IMS v Sobota November 15, 2008 1:37 pm

agdabavipain píše:no ja momentalne budem mat vdaka dobrym kseftom na par chvil pauzu.
a akurat som myslel na to, ze by bolo idealne spoznat aj ine konciny sveta dalej od pracovneho stola.
nehovoriac o tom, ze do zahranicia chodim vlastne len na maiden.
no okrem mexika mi ziadna z tychto lokalit nevyhovuje. a navyse ani neviem, naco mi mexiko. aj ked tam bola naljepsia atmoska pocas SBIT - a IMTV to samozrejme ignorovali. naljepsia v zmysle najvacsieho publika a tak. TAM BOL NAJVACSI STADION UZ POCAS DOD2004!!! a oni to vedia! (alebo su hlupi?) hlavne ze si uzivali slniecko na pokojnych gigoch v US. a melu vkuse o goteborgu ako o naj koncerte, ked uz v r. 2004 bolo v sao paulo 60 000 ludi! lenive vsi, povedal by som, keby som to mal mat ja na zdopovednost

nemajte mi to naozaj za zle, milujem maiden - a najradsej by som bol, keby svet zastal v case seventh tour,
ale naozaj ked vidim, co ine skupiny robia pre fanusikov, stoji mi mozog. a PRAVE TO sa naucili od maiden (ako napr. metallica). nepochopitelny paradox, ked clovek dnes vidi, ako prave maiden jebu na fans. ale zas musim uznat, ze z ekonomickeho hladiska je to ta najidealnejsia transakcia: minimalne naklady za maximum prijmov. a prave to je v porovnani s minulostou u maiden bijuce do oci.

(sory za rozohnenie)
takze asi nebudem vyhadzovat peniaze na to, co uz poznam (este aj vyrecny bruce papagajuje kazdy vecer to iste, no teda fuj, posledna nadej, ako rozlisit jeden koncert od druheho) a na ludi, ktorych si akosi prestavam vazit. akoby nebolo v ludskych moznostiach nacvicit si take jednoduche skladby ako Flash of the blade... fuj, neznášam manowar, ale oni odohrali komplet vsetky skladby z prvych 4 albumov za sebou na tom ich smiesnom festivale. a odohraju dalsie.
to je podla mna teda naozaj smutne. lebo viem, ze nasi hrdinovia to pre nas neurobia nikdy

ale najhlavnejsie je toto:
oni za to nemozu. za to vsetko moze manazment a biznis. (nehovoriac o sucasnom krizovom stave - nielen hudobneho biznisu). no a oni sa v tom iba vezu chudacikovia a nevedomky dostavaju tazke lovce na ucty, vsakze.



No ja sa nato pozeram trochu inak. Ja si kapelu vazim velmi zato, co pre fanusikov robia, to ze tolko koncertuju, to ake vykony podavaju atd. Toto leto som bol na troch koncertoch a vobec nemam pocit, ze Bruce stale hovori to iste (i ked uznavam, ze to, aby si kazdy priniesol kamarata nabuduce atd. povedal viackrat). Proste pre mna bol kazdy z tych koncertov vynimocny a skutocne mam pocit, ze kapela z pohladu koncertovania dava svojim fanusikom maximum.

To aky ma Iron Maiden neschopnych ludi vo svojom manazmente, to uz je druha vec. Skutocne je paradox to, ze kapela si v roku 2008 v casoch svojej najvacsej slavy napr. nedokaze ani zabezpecit pravidelnu aktulizaciu svojej webovej stranky a to je len jedna z mnohych veci, o ktorych by sme mohli takto hovorit. Proste si myslim, ze kapela sa sustredi na svojich fanusikov na koncertoch, davaju im na koncertoch maximum a o ostatne veci sa uz nestaraju. Ja z tohto stavu vinim neschopnych ludi, ktorymi su maidni obklopeni a navyse kapela uz je dost pohodlna nato, aby sa takymito vecmi vobec zaoberala.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod danoIM v Sobota November 15, 2008 2:22 pm

Ja si myslim ze kazdy kto by mal za sebou 30 rokov koncertovania by sa na vsetko pozeral trocha s nadhladom
An easy way for the blind to go,
A clever path for the fools who know
The secret of the Hanged Man - the smile of his lips.
danoIM
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Február 11, 2008 3:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Crusader v Sobota November 15, 2008 5:16 pm

Problem je, ze samotnou kapelu to nezajima, Smallwood je stara skola tak to az tak nevnima ... na druhou stranu s vymenou fotografa se popasovali dobre. Tricka jim kresli taky jejich fan ... takze kdyz uz nic, muzete mit dobrej pocit, ze tahle kapela se proste KOMERCI venuju skutecne MINIMALNE :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod PesZ v Sobota November 15, 2008 7:00 pm

Ad projev Bruce: Co má furt na těch koncertech vymýšlet nového, že? Dyť kolik jich hrajou :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Crusader v Sobota November 15, 2008 8:13 pm

Asi tak, navic ... vzdyt takhle "stejne" kecaji temer vsichni ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Sobota November 15, 2008 10:59 pm

Jj v tomhle souhlasim s Peszem a Crusaderem-prijde mi to uplne normalni ty "proslovy" kdyz Bruce řekne např. v Londyně at si kazdej s sebou veme přiště kamoše,neni duvod neupozornit na to i Prahu např........ aby o tom vedeli :wink:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Dragontears v Nedeľa November 16, 2008 2:37 am

PesZ píše:Ad projev Bruce: Co má furt na těch koncertech vymýšlet nového, že? Dyť kolik jich hrajou :-).

faktem je, ze drive byval Bruce kreativnejsi :) staci si pustit bootlegy ze starsich tour ... nj starnou chlapci, starnou :(
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: nove datumy 2008?

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa November 16, 2008 3:52 pm

No kedysi bolo jedno si mylsim čo Bruce na koncerte povedal, čo mal oblečené a tak, jednoducho neexistoval internet, bootlegy sa tak rýchlo nedostali medzi ludi, jednoducho aj ta hudba a ich koncertny prejav ludia brali inak...teraz je iny rezim, su otvorene hranice, kazdy moze ist na koncert aky sa mu len za chce - staci len na to mat. A je tu este aj internet,staci pozriet youtube zadat nazov koncertu a tu to mame...a potom skoro kazdy z nas len sleduje, ktory koncert bol od ktoreho vynimocnejsi, co kde Bruce povedal...jednoducho je to uz o niecom inom ako len o hudbe...stava z toho nieco vsedne...No a chcel by som vidieť hocikoho z nas, ktory by mal po tolkych rokoch koncertovania, usta plne inych kecov :lol: a na kazdom koncerte o niecom inom...A este k tej mladosti...su to ludia ako kazdi jeden z nas...maju tiez pravo zostarnut -v-
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia

cron