Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Sraz před koncertem

Sraz před koncertem

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 10:03 pm

O co ti zase JDE ? Jen jsem tlumocil, co mi Peko20 SAM napsal, to je vse, jestli se ti neco nezda, je to tvuj problem. Pouze jsem se ho ptal, kdyz byl prihlasen i na nas sraz, jak to teda je. Jestli se tu nekdo zesmesnuje, jsi to jen ty kdyz, se pletes do veci o kterych nic nevis a nic ti do nich neni. Samozrejme kdykoli se s tebou sejdu, ALE porad me dluzis odpovedi na nejake otazky a par lidem omluvy za bezduvodne urazky a napadani (jejichz jedinej prohresek byl, ze meli jiny nazor nez ty). Takze az tohle srovnas ... muzeme pokracovat v diskuzi, kterou si mi v minulosti, neustale znemoznoval od cisteho stolu.

Pokud skutecne mas zajem srovnat vztahy, bez vyjadreni k nezodpovezenym otazkam to nepujde, protoze jak se rika "Dobré účty dělají dobré přátele" dokud se neomluvis minimalne za to lhani a vyrozovani, kamosi s tebou nikdy nebudeme ... protoze ja lhare rad nemam a verim ze ani ostatni ne.

Tah je porad na tve strane.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 10:07 pm

strevo píše:matii - ocenujem tvoju trpezlivost :wink:
crusader - to je hodená rukavica...


Pokud je takovej frajer, tak srovna sve ucty, ale nejak mu to po predchozich zkusenostech neverim a nikdo se mi nemuze divit - ale treba prekvapi. Kazdopadne kamaradi nelzou a nikomu nevyhrozuji, ovsem minimalne kdyz se omluvi, bude zruseno jeho forum.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod peko20 v Utorok August 05, 2008 10:11 pm

Crusader píše:O co ti zase JDE ? Jen jsem tlumocil, co mi Peko20 SAM napsal, to je vse, jestli se ti neco nezda, je to tvuj problem. Pouze jsem se ho ptal, kdyz byl prihlasen i na nas sraz, jak to teda je. Jestli se tu nekdo zesmesnuje, jsi to jen ty kdyz, se pletes do veci o kterych nic nevis a nic ti do nich neni. Samozrejme kdykoli se s tebou sejdu, ALE porad me dluzis odpovedi na nejake otazky a par lidem omluvy za bezduvodne urazky a napadani (jejichz jedinej prohresek byl, ze meli jiny nazor nez ty). Takze az tohle srovnas ... muzeme pokracovat v diskuzi, kterou si mi v minulosti, neustale znemoznoval od cisteho stolu.

Pokud skutecne mas zajem srovnat vztahy, bez vyjadreni k nezodpovezenym otazkam to nepujde, protoze jak se rika "Dobré účty dělají dobré přátele" dokud se neomluvis minimalne za to lhani a vyrozovani, kamosi s tebou nikdy nebudeme ... protoze ja lhare rad nemam a verim ze ani ostatni ne.

Tah je porad na tve strane.



co to meles ja som sa smial iba z tej prezyvky.. a to som ani newedel o koho ide a okrem toho matii nam s kamosom pomohol tak podla mna je to normal typek a mne uz je to jedno aky mas s nim problem kur*a drat mna do toho netahaj ... furt tu citam uplne pic*viny! krist* newies sa s tym zmierit a byt ako dospeli a odpustit alebo co? ja newiem fakt o co ide.. ale aj tak ste dospeli tak kurna sa tak chovajte.. a uz widim ze twoja pysnost nedovoli neodpisat ... uz sa nevyjadrujem...


jedine na co sa tesim je IRON MAIDEN a kvoly tomu tu piseme! setci ich mame radi tak UP THE IRONS wuaaaaaaaaaaa PRAHA UZ CAKAAA :)))
Naposledy upravil peko20 dňa Utorok August 05, 2008 10:14 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 10:11 pm

Zdenius píše:kua a ja pridem do prahy niekedy az okolo 16:00 , tolka smola. a to este musim letiez na florenc a zas naspat aby ste mohli potom doma v klude pocuvat 2cd so zaznamom :evil:


Tak nasmeruj fotra mezi nas :D urcite ho nesezrem
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 10:20 pm

peko20 píše:co to meles ja som sa smial iba z tej prezyvky.. a to som ani newedel o koho ide a okrem toho matii nam s kamosom pomohol tak podla mna je to normal typek a mne uz je to jedno aky mas s nim problem kur*a drat mna do toho netahaj ... furt tu citam uplne pic*viny! krist* newies sa s tym zmierit a byt ako dospeli a odpustit alebo co? ja newiem fakt o co ide.. ale aj tak ste dospeli tak kurna sa tak chovajte.. a uz widim ze twoja pysnost nedovoli neodpisat ... uz sa nevyjadrujem...


Opet si to nepochopil, ale to nevadi a taky nevim co tu ted resis. Tebe do toho nikdo netaha, tak se do nasi diskuze prosim te neplet !!! Pouze jsem zverejnil tebou napsane duvody, proc sraz s im.sk rusis (nebo si nenapsal ze po praze se sam bojis chodit a to i s mapou?) - ted neresim, ze je minimalne slusnost, kdyz se nekam prihlasis a pak si to rozmyslis dat to vedet, to se uz dneska ale nenosi.

Kdybys tu ted nezacal s timhle agresivnim tonem, tak bych to vubec neresil. Ve finale se tu jeste budes rozcilovat paradoxne kvuli tomu, co si sam napsal na gbook o nem, ale ja ti to prece nenarizoval ... Proste pro dobrotu na zebrotu.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod peko20 v Utorok August 05, 2008 10:26 pm

Crusader píše:
peko20 píše:co to meles ja som sa smial iba z tej prezyvky.. a to som ani newedel o koho ide a okrem toho matii nam s kamosom pomohol tak podla mna je to normal typek a mne uz je to jedno aky mas s nim problem kur*a drat mna do toho netahaj ... furt tu citam uplne pic*viny! krist* newies sa s tym zmierit a byt ako dospeli a odpustit alebo co? ja newiem fakt o co ide.. ale aj tak ste dospeli tak kurna sa tak chovajte.. a uz widim ze twoja pysnost nedovoli neodpisat ... uz sa nevyjadrujem...


Opet si to nepochopil, ale to nevadi a taky nevim co tu ted resis. Tebe do toho nikdo netaha, tak se do nasi diskuze prosim te neplet !!! Pouze jsem zverejnil tebou napsane duvody, proc sraz s im.sk rusis (nebo si nenapsal ze po praze se sam bojis chodit a to i s mapou?) - ted neresim, ze je minimalne slusnost, kdyz se nekam prihlasis a pak si to rozmyslis dat to vedet, to se uz dneska ale nenosi.

Kdybys tu ted nezacal s timhle agresivnim tonem, tak bych to vubec neresil. Ve finale se tu jeste budes rozcilovat paradoxne kvuli tomu, co si sam napsal na gbook o nem, ale ja ti to prece nenarizoval ... Proste pro dobrotu na zebrotu.



no uznavam ze som trocha od veci pisal.. ale uz mam nato nervy.. sak stale cosik citam nejake nadavky ono je to sice sranda a tak ale proste mohli by ste sa uz konecne dohodnut... okej nic ma do toho neni tak to .. ale tak si napiste Pm a je to... inak co sa tyka tej prahy ja sa nebojim tam ist ale proste ja som tam nikdy neboooool a ja a mapy xDDD no dobre proste ... este raz sa ti osprawedlnujem za hento.. ale dovody som ti napisal jasne .. a uz je mi to jedno sustredim sa uz len na jedno 8.8.08 ...
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 10:30 pm

Ja prece tvoje duvody nijak nezpochybnuju, POUZE jsem napsal to, co si mi poslal PMkou a mistr Kerda se do me pustil ... on totiz na PM nereaguje, rad tyhle veci, kde mi muze "davat na prdel" resi verejne, ale tady bych rekl slapl dost vedle ! On dobre vi, za jakych podminek jsme ochotni s nim pokracovat v diskuzi ... proto jeste jednou prosim vsechny, co o tom nevi vse, aby se k tomu nevyjadrovali - nebylo by to objektivni.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: matii

Poslaťod tiffani v Utorok August 05, 2008 10:36 pm

matii píše: A co na to ostatní návštěvníci fóra?



Vzhladom na nestalu a zjavne aj nasilnicku povahu navrhovatela a jeho priaznivcov (citacie: on sam: "Ale jedno ti garantuju kamaráde, až mi Martin pošle tvoje foto, chraň se mi v Praze přijít pod ruku, protože dostaneš takovou nakládačku že se z toho jen tak nevzpamatuješ.", jeho manzelka: "Proto kdybych Crusadera někdy potkala, vzal by druhou o zem ", etc.) by som stretnutie neodporucala.
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: matii

Poslaťod IMS v Utorok August 05, 2008 10:48 pm

matii píše:Co ty na to? A co na to ostatní návštěvníci fóra?


No ja len nato tolko, ze uz je vyslovene trapne stale rozdelovat fanusikov iron maiden na "ceskych" a "slovenskych". Je to vyslovene ubohe. Stacilo napisat jeden email, kde si mi mohol napisat o tom, ze nejake stretnutie organizujes a mohli sme tomu urobit reklamu a stretnut sa ako fanusikovia iron maiden (a nech uz sme narodnosti akejkolvek). Mohla to byt skutocne paradna akcia, len toby si sa asi potom nemohol chvalit, ze si to zorganizoval len ty a ze to ma na pleciach tvoj fanclub.

Prepac, ale zo vsetkeho co som si doteraz od teba precital, a to ze sa v kazdej sprave len chvalis svojou osobou a svojim fanclubom, si nic ine mysliet ani nemozem.

Keby ti skutocne zalezo na nejako zmysluplnom stretnuti, nehral by si sa len na vlastnom piesocku.

PS: a prosim ta nepis mi v tvojej odpovedi (ak nejaka bude) ze ludia z im.sk ti nieco zavidia, lebo je to uplna sprostost, dakujem.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod iamrockerfun v Utorok August 05, 2008 11:12 pm

hrozne veci co tu citam.
nakoniec nech si ide kazdy po svojom a hotovo.
zadne stretko nikde a bude klud.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod peko20 v Utorok August 05, 2008 11:19 pm

iamrockerfun píše:hrozne veci co tu citam.
nakoniec nech si ide kazdy po svojom a hotovo.
zadne stretko nikde a bude klud.


nj.. ale tak stretko je super.. ale IMS ma pravdu sak podme setci do jedneho sa stretnut a nie to delit na 500 skupiniek.. pametam si na Top Feste vela ludi tam malo Iron Maiden Tricka :) a proste uplny typci vzdy uz som len pocul Up The Irons :)) preto chcem aj widet was lebo to bude uplne huste :))
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

hm

Poslaťod matii v Utorok August 05, 2008 11:22 pm

Hm, z vašich reakcí vidím, že jen máte tisíc a jednu výmluvu, ale ani špetku snahy. Dost sebezapření mě stálo napsat ten předchozí příspěvek po všech těch věcech, co tu o mně Crusader psal. Všechno zbytečně ... tady už nemám co pohledávat ...
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 11:22 pm

iamrockerfun píše:hrozne veci co tu citam.
nakoniec nech si ide kazdy po svojom a hotovo.
zadne stretko nikde a bude klud.


Ber to tak, ze nikdo nikoho nenuti nekam chodit, nikdo se nebude nekomu doprosovat. Jste tu vsichni natolik svepravni, ze si sami vyberete ... a ten sraz se "organizoval" pouze na prani lidi z fora ... kdyby nas melo byt byt jen 5, je mi to uprimne jedno - spadlo to na me a jeste si to odseru, ale s tim jsem musel pocitat :D
Tenhle Kerdovo bezduvodnej utok uz nejak neresim, zase jen takova poza, vykrik do tmy ... nejak jsem na to uz z jeho strany imuni a pak se divi z komentaru k jeho osobe.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod iamrockerfun v Utorok August 05, 2008 11:32 pm

tak potom pridte vsetci na Floru o 13tej, ked chcete byt vsetci na jednom mieste. kolko ludi pride tolko bude a hotovo. pockame sa navzajom dole na prizemi a potm sa ostatne poriesi.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Re: hm

Poslaťod Crusader v Utorok August 05, 2008 11:35 pm

matii píše:Hm, z vašich reakcí vidím, že jen máte tisíc a jednu výmluvu, ale ani špetku snahy. Dost sebezapření mě stálo napsat ten předchozí příspěvek po všech těch věcech, co tu o mně Crusader psal. Všechno zbytečně ... tady už nemám co pohledávat ...



To co si mnoha lidem provedl se proste neda prejit jen tak mavnutim ruky, takze vybral sis sam - vubec to neni o sebezapreni, ale o sebereflexi - ale chapu, ze by te to uznani tvych vlastnich chyb mohlo uskodit v popularite mezi tvyma oveckama. Za sebe muzu prohlasit, ze jsem o tobe psal jen pravdu a nic nez pravdu, nikdy jsem o tobe nelhal a nikdy jsem nikomu z tve bandy nevyhrozoval ... svedomi mam ciste a take mam na sva tvrzeni dostatek svedku. Jen trosku nechapu, proc tohle vse si zase zatahl na forum im.sk kdyz uz jsme si jasne rekli, ze to sem NEPATRI. Ono nestaci jen chtit se udobrit, ono se proto taky neco musi udelat ........ ale na to si ty moc namysleny a jesitny.

Takze opet JEN poza ... no skoda, uz jsem si myslel ze se jako chlap aspon ostatnim omluvis, kdyz uz ne me.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia

cron