Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - SBIT World Tour 2008 USA a Kanada

SBIT World Tour 2008 USA a Kanada

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

SBIT World Tour 2008 USA a Kanada

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Máj 22, 2008 1:54 pm

Tak a je to tu, na toto som cakal a asi aj vsetci ostatny, super doplnky no a Eddie :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=_WkAYeDW8MI
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Máj 22, 2008 3:43 pm

Demonaz píše:Tak a je to tu, na toto som cakal a asi aj vsetci ostatny, super doplnky no a Eddie :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=_WkAYeDW8MI

huraaa zase jsou kluci zpet mezi nami :) Eddie je paradni, v setlistu zadna zmena
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... emID=97467
Naposledy upravil Dragontears dňa Štvrtok Máj 22, 2008 3:53 pm, celkovo upravené 1
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod phoenix v Štvrtok Máj 22, 2008 3:46 pm

Demonaz píše:Tak a je to tu, na toto som cakal a asi aj vsetci ostatny, super doplnky no a Eddie :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=_WkAYeDW8MI


to je krasa, snad si ho budu vozit so sebou :twisted:
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod BraveBruce v Štvrtok Máj 22, 2008 3:57 pm

První fotky
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Merchandise
Obrázok
Obrázok užívateľa
BraveBruce
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sobota Marec 22, 2008 11:51 pm

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Máj 22, 2008 5:03 pm

Dragontears píše:
Demonaz píše:Tak a je to tu, na toto som cakal a asi aj vsetci ostatny, super doplnky no a Eddie :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=_WkAYeDW8MI

huraaa zase jsou kluci zpet mezi nami :) Eddie je paradni, v setlistu zadna zmena
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... emID=97467



Ja som sa bal, ze vymenia The Clairvoyant za The Evil That Men Do, nestalo sa tak a som tomu rad :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Máj 22, 2008 5:06 pm

Super fotky, fakt sa uz na to hrozne tesim............a hrozne ma potesili aj tie dalsie sochy.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Michael v Štvrtok Máj 22, 2008 5:07 pm

nádhera!! v Praze to bude paráda! :twisted:
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Máj 22, 2008 5:25 pm

v setlistu ziadna zmena nebude uz to pochopte. a pocitam ze ich ani nezaujima zahrat Alexandra v Atenach. a ten eddie je... taky chudacik :(
od zaciatku turne som si este ani raz nesadol na yt a nepozeral nejake videa alebo nehladal fotky z tohto turne... sakra, skoro vobec ma nezaujima :(
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Máj 22, 2008 6:38 pm

Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Irons heart v Štvrtok Máj 22, 2008 6:59 pm

Zdenius píše:v setlistu ziadna zmena nebude uz to pochopte. a pocitam ze ich ani nezaujima zahrat Alexandra v Atenach. a ten eddie je... taky chudacik :(
od zaciatku turne som si este ani raz nesadol na yt a nepozeral nejake videa alebo nehladal fotky z tohto turne... sakra, skoro vobec ma nezaujima :(


tak to je fakt , už od příprav tohoto turné od tebe nikdo neslyšel nic kladnýho .... co čtu tvůj příspěvek , sou to samý pesimistický keci o tom jak je všechno špatně. Ale tvůj nazor samozřejmě , nemám v úmyslu ti ho vymluvit :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Madness v Štvrtok Máj 22, 2008 7:11 pm

Irons heart píše:
Zdenius píše:v setlistu ziadna zmena nebude uz to pochopte. a pocitam ze ich ani nezaujima zahrat Alexandra v Atenach. a ten eddie je... taky chudacik :(
od zaciatku turne som si este ani raz nesadol na yt a nepozeral nejake videa alebo nehladal fotky z tohto turne... sakra, skoro vobec ma nezaujima :(


tak to je fakt , už od příprav tohoto turné od tebe nikdo neslyšel nic kladnýho .... co čtu tvůj příspěvek , sou to samý pesimistický keci o tom jak je všechno špatně. Ale tvůj nazor samozřejmě , nemám v úmyslu ti ho vymluvit :)


Sakra to jo..Zdeno si OK?Toto uz znie fakt vazne...ja som sa skoro posral ked som kukal to video Iron Maiden a povodny Eddie...no narez!!! 8)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Crusader v Štvrtok Máj 22, 2008 8:20 pm

Zdenius píše:v setlistu ziadna zmena nebude uz to pochopte. a pocitam ze ich ani nezaujima zahrat Alexandra v Atenach. a ten eddie je... taky chudacik :(
od zaciatku turne som si este ani raz nesadol na yt a nepozeral nejake videa alebo nehladal fotky z tohto turne... sakra, skoro vobec ma nezaujima :(



seres si do huby, jeste o kus vys, kdyz majusko poslal fotku tech 3 billboardu tak si psal jak se na vsechno tesis :D

nebo si se toho vseho uz tak "prezral" ? pak ti doporucuji ozdravnou dietu, a kdyz mi venujes pulku sbirky tak se ti 100% ulevi :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

mmm

Poslaťod matii v Štvrtok Máj 22, 2008 8:56 pm

Eddie chudacik?

Já bych řekl, že nevymýšleli nic nového a udělali ho podobně jako ten první. Řekl bych, že ten dojem malosti vytváří phled z boku. Koukni na song IM na DVD LAD. Je tam jeden záběr na Eddieho z boku a taky tam vypadá takovej placatej. Zepředu bude určitě fantastickej. Někdo psal v RTTH, že díky scéně vypadal o mnoho větší, než ve skutečnosti byl. I to pozadí je stejné, vypadá to plasticky, ale ty skosené stěny jsou jen namalovaný efekt. Počkej si na front záběry, určitě se ti to zalíbí.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Máj 22, 2008 10:21 pm

tak neberme to tak vazne..
mne sa tento ed paci menej a basta.
a co ma casak spolocne s turne? moyno je to naj vec ktora vysla od zaciatku celeho turne.. :wink:

neverim tomu ze sa im tento eddie - resp. hlava a par kotucov papiera, nezmestili do lietadla, mozno tak ta zlata hlava... a ako to dnes prevazaju ked maju dvojitu produkciu (nechapem preco ju nemali predtym, ked to nemam hotove nejdem na turne nie?), ale mozno je to len nedostatok informacii ktore nam nema kto poskytnut..

ale dost bolo materialnych zalezitosti, mna zaujima ako sa zachova kapela ku greckym fans, ci im budu stat za to aby sa naucili alexandra.. pretoze lepsia doba uz nebude a podakovat sa krajine kde mali X Factor na 1 mieste v predajnosti sa lepsie snad ani neda.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Štvrtok Máj 22, 2008 10:50 pm

Zdenius píše:
neverim tomu ze sa im tento eddie - resp. hlava a par kotucov papiera, nezmestili do lietadla, mozno tak ta zlata hlava... a ako to dnes prevazaju ked maju dvojitu produkciu (nechapem preco ju nemali predtym, ked to nemam hotove nejdem na turne nie?), ale mozno je to len nedostatok informacii ktore nam nema kto poskytnut..



kdyz je letadlo PLNE, tak se do nej nevejde uz ANI HOVNO, chapes ? takze ani kdyby byl polovicni, leda by museli vyhazet nejake bedny, protoze svete div se, ale ten boeing NENI nafukovaci.

A ten Alexandr je ciste SCIFI, nemyslel jsem si ze ty bys byl takovej "verici" ... ver radsi na jezise nez alexandra :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia

cron