Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Paul versus Blaze versus Bruce

Paul versus Blaze versus Bruce

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

matiii

Poslaťod matii v Pondelok Máj 19, 2008 9:25 pm

Pokud jste to nezaregistrovali (stejně jako já), Paul oslavil v sobotu 50.
v-v-v
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: matiii

Poslaťod Madness v Pondelok Máj 19, 2008 10:25 pm

matii píše:Pokud jste to nezaregistrovali (stejně jako já), Paul oslavil v sobotu 50.
v-v-v


toto ale predsa nie je zaujmavost tykajuca sa Maiden... :wink:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

matii

Poslaťod matii v Utorok Máj 20, 2008 5:58 am

Ne? To je divný, pro mne bude Paul DiAnno navždy zpěvákem IM jako Bruce a jako Blaze.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: matii

Poslaťod Madness v Utorok Máj 20, 2008 12:54 pm

matii píše:Ne? To je divný, pro mne bude Paul DiAnno navždy zpěvákem IM jako Bruce a jako Blaze.


no neviem,pre mna bude Paul aj Blaze uz vzdy len Ex-spevak.. :wink: Paul bol dofetok a Blaze nevedel spievat...taka je pravda.. 8) Teraz tu je vsak Bruce... :wink: ...
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: matii

Poslaťod clansman88 v Utorok Máj 20, 2008 1:38 pm

Madness píše:
matii píše:Ne? To je divný, pro mne bude Paul DiAnno navždy zpěvákem IM jako Bruce a jako Blaze.


no neviem,pre mna bude Paul aj Blaze uz vzdy len Ex-spevak.. :wink: Paul bol dofetok a Blaze nevedel spievat...taka je pravda.. 8) Teraz tu je vsak Bruce... :wink: ...
...nevediet spievat brucove vokaly neznamena nevediet spievat...a zaciatky bez Paula si neviem predstavit.... :wink:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Dr.Drak v Utorok Máj 20, 2008 2:39 pm

Nepovedal by som že Blaze nevedel spievať. V niektorých miestach má veľmi peknú farbu hlasu. Nikto nieje dokonalý a samozrejme že nedosahuje Bruceove kvality, ale veď to skoro nikto :wink:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod danoIM v Utorok Máj 20, 2008 3:10 pm

Pre mna by Maiden nebol tym co je , keby tam nebol Paul ...
danoIM
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Február 11, 2008 3:09 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Michael v Utorok Máj 20, 2008 5:18 pm

pozor! rozjíždí se nekonečné téma, které tady jako sopky propuká již po sté - Paul versus Blaze versus Bruce .. :P
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Dragontears v Streda Máj 21, 2008 12:31 am

Michael píše:pozor! rozjíždí se nekonečné téma, které tady jako sopky propuká již po sté - Paul versus Blaze versus Bruce .. :P

po ste ? tak to uz si zaslouzi specialni mistnost :twisted:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod danoIM v Streda Máj 21, 2008 1:24 pm

To sa rovno moze strhnut hadka ci je lepsi Nicko alebo Clive :D
An easy way for the blind to go,
A clever path for the fools who know
The secret of the Hanged Man - the smile of his lips.
danoIM
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Február 11, 2008 3:09 pm
Bydlisko: Košice

jj

Poslaťod matii v Streda Máj 21, 2008 2:02 pm

No to je taky otázka. Vždycky jsem měl raději Nicka, ale spíš kvůli jeho vystupování a v době kdy bubnoval Clive jsem byl ještě základní školou povinný, takže žádný velký vztah k jeho osobě nemám. Zase Bruce třeba v knize RTTH píše , že ačkoli Nicko je fantastický bubeník, Clive měl podle něj větší cit.

Zpěváci? Nejde o to, kdo je lepší, ale o to zda je i nadále považujete za součást IM. Já ano, protože songy v jejich podání mají svou tvář. Ač je Bruce jednoznačně nejlepší zpěvák co se týká výšek atd., takový Clansman nebo Dont Look To The Eyes ... se mi s Blazem moc líbí. To samé Paul a jeho songy. Phantom of the Opera v podání Paula a Bruce jsou úplně jiné písničky. A obě jsou pěkné svým způsobem.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod SPAJDY666 v Streda Máj 21, 2008 2:34 pm

zrovna Clansman mi od Blaze vubec nesedi
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Re: jj

Poslaťod BraveBruce v Streda Máj 21, 2008 3:24 pm

matii píše:Zpěváci? Nejde o to, kdo je lepší, ale o to zda je i nadále považujete za součást IM. Já ano, protože songy v jejich podání mají svou tvář. Ač je Bruce jednoznačně nejlepší zpěvák co se týká výšek atd., takový Clansman nebo Dont Look To The Eyes ... se mi s Blazem moc líbí. To samé Paul a jeho songy. Phantom of the Opera v podání Paula a Bruce jsou úplně jiné písničky. A obě jsou pěkné svým způsobem.


Já je v jistém smyslu považuju stále za členy. Stejně jako alba, které nazpíval Blaze a nebo Paul, byly, jsou a navždy zůstanou součástí diskografie. Někdo by teda mohl oponovat, že zpěváci už nejsou a alba jsou, protože na albech se krom zpěváků podílel i zbytek kapely, který je i nadále součástí IM. Ale to je dle vkusu a názoru jednotlivců.....

Mám rád album Virtual XI s Blazem, jen Como Estais Amigos moc nemusím.... Ale Clansman v podání Bruce se vůbec nedá srovnávat. Bruce posunul tento song o několik dimenzí výš. Naštěstí se Clansman Stevovi natolik povedl, že přes Blazovo verzi, je na albu stále vydařenej počin.
S Phantom(em) souhlasím...
Obrázok užívateľa
BraveBruce
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sobota Marec 22, 2008 11:51 pm

Phantom

Poslaťod The_Qwertz v Streda Máj 21, 2008 3:30 pm

Ale co tam po nejakom Phantomovi

Killers, Murders In The Rue Morgue či Another Life či Drifter, to sú veci, kde Paul ukazuje jeho brilantný spev.

A vôbec - celý album Killers bol skvelý. Sú ľudia, ktorí to, samozrejme nechápu. Buď sa do rockovej hudby proste nevyznajú, alebo majú predsudky.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Michael v Streda Máj 21, 2008 3:50 pm

je to o vkusu, ale je třeba říct, že Bruce dokáže zpívat nejrozmanitěji (v nejvíce polohách) ze všech těchto třech zpěváku!

mám rád IM a Killers s Paulem a X Factor s Virtual XI s Blayzem, tak jako ostatní alba zase s Brucem .. tím, že je to takto rozmanité je diskografie Iron Maiden daleko zajímavější :wink:
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron