Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Harrisova basa na prodej

Harrisova basa na prodej

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Michael v Pondelok Marec 31, 2008 11:11 am

no, nejsem basák, ale cena je podle mě hodně dobrá.. 8)
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod steveharris v Pondelok Marec 31, 2008 1:31 pm

hej hej cena dobrá ...tá basa je kapánek pekná....... :) :) :) :) :) :) :git: :git: :git:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod The_Trooper85 v Pondelok Marec 31, 2008 4:58 pm

Nejspíš to bude Steve Harris Signature P-Bass... MADE in JAPAN

"Manufactured at Fender Japan, the Sting Signature Model features a lightweight, contoured ash body with a single-ply white pickguard. The maple neck has a fretboard radius of 7.5" and features Sting’s signature in a block inlay on the 12th fret."

Odkaz: http://namm.harmony-central.com/SNAMM01/Content/Fender/PR/Sting-Harris-Basses.html
Obrázok užívateľa
The_Trooper85
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Piatok Júl 14, 2006 11:35 pm
Bydlisko: Lutín or (kolej OSTRAVA)

Re: basa

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Marec 31, 2008 11:46 pm

Hm, na oficialnej stranke Fenderu o tej base nie je zmienka, tak ratam, ze to bude asi mexicka, alebo japonska verzia (neviem, ci sa v Japonsku este stale vyrabaju, ale mam pocit, ze niekde som nedavno cital, ze sa zameravaju uz len na - Squier, teda lacnejsiu verziu Fendrov. Ak sa mylim, opravte ma).

Nechcem tieto "specialne" verzie nijako znevazovat, este som na ziadnej nehral, ale myslim, ze aj ked su urobene podla presnych specifikacii (dokonca aj trapne, umelo vytvorene opotrebovania - nova gitara vyzera, ako by sa na nej 25 rokov hralo - vid model Joe Strummer Telecaster; atd) od originalnej verzie maju prilis daleko. Steve na takej base nikdy hrat nebude. Dokonca Steve nepouziva ani struny, na ktorych ma svoj podpis... (na vystavach gitar sa clovek vselico podozveda :-) )

Obrázok

Obrázok
Joe Strummer Telecaster
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

cron