Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Live After Death DVD za 649,-Sk!!!

Live After Death DVD za 649,-Sk!!!

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod PesZ v Sobota Marec 01, 2008 11:03 am

Ten Donington odtamtud mám a asi takhle - už jen obálka s obrázkem z Early Days Tour lecos napoví ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod stahl.1 v Sobota Marec 01, 2008 11:10 am

PesZ píše:Ten Donington odtamtud mám a asi takhle - už jen obálka s obrázkem z Early Days Tour lecos napoví ;-).


TO vazne tam je taky obal???a inac kvalita?a ENGLAND?
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod PesZ v Sobota Marec 01, 2008 11:22 am

Maiden England bohužel nemám takže nevim.
A Donington - kvalita zvuku i obrazu sice není jako třeba RiR, ale je rozhodně lepší, než třeba na youtube :-). Mně osobně stačí, ale já nejsem nijak náročnej. Zvuky kytar a tak jsou takový "syrovější", ale je slyšet basa a tak :-). O tom Maiden England uvažuju, takže jestli si to pořídím, tak dám vědět.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Famine v Sobota Marec 01, 2008 12:51 pm

no ten Maiden England tam je vo zvukovom formáte len 2,0 stereo... takže fajnšmekri čo si potrpia na zvuk si to moc nevychutnajú :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Crusader v Nedeľa Marec 02, 2008 11:52 am

Famine píše:no ten Maiden England tam je vo zvukovom formáte len 2,0 stereo... takže fajnšmekri čo si potrpia na zvuk si to moc nevychutnajú :wink:



Proc ? original byl taky stereo .... mas 2 usi nebo jich mas 5 ? :D

btw vsechny koncerty IRON MAIDEN (myslim ty skutecne) jsou stereo ... nebo sis vsiml, ze by vzadu byly nejake bedny ? nejsou ... proste 5.1 je picovina, ale ted to proste LETI ... navic to vase 5.1 je cistej podvod smichanej ze sterea ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

matii

Poslaťod matii v Nedeľa Marec 02, 2008 11:54 am

No teda ten Donnington ... čankajšci u nás na tržnici maj lepší obaly. Dát tam obrázek z turné 2005 Early days. Vypadá to na doma vyráběné DVD. Se divím, že po nich OSA ještě nevyjela. K tomu stereu, opravte mne pokud se mýlím, ale mám za to, že oficiální DVD Maiden England nevyšlo. To co se prodává je prostě jen stažená videokazeta a vysmahnutá na DVD, stejně jako tomu bylo doteď s LAD. proto je to jen stereo. To samé bude asi s Donningtnem 92. BTW Existuje DVD záznam Donnington 88?, teda kromě toho klipu z First Ten Years?
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: matii

Poslaťod Crusader v Nedeľa Marec 02, 2008 12:00 pm

matii píše:No teda ten Donnington ... čankajšci u nás na tržnici maj lepší obaly. Dát tam obrázek z turné 2005 Early days. Vypadá to na doma vyráběné DVD. Se divím, že po nich OSA ještě nevyjela. K tomu stereu, opravte mne pokud se mýlím, ale mám za to, že oficiální DVD Maiden England nevyšlo. To co se prodává je prostě jen stažená videokazeta a vysmahnutá na DVD, stejně jako tomu bylo doteď s LAD. proto je to jen stereo. To samé bude asi s Donningtnem 92. BTW Existuje DVD záznam Donnington 88?, teda kromě toho klipu z First Ten Years?


Je skutecne zajimave, ze OSA odira kazdeho autobusaka co si pusti radio, ale prodej bootlegu ji nevadi ... je to proste asi pracnejsi nez vybirat vypalne ... Maiden england vyslo na VHS a Laserdisku, takze v lepsim pripade to DVD je udelane z toho laserdisku, ale nikdo ti to nezaruci, zaznam doningtonu samozrejme existuje, ale ... takhle existuji stovky zaznamu, ktere mozna nikdy neuvidime :-) i kdyz kdo vi ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod mickey.r v Nedeľa Marec 02, 2008 7:20 pm

Dragontears píše:
stahl.1 píše:
Dragontears píše:samozrejme ze je to ojeb, jedno jak druhe je *non-official DVD version*
uz se to tu nekolikrat probiralo


Hmm a si si isty???nie je tam nic take napisane na tej stranke


:D

jsem si jista na 100% ... ani jedno dosud oficialne na DVD nevyslo :wink:


O týchto dvoch nosičoch sa tu popísalo až až (donington , england), tak mi to nedalo a trošku som pokukal web. Na Ebay som našiel tiež tieto veci a pri jednom bol popis, že je to licencované. Tak ma napadlo, či Sanctuary alebo EMI nepredalo VHS licencie a tak to mohlo vyletieť. Tričká sa predsa tiež vydávajú licencované. Sú potom originál a či nie? Ale potvrdenú túto info nemám. Je veľmi čudné, že sa to predáva po oficiálnych obchodoch, ktoré si myslím sú aspoň zbežne preverované. Preto si osobne myslím, že je to vydaná VHS na nosičoch DVD, a možno sa mýlim. :wink:
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Beast34 v Nedeľa Marec 02, 2008 10:29 pm

no akoze mne je uplne fuk ake to je a aky je to obal.. ked sa to niektorym pacilo take ako to bolo na VHS tak preco by sa to nemalo pacit aj na DVD nech uz je to neviem ake "made in china" ... ja som si ten donington kupil normalne z popronu za 200sk takisto mam aj ten maiden england a je tam normalne menu rozkapitolovane a stero zvuk... radsej dam 200sk za taketo DVD ako za VHS... ked kapela /resp. manazment/ na to kasle a nevyda oficial dvd maiden england alebo ten donington tak som si /nevedomky/ zadovazil taketo.. a vobec mi to nevadi ja som spokojny.. len by som povedal ze maiden england sa mi paci ovela viacej :wink:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Marec 02, 2008 11:19 pm

for Beast34: problem vidim v tom, ze az se prece jen jednou panove rozhodnou Donington a England vydat na DVD, najde se plno tech, kteri jejich cinnost nepodpori zakoupenim oficialniho DVD, protoze uz prece doma maji tento *madeinbrazil* supervyrobek, kterym podporili nevim koho :evil:
proste to podle mne nema na trhu co delat ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Crusader v Nedeľa Marec 02, 2008 11:25 pm

mickey.r píše:[ Tričká sa predsa tiež vydávajú licencované. Sú potom originál a či nie? Ale potvrdenú túto info nemám. Je veľmi čudné, že sa to predáva po oficiálnych obchodoch, ktoré si myslím sú aspoň zbežne preverované. Preto si osobne myslím, že je to vydaná VHS na nosičoch DVD, a možno sa mýlim. :wink:



A jak poznas licencovane tricko ? Ja poznam pouze original od BRAVADA, protoze to tricko na sobe ten copyrigt (C) Iron Maiden Holdings ma ... a logika mi rika, ze vse bez jakehokoli copyrigtu jsou proste padelky ...
samozrejme napsat si ze je to licencovane si muze kazdej, ale je zajimave, ze tu zpravu copyrightu si zadnej pirat na tricko nedovoli dat ... proc asi ? Takze si troufam tvrdit, ze maiden nejsou padly na hlavu, aby povolili nekomu vydavat neco nekvalitniho bez toho, aby se o tom na svem webu nezminili ... navic licencovane cd/videa (napr. v Japonsku, Australii etc.) apod vyjdou na danem nosici, az kdyz ho vydaji nejdrive samotni maiden, ale nikdy ne naopak ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod mickey.r v Pondelok Marec 03, 2008 12:40 am

Crusader píše:
mickey.r píše:[ Tričká sa predsa tiež vydávajú licencované. Sú potom originál a či nie? Ale potvrdenú túto info nemám. Je veľmi čudné, že sa to predáva po oficiálnych obchodoch, ktoré si myslím sú aspoň zbežne preverované. Preto si osobne myslím, že je to vydaná VHS na nosičoch DVD, a možno sa mýlim. :wink:



A jak poznas licencovane tricko ? Ja poznam pouze original od BRAVADA, protoze to tricko na sobe ten copyrigt (C) Iron Maiden Holdings ma ... alogika mi rika, ze vse bez jakehokoli copyrigtu jsou proste padelky ...
samozrejme napsat si ze je to licencovane si muze kazdej, ale je zajimave, ze tu zpravu copyrightu si zadnej pirat na tricko nedovoli dat ... proc asi ? Takze si troufam tvrdit, ze maiden nejsou padly na hlavu, aby povolili nekomu vydavat neco nekvalitniho bez toho, aby se o tom na svem webu nezminili ... navic licencovane cd/videa (napr. v Japonsku, Australii etc.) apod vyjdou na danem nosici, az kdyz ho vydaji nejdrive samotni maiden, ale nikdy ne naopak ...


Citát: "Masterplan, mechanical & broadcast rights paid licensed for sale by GEMA"

Ja som iba napísal, čo si myslím. Je mi záhadné, že nik proti tomu nič nerobí. A to sa asi nejedná o klasické pirátstvo, veď sa to predáva v normálnych obchodoch!!! A neobstojí výhovorka, že Maidni na to serú a že proti tomu aj tak nič nezmôžu. Zmôžu, tie obchody majú svoju adresu IČO atď. a nik ich nestíha, ak by chceli môžu, alebo je to celé inak? Samozrejme, že stíhať ich nebudú Maidni, ale páni, ktorí z Maidnov majú väčšiu ryžu, alebo už zaryžovali? Porozmýšľaj trošku či na tom nemôže byť niečo iné, kým začneš chŕliť oheň a sýru. Ale netvrdím, že to tak je, iba som nahlas rozmýšľal.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Crusader v Pondelok Marec 03, 2008 1:54 am

mickey.r píše:Ja som iba napísal, čo si myslím. Je mi záhadné, že nik proti tomu nič nerobí. A to sa asi nejedná o klasické pirátstvo, veď sa to predáva v normálnych obchodoch!!! A neobstojí výhovorka, že Maidni na to serú a že proti tomu aj tak nič nezmôžu. Zmôžu, tie obchody majú svoju adresu IČO atď. a nik ich nestíha, ak by chceli môžu, alebo je to celé inak? Samozrejme, že stíhať ich nebudú Maidni, ale páni, ktorí z Maidnov majú väčšiu ryžu, alebo už zaryžovali? Porozmýšľaj trošku či na tom nemôže byť niečo iné, kým začneš chŕliť oheň a sýru. Ale netvrdím, že to tak je, iba som nahlas rozmýšľal.


No a ? piratske LAD se taky prodavalo, Smallwood s tim "nejak" bojoval, vyzval fans at to nekupuji ... ale myslim si ze zbytecne, tady jde spis o to, ze kdyz si to koupis, tak sponzorujes piraty a maiden z toho maji prd, argument ze maji penez dost a dalsi nepotrebuji si vy pripadni chytraci strcte vite kam :D ale urcite Smallwood tezko bude objizdet shopy a podavat trestni oznameni ... Jinak to, ze neco koupis v obchode neznamena ze je to OK, bezne se dneska v kamennych obchodech prodavaji i kopie obleceni, obuvy ... CD/DVD medii ... je toho hodne ...

ale je to jen o tom, ze kdyz neni zalobce, neni soudce ... a tohle je vec, o kterou by se treba na nasem uzemi mela starat EMI, muzes jim napsat, co si o tom mysli :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

matii

Poslaťod matii v Pondelok Marec 03, 2008 4:03 pm

Svatá pravda. Řekl bych, že dost velké procento textilu Iron Maiden prodávaného u nás je padělek. Řekl bych, že většina. Stačí se jen podívat, co to stojí na Eddies Megastore, nebo u oficiálního shopu při koncertu a je ti jasný, že to nemůže být pravé.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod mickey.r v Pondelok Marec 03, 2008 5:16 pm

Crusader píše:
mickey.r píše:Ja som iba napísal, čo si myslím. Je mi záhadné, že nik proti tomu nič nerobí. A to sa asi nejedná o klasické pirátstvo, veď sa to predáva v normálnych obchodoch!!! A neobstojí výhovorka, že Maidni na to serú a že proti tomu aj tak nič nezmôžu. Zmôžu, tie obchody majú svoju adresu IČO atď. a nik ich nestíha, ak by chceli môžu, alebo je to celé inak? Samozrejme, že stíhať ich nebudú Maidni, ale páni, ktorí z Maidnov majú väčšiu ryžu, alebo už zaryžovali? Porozmýšľaj trošku či na tom nemôže byť niečo iné, kým začneš chŕliť oheň a sýru. Ale netvrdím, že to tak je, iba som nahlas rozmýšľal.


No a ? piratske LAD se taky prodavalo, Smallwood s tim "nejak" bojoval, vyzval fans at to nekupuji ... ale myslim si ze zbytecne, tady jde spis o to, ze kdyz si to koupis, tak sponzorujes piraty a maiden z toho maji prd, argument ze maji penez dost a dalsi nepotrebuji si vy pripadni chytraci strcte vite kam :D ale urcite Smallwood tezko bude objizdet shopy a podavat trestni oznameni ... Jinak to, ze neco koupis v obchode neznamena ze je to OK, bezne se dneska v kamennych obchodech prodavaji i kopie obleceni, obuvy ... CD/DVD medii ... je toho hodne ...

ale je to jen o tom, ze kdyz neni zalobce, neni soudce ... a tohle je vec, o kterou by se treba na nasem uzemi mela starat EMI, muzes jim napsat, co si o tom mysli :)


Ja to nekupujem, veď to mám presne tak ako každý tu na tejto stránke. Ja iba vyčkávam na lepšie ceny - som sa poučil. A ja samozrejme všetko čo vychádza origoš tak to aj origoš kupujem, práve z toho dôvodu aby mali chalani z toho nejaký bakšiš.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia

cron