Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2008-02-01 India

2008-02-01 India

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Zdenius v Sobota Február 02, 2008 2:41 pm

ja si zas musim zvyknut, maju na to aby vymenili oblecenie, bruce ma rovnake gate od 2000, podium je malicke a malo detailne iked tvrdili ze este kompletne pouzivat nebudu, v poslednej dobe sa zadne plachty kreslia dost amatersky napr. tato sa mi nepaci vobec
Obrázok
a tak...
:)
proste ja som detailista, neviem ci tlaky v roku 2005boli take silne ale taky FOTD len narusa celu tu starobilu idilku.. :wink:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Michael v Sobota Február 02, 2008 2:50 pm

tady si furt někdo na něco stěžuje.. :twisted: .. podle fotek a videi to bude fakt bomba .. mě se líbí asi všechno, z playlistem nic nenaděláme, i tak tam jsou některé opravdové klenoty, které se již jinak nehrají :) .. Bruceové oblečení je neskutečně efektní a fakt ho to omlazuje o spoustu let, jeho hlas, i forma opět neskutečné, stejně jako zbytek kapely :twisted: .. Iron Maiden prostě opět všechny posadili na prdel!!! :twisted: UP THE IRONS!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Irons heart v Sobota Február 02, 2008 3:20 pm

Boha i kdyby hráli v teplákách se třemi pruhy a ruským kulichem , je to jedno :D Michael má pravdu , sdílím Tvůj názor :)
Zdeno > no ja bych neřek že to je špatnou plachtou , ale spíš kvalitou té fotky .... :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Sobota Február 02, 2008 3:33 pm

IMS píše:V tej ciapke vyzera ako idiot... Nech sa na mna nikto nehneva, ale ked ma tu ciapku, tak vobec nezapada do celkovej temy turne...

vypada jak tezky fanda nu-metalu :D treba chtel udelat radost svym detem, pred par lety v kteremsi rozhovoru na dotaz, co u nich doma bezi v prehravaci odpovedel, ze synacci ho vyfuckovali s jeho oblibenou "pravekou" hudbou a misto Parplu a Zepelinu jim doma vyrvavaji Linkini :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

matii

Poslaťod matii v Sobota Február 02, 2008 3:37 pm

Mluvíš mi z duše, první co mě napadlo bylo ... že by se dal na NUMETAL? Pak jsem si říkal, že tam bylo prostě zima a on je citlivý na hlavu, ale připravená výšivka Eddieho svědčí, že ji měl připravenou dopředu a tak mě napadá třetí varianta. Na některých videích z loňské tour je vidět, že když se Bruce spotí, má už dost prořídlé vlasy. Třebas tím maskuje začínající pleš. :wink:
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: matii

Poslaťod Irons heart v Sobota Február 02, 2008 3:53 pm

matii píše:Mluvíš mi z duše, první co mě napadlo bylo ... že by se dal na NUMETAL? Pak jsem si říkal, že tam bylo prostě zima a on je citlivý na hlavu, ale připravená výšivka Eddieho svědčí, že ji měl připravenou dopředu a tak mě napadá třetí varianta. Na některých videích z loňské tour je vidět, že když se Bruce spotí, má už dost prořídlé vlasy. Třebas tím maskuje začínající pleš. :wink:


Pokud vím tak ale nastupoval s tou čepkou a pak si ji sundal ne ? to by pak mělo naprosto opačný účinek .... :D navíc si myslím že Bruce má dost peněz na to , aby napravil to co mu příroda bere :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Zdenius v Sobota Február 02, 2008 5:28 pm

mne sa zda ze mali na tych plachtach kedysi priamo kopie obalov a nie prekreslene, neviem si spoemnut kedy naposledy, preto ma nejak zaraza ze si ich zas zacinaju prekreslovat a nie tak kvalitne ako kedysi :shock:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod strevo v Sobota Február 02, 2008 5:44 pm

The Andrew píše:To se někdo má.. 8)
http://kazador.blogg.se/1201913251_iron ... ai_20.html


To nieje fotomontaz? :D lebo vyzera tam dost odveci :D
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod strevo v Sobota Február 02, 2008 5:45 pm

Michael píše:tady si furt někdo na něco stěžuje.. :twisted: .. podle fotek a videi to bude fakt bomba .. mě se líbí asi všechno, z playlistem nic nenaděláme, i tak tam jsou některé opravdové klenoty, které se již jinak nehrají :) .. Bruceové oblečení je neskutečně efektní a fakt ho to omlazuje o spoustu let, jeho hlas, i forma opět neskutečné, stejně jako zbytek kapely :twisted: .. Iron Maiden prostě opět všechny posadili na prdel!!! :twisted: UP THE IRONS!!


Moja rec, ja sa inak velmi tesim na Fear of the Dark, sak to je klasika :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Brighter v Sobota Február 02, 2008 6:21 pm

JEBA konečne je to tu!!! ani neviem ako rýchlo je to super páči sa mi to a aj ako je bruce oblečený aj ako zahrali aces high a ten playlist...nič iné sa nedalo čakať. nech je 8.8!!!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Atttila v Sobota Február 02, 2008 6:26 pm

no jen aby byl uz nekde nejaky bootleg...
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod iamrockerfun v Sobota Február 02, 2008 6:34 pm

priznajem si ze tie stage vyzeraju uz stale rovnako. mohli dat stage ako z 85. vsetko sama statika. dost nuda od '99. nic extra. stale statika a statika. ziadny pohyb ani nic tomu podobne.
uz by sa mohli spametat. :roll:
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod The Andrew v Sobota Február 02, 2008 10:35 pm

http://www.youtube.com/watch?v=zQM0kMeCAkQ :D ..sice to není tak vysoko jako při DOTR ale zase si "zahorolezčil" 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod mickey.r v Sobota Február 02, 2008 10:50 pm

Všetky tieto informácie sú k ničomu. Iba vás to zbytočne rozlaďuje. Kedysi sme boli radi keď sme ich mohli vôbec vidieť a nešpekulovali nad tým ako vyzerajú, čo majú oblečené a pod. Dnes je to všetko o riti, ešte len má byť v lete nejaký koncert a už viete ako to bude vyzerať. Načo to vlastne vyhľadávate, veď pre pravého fanúšika je to k ničomu. Keď raz mám niečo rád, tak to mám rád zo všetkým čo k tomu patrí.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Famine v Sobota Február 02, 2008 11:08 pm

mickey.r: keby ste aj vtedy mali tieto technológie čo dnes tak určite by ste neboli iný :wink:
a mne je jedno ako sa obliekajú a vyzerajú... hlavná je ta hudba :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

cron