Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - setlist 2008

setlist 2008

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Famine v Nedeľa Február 03, 2008 9:01 pm

Can I play with madness bolo na Maiden england - http://www.ironmaiden.sk/skupina/videografia/5.php
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod thomason v Nedeľa Február 03, 2008 9:05 pm

Famine píše:Can I play with madness bolo na Maiden england - http://www.ironmaiden.sk/skupina/videografia/5.php


njn, ale ja som ten setlist daval z CD

:lol:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod mickey.r v Nedeľa Február 03, 2008 9:30 pm

thomason píše:to turne Somewhe Back In Time je vlastne spomienkove turne k Live After Death a Maiden England.

Setlist Live After Death

CD 1
01. Intro: Churchill's Speech
02. Aces High
03. 2 Minutes to Midnight
04. The Trooper
05. Revelations
06. Flight Of Icarus
07. Rime Of The Ancient Mariner
08. Powerslave
09. The Number Of The Beast
10. Hallowed Be Thy Name
11. Iron Maiden
12. Run To The Hills
13. Running Free

CD 2
1. Wrathchild
2. 22, Acacia Avenue
3. Children Of The Damned
4. Die With Your Boots On
5. Phantom Of The Opera

Setlist Maiden England

01. Moonchild
02. The Evil That Men Do
03. The Prisoner
04. Still Life
05. Die With Your Boots On
06. Infinite Dreams
07. Killers
08. Heaven Can Wait
09. Wasted Years
10. The Clairvoyant
11. Seventh Son Of A Seventh Son
12. The Number Of The Beast
13. Iron Maiden

Setlist Somewhere In Time

01. Intro: Churchill's Speech
02. Aces High
03. 2 Minutes to Midnight
04. Revelations
05. The Trooper
06. Wasted Years
07. The Number Of The Beast
08. Run To The Hills
09. Rime Of The Ancient Mariner
10. Powerslave
11. Heaven Can Wait
12. Can I Play With Madness
13. Fear Of The Dark
14. Iron Maiden
15. Moonchild
16. The Clairvoyant
17. Hallowed Be Thy Name

cize podla mna az taky zly setlist neurobili zahraju len to co bolo na tych dvoch albumoch + Can I Play With Madness, ta sice nebola na albumoch ale hrali ju na Seventh Tour Of A Seventh Tour a ako bonus tam supli fanusikmi oblubenu Fear Of The Dark :wink: uz aby bolo 08.08.08. :twisted:


Presne tak, set list je vskutku dobre poskladaný, koncepčne ladený do obdobia, pre ktoré je turné robené.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Február 03, 2008 11:14 pm

Dragontears píše:
Irons heart píše: A k čemu je to stěžování ? Zacpete si uši až to začne ? odejdete ? To sotva , kruca final užijete si to jak byste to slyšeli poprvé :twisted: Chápu , i já bych raději zažil jiné songy live než třeba RTTH nebo Troopera ale co , můžem být rádi že tady budou a být vděční za to , že tu naší malinkou zemičku neobešly ..... :wink:

hezkyyyy :D tohle bych dala jako motto tohoto fora :wink:

Oh , děkuji :oops:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Demonaz v Pondelok Február 04, 2008 12:06 am

Number a Rtth trooper fotd hallowed mi vadi PRETOZE STALE HRAJU TOTO...
A PRECO HRAJU Z 1-7 ALBUMOV A NIE LEN Z 3 A SU TAM PIESNE KTORE SU PERFEKTNE ALE TIE TAM NEDAJU....kto ten setlist robi????hadam sa este zmeni a dost[/quote]

súhlasím, tieto pesničky tam vôbec vôbec nemajú čo hľadať :evil:[/quote]


Suhlasim svami akurat tak stym FOTD,.....ale inak vas dvoch absolutne nechapem, bud ste nevideli ten plagat, alebo neviete citat...Out Of Control :evil:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kamzo v Pondelok Február 04, 2008 1:30 pm

Mne je to jedno aj ked ten Fear by tam nemal byt tesim sa jak maly na 08.08.08 :twisted: :twisted:
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod gog&magog v Pondelok Február 04, 2008 4:04 pm

Demonaz píše:FOTD je bohuzel jistou skupinou fans stale vyzadovana, asi za ni hodne lobovali .... staci si vzpomenout kolik bylo stiznosti v roce 2005 ze ji nehrali ... nicmene ten Moonchild je pecka.
Tak ta ista skupina fans musi byt asi pekne jebnuta!!!! Sak co su sprosti alebo co, nechapem toto dementne rozmyslanie niektorych ludi, sak ked povedali ze budu hrat len skladby z prvych 7 albumov, tak naco stale pytaju ten Fear Of The Dark, demencia demenica viac slov na to nemam.....a to ma este IM fakt nasrali ze ju tam dali kvoli tomu ze ista skupina fans si ju vyzaduje, to je len dokaz toho ze nedorzali to co slubovali.


Teda, trosku silne slova, nie? Ja by som tiez namiesto FOTD, alebo trebars aj NOTB a RTTH radsej videla nieco ine, ale suhlasim s Irons heart - uzijem si kazdu jednu sekundu a poriadne sa vyziapem aj pri tychto skladbach, a ty si pocas nich mozes skocit do bufetu, alebo sa trebars urazene otocit chrbtom, alebo tam na protest vobec neist, tvoja vec, ale neurazaj tu ostatnych fanusikov...
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok Február 04, 2008 4:06 pm

Niektorých jednoducho nechápem... idú na koncert, a stále niečo hudrú na setlist...ja na koncert nepôjdem...a čo by som za to dal, aby som ich videl live, a bolo by mi úplne jedno ktoré z ich songov zahrajú, stále by som sa tešil rovnako...neviem čo vidíte na tom hľadať za všetkým nejaké problémy.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Demonaz v Pondelok Február 04, 2008 4:22 pm

gog&magog píše:
Demonaz píše:FOTD je bohuzel jistou skupinou fans stale vyzadovana, asi za ni hodne lobovali .... staci si vzpomenout kolik bylo stiznosti v roce 2005 ze ji nehrali ... nicmene ten Moonchild je pecka.
Tak ta ista skupina fans musi byt asi pekne jebnuta!!!! Sak co su sprosti alebo co, nechapem toto dementne rozmyslanie niektorych ludi, sak ked povedali ze budu hrat len skladby z prvych 7 albumov, tak naco stale pytaju ten Fear Of The Dark, demencia demenica viac slov na to nemam.....a to ma este IM fakt nasrali ze ju tam dali kvoli tomu ze ista skupina fans si ju vyzaduje, to je len dokaz toho ze nedorzali to co slubovali.


Teda, trosku silne slova, nie? Ja by som tiez namiesto FOTD, alebo trebars aj NOTB a RTTH radsej videla nieco ine, ale suhlasim s Irons heart - uzijem si kazdu jednu sekundu a poriadne sa vyziapem aj pri tychto skladbach, a ty si pocas nich mozes skocit do bufetu, alebo sa trebars urazene otocit chrbtom, alebo tam na protest vobec neist, tvoja vec, ale neurazaj tu ostatnych fanusikov...


A ja to tu zase........precitala si si prosim ta to ocom som pisal potom, ked na to reagovala Dragontears???. nie???? tak si to laskavo precitaj!!!! a potom tu domna husti!!!......nikde som o ziadnych skladbach okrem FOTD nic nehovoril, tak mi tu nepis aby som si pri nich skocil do bufetu, alebo aby som sa este urazene otacal chrbtom alebo tam na protest vobec nesiel....Ja si tiez cely koncert neskutocne uzijem, ale z toho uz doslova sprosteho principu tam ten FOTD nema co robit.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod peko20 v Pondelok Február 04, 2008 4:34 pm

proste konecne sa s tym zmierte ! je mi jedno aky setlist budu hrat omg... hlavne ze budu hrat a rozsupnem sa tam !! Up The Irons! :)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod iamrockerfun v Pondelok Február 04, 2008 4:36 pm

presne tak srat nato. aj tak s tym tu nic neporiesme aj tak. povedane nazory boli a myslim ze to staci.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod PesZ v Pondelok Február 04, 2008 4:52 pm

A třeba se ten setlist ještě změní a bude to všechno na novo .-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Famine v Pondelok Február 04, 2008 5:18 pm

jasné :wink: tu strašíte :) ale mojim snom bolo počuť naživo The Duelist mno... ale tak isto aj revelations takže spokojnosť :P ale aj kvôli iným piesňam keďže tato trojica je jedna z mojich najoblubenejších albumov :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Demonaz v Pondelok Február 04, 2008 6:39 pm

Dr.Drak píše:Niektorých jednoducho nechápem... idú na koncert, a stále niečo hudrú na setlist...ja na koncert nepôjdem...a čo by som za to dal, aby som ich videl live, a bolo by mi úplne jedno ktoré z ich songov zahrajú, stále by som sa tešil rovnako...neviem čo vidíte na tom hľadať za všetkým nejaké problémy.


tu nikto za nicim problemy nehlada.....tak teda napriklad IM zverejnia Turne s nazvom Somewhere Back In Time , ktore bude mat zahrnat skladby z prvych 7 albumov a ked prides na koncert tak budu hrat napriklad 5 skadieb z toho obdobia a zvysok z obodbia 90 rokov, tak by si na to nic nepovedal???? Ide tu jednoducho o princip a nenapis mi ze by si na to nic nepovedal a bolo by ti to jedno. Je to turne k prvym 7 albumom, takze ten Fear tam absolutne nesedi, keby to bolo turne kde budu hrat jednoducho len vyber, tak mi bude tiez jedno co tam zahraju.....
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Demonaz v Pondelok Február 04, 2008 6:41 pm

PesZ píše:A třeba se ten setlist ještě změní a bude to všechno na novo .-).


:D :D , tak ty si ma teraz fakt rozosmial, ale doslova :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

cron