Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - setlist 2008

setlist 2008

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok Február 04, 2008 7:28 pm

Demonaz píše:tu nikto za nicim problemy nehlada.....tak teda napriklad IM zverejnia Turne s nazvom Somewhere Back In Time , ktore bude mat zahrnat skladby z prvych 7 albumov a ked prides na koncert tak budu hrat napriklad 5 skadieb z toho obdobia a zvysok z obodbia 90 rokov, tak by si na to nic nepovedal???? Ide tu jednoducho o princip a nenapis mi ze by si na to nic nepovedal a bolo by ti to jedno. Je to turne k prvym 7 albumom, takze ten Fear tam absolutne nesedi, keby to bolo turne kde budu hrat jednoducho len vyber, tak mi bude tiez jedno co tam zahraju.....


Lenže tu nebudú hrať iba 5 skladieb z toho obdobia. Takže som toho názoru že také sťažovanie sa nieje na mieste.
To že tam dajú 1 song nezapadajúci do kontextu mi vôbec nepripadá také strašné.
:roll:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Demonaz v Pondelok Február 04, 2008 7:35 pm

Dr.Drak píše:
Demonaz píše:tu nikto za nicim problemy nehlada.....tak teda napriklad IM zverejnia Turne s nazvom Somewhere Back In Time , ktore bude mat zahrnat skladby z prvych 7 albumov a ked prides na koncert tak budu hrat napriklad 5 skadieb z toho obdobia a zvysok z obodbia 90 rokov, tak by si na to nic nepovedal???? Ide tu jednoducho o princip a nenapis mi ze by si na to nic nepovedal a bolo by ti to jedno. Je to turne k prvym 7 albumom, takze ten Fear tam absolutne nesedi, keby to bolo turne kde budu hrat jednoducho len vyber, tak mi bude tiez jedno co tam zahraju.....


Lenže tu nebudú hrať iba 5 skladieb z toho obdobia. Takže som toho názoru že také sťažovanie sa nieje na mieste.
To že tam dajú 1 song nezapadajúci do kontextu mi vôbec nepripadá také strašné.
:roll:


ved jasne, to bol len priklad....no tak zase ako pre koho :wink: ...zato ze to je IM tak im nemoze vsetko len tak lahko prejst :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Jevo v Streda Február 06, 2008 11:57 pm

omg, nechce sa mi to vsetko citat :roll:

Takze, môj nazor je taky ze by som vypustil Run to the hills a dal dam nieco ine. FOTD mi zase az tak nevadi... halvne ze tam je Powerslave a Mariner !-!
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Február 10, 2008 8:39 pm

pri druhe noci v Melbourne a v Sydney prohodili v tracklistu mezi sebou Run To The Hills a Can I Play With Madness ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Demonaz v Nedeľa Február 10, 2008 9:56 pm

Dragontears píše:pri druhe noci v Melbourne a v Sydney prohodili v tracklistu mezi sebou Run To The Hills a Can I Play With Madness ...


Ano mas pravdu, akurat pocuvam bootleg z Melbourne.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Február 10, 2008 10:16 pm

Demonaz píše:
Dragontears píše:pri druhe noci v Melbourne a v Sydney prohodili v tracklistu mezi sebou Run To The Hills a Can I Play With Madness ...


Ano mas pravdu, akurat pocuvam bootleg z Melbourne.

o tom nepochybuj :wink: mne by spise zajimal duvod vymeny, a taky jestli je to zmena trvala
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod clansman88 v Pondelok Február 11, 2008 7:39 am

Jevo píše:omg, nechce sa mi to vsetko citat :roll:

Takze, môj nazor je taky ze by som vypustil Run to the hills a dal dam nieco ine. FOTD mi zase az tak nevadi... halvne ze tam je Powerslave a Mariner !-!
spravne - lepsie by som to nenapisal :D usetril si mi pracu vdaka :) :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Zdenius v Pondelok Február 11, 2008 8:53 am

Dragontears píše:pri druhe noci v Melbourne a v Sydney prohodili v tracklistu mezi sebou Run To The Hills a Can I Play With Madness ...


hej, bolo to divne hned po sebe 2 skladby z 82, ja by som im to osefoval cele a ziadne chybi by nerobili, ani v booklete lAD dvd by neboli fotky z 83, 90 atd proste vzdy ale vzdy tam maju nejaku chybu
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 11, 2008 10:11 am

Zdenius píše:
Dragontears píše:pri druhe noci v Melbourne a v Sydney prohodili v tracklistu mezi sebou Run To The Hills a Can I Play With Madness ...


hej, bolo to divne hned po sebe 2 skladby z 82, ja by som im to osefoval cele a ziadne chybi by nerobili, ani v booklete lAD dvd by neboli fotky z 83, 90 atd proste vzdy ale vzdy tam maju nejaku chybu

osefovat jak videt by jim to chtel kazdy :D
mne by jen zajimalo, jestli to vzeslo od Bruce nebo od kytaristu tahle zmena ... treba to v nejakem rozhovoru placnou co za tim bylo
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Zdenius v Pondelok Február 11, 2008 12:30 pm

jak som pocuval Perth bootleg tak tam bruce pokazil text Rime Of.. a este v Trooperovi, potom som bol vyruseny a tak som to cele nedopocuval, aj Wasted Years sa mi zdal v istej casti zvlastne odohraty ale to bol asi len pocit :) Bruce pred Rime najskor rozprava ako 5 dni nacvicovali tuto skladbu a potom zasne spievat v casti v ktorej sa nespieva :twisted:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 11, 2008 1:31 pm

podle mne ho totalne doblbli kytaristi, kteri to zacali mastit jako prvni !! snazil se trefit do te jejich posunute pasaze a oni se mezitim zase nesmyslne vratili zpet, pak to vypada ze zpiva predcasne ... ale aspon to neni jednotvarne :D proto mam rada bootlegy vic nez ofic. nahravky
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Zdenius v Pondelok Február 11, 2008 1:41 pm

to som si nevsimol, mne sa zdalo ze predlzili Wasted ale v Rime si to musim este vypocut, rozhodne sa vsak bruce pekne sekol v Trooper.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod The Andrew v Pondelok Február 11, 2008 2:34 pm

Zdenius píše:to som si nevsimol, mne sa zdalo ze predlzili Wasted ale v Rime si to musim este vypocut, rozhodne sa vsak bruce pekne sekol v Trooper.


Kde se seknul v Trooperovi? Ted sem to poslouchal a nic se neslyšel :shock:
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Beast34 v Pondelok Február 11, 2008 2:38 pm

ja by som si tiez rad vypocul nejaky bootleg z noveho turne... ako by som k nemu mohol prist? :)
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 11, 2008 4:27 pm

for Demonaz : precti si pravidla a hlavne nekrad linky z jinych for a stranek :evil:

for Beast34: staci se porozhlednout po netu po nejakych maiden forech
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron