Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden vz. Queen

Iron Maiden vz. Queen

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod kamzo v Štvrtok November 15, 2007 2:06 pm

Budapest som uz videl je to namakane dufam ze tak ako som sa dockal ze bude Life after death tak dufam z v najblizsom case bude aj na DVD Queen-Live in Budapest viem ze je to na WHS ale chcel by som to na dvd :lol:
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: Iron Maiden vz. Queen

Poslaťod kamzo v Sobota December 27, 2008 11:55 pm

Tak dostal som knihu Brian May - Biografia tu vam pisem taky clanok co ma zaujal v suvislosti Iron Maiden + Queen Velmi odporucam!!!!!
Rock in Rio v roku Januari 1985

..Spevakovi Iron maiden Bruce Dickinson festival doslova otvoril oci

"Cele to bol hrozny cirkus" spomina."davy ludi obliehaly hotely,teleobjektivy boli namierene k hotelovy bazenom a tak dalej".
Energicke predstavenie Iron Maiden bolo posobive a svetelne efekty sa mohli merat len s tymi pre koncert Queen. koncert Iron Maiden prisiel prave pred prvim z dvoch koncertoch Queen ktori uzavierali prvi den festivalu 12.januara v rannich hodinach."Na miesto nas dopravili vrtulnikom" spomina Dickinson,"ale kvoli odporom zo strany mesta sme nemohli letiet v noci,takze nas5 sme isli nejakych 5 hodin.Festival mal oproti planu meskanie a naviac Iron Maiden prisli na podium o dalsich 15 minut neskor. Ked na podium nastupili Queen,Bruce sa na nich isiel pozriet a nie vsetko sa podla nich darilo."2 alebo 3 skladby sa u publika nestretli s velkym nadsenim.ked zacali hrat I Want to Break Free tak moc dobre neprevzali Freddieho prevlek do zenskych siat,ale ten chudak evidentne nechapal co robi zle". V Mexiku po nich publikum hadzalo odpadky ako znamku obdivu,ale tu bola sprska kamenia o dost znepokojiva.queen boli zmeteni a dali do hrania vsetko,aby si vysluzili pridavky,ale zdanlive sebavedomie, s ktorym Mercury behal na podiu,vobec neodpovedalo jeho vnutornej nervozite,ako naznacuje Bruce Dickinson:" ked Queen odisli z podia,Freddie sa prakticky rozreval.Vobec nechapal preco tak publikum reagovalo.Niiekto mu narychlo vysvetlil ze I Want To Break Free bola povazovana za symbol boja za slobodu a divaci mu mali za zle jej zosmiesnovanie,ale on bol stale rozculeny."
Zpevaka Iron Maiden prekvapilo,ze si Mercury negativni ohlas bral tak k srdcu.Ziadna kapela neocakava len same zboznovanie a v jednom smeru uz ubytok popularity zaznamenali.Bruce hovori:
"V amerike je dost velka skupina homofobnich debilov a zistili ze Fredie nieje uplne jeden z nas,vies ako to myslim? Ked sa tato mensina rozrastla,tak na nejaku dobu mali Queen v Amerike smolu."

Zdroj:

Laura Jackson 2007
BRIAN MAY
Biografia
Vydavatel: NAVA
Kratene a prelozene do slovenciny.
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: Iron Maiden vz. Queen

Poslaťod Crusader v Nedeľa December 28, 2008 12:28 am

kamzo píše:Energicke predstavenie Iron Maiden bolo posobive a svetelne efekty sa mohli merat len s tymi pre koncert Queen. .



To asi proto, ze Iron Maiden meli svetla od Queenu ;)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Iron Maiden vz. Queen

Poslaťod Madness v Nedeľa December 28, 2008 1:08 am

Celkom by ma aj zaujimalo ci existuje nejaka fotka na ktorej je Bruce a Freddie... :)
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re:

Poslaťod karolinka12345 v Nedeľa December 28, 2008 12:10 pm

Dragontears píše:
May píše:Iron Maiden - Bohemian Rhapsody (Queen cover)
http://youtube.com/watch?v=QZAZaz9AVVE

o tomto jsme se nedavno bavili zde a pozor NENI to cover od IM, pouze Bruce se tohoto dila zucastnil !!


Bohemian... sa mi paci aj v prevedeni Bruce + Caballe, ale ako v Hallowed be thy name nikto netromfne Brucea, tak v Bohemian Rhapsody nikto nikdy nepredci Freddieho.
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron