Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden vz. Queen

Iron Maiden vz. Queen

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Iron Maiden vz. Queen

Poslaťod kamzo v Sobota Október 20, 2007 7:19 pm

Chcem sa vas vsetkych spytat ci viete o tomto nieco? Ake mali vztahy medzi sebou,respektovaly sa alebo,ci spolu niekedy koncertovali atd.atd.velmi ma to zaujima kedze tieto 2 kapely mam velmi rad!!!Vopred dakujem za kazdy prispevok!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod kamzo v Sobota Október 20, 2007 7:22 pm

ak tato tema uz bola tak sa ospravedlnujem :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Famine v Sobota Október 20, 2007 7:44 pm

myslim že spolu hrali na festivale rock in rio I v roku 1985, neviem či hrali v ten isty den, a ci hrali Maidni pred nimi, bol by dobry zoznam kapiel na toto, inak aj mna by zaujimalo ako vychadali s Queen a aj s inymi kapelami;-)
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Prisoner v Sobota Október 20, 2007 9:37 pm

no určo by bylo zajímavý kdyby se zárověň u mikrofonu sešli Bruce s Freddiem
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod PesZ v Sobota Október 20, 2007 11:17 pm

Queen nemusim. Je to jiná hudba, já bych to nekřížil.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Prisoner v Sobota Október 20, 2007 11:23 pm

já na Queenech vyrost, tak by mi to nevadilo
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Irons heart v Sobota Október 20, 2007 11:40 pm

Já teda nevím o tom že by Queen a Maiden měli mezi sebou nějaké zvláštní vztahy , akorát že Adrianovo Asap mělo stejného producenta jako Queen ( ok , nebudu dělat frajera , mám vedle sebe Run to the Hills :lol: ) .... ale to je doopravdy nepodstatné :) A ke Queenu , je to klasika , nevadí mi, čas od času si je rád poslechnu , když je někdo zapne .... ale tím můj zájem hasne.
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod dzuso v Nedeľa Október 21, 2007 6:20 pm

už som sa zľakol že chcete v tejto téme porovnávať kto je lepší či Queen či Iron. :lol: O tých vzťahoch toho veľa neviem,ale queen hrali dobrú muziku, taký Hard Rock pohodový potom to šlo dosť do popu neskôr,čo bolo na škodu! zaujímali by ma tie vzťahy . . .
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod May v Pondelok Október 22, 2007 8:35 am

da sa to pocuvat ale ze by som nejak z toho salel?to nie(queen myslim)
inak k tym vztahom,strasne by ma zaujimalo keby IM prespievalo napriklad i want it all alebo queen trooper-a
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod Irons heart v Pondelok Október 22, 2007 11:03 am

May píše:da sa to pocuvat ale ze by som nejak z toho salel?to nie(queen myslim)
inak k tym vztahom,strasne by ma zaujimalo keby IM prespievalo napriklad i want it all alebo queen trooper-a


Mě by se líbil Bicycle race :lol: nebo třeba Somebody to Love :mrgreen: to je skvělá písnička .... :D Ale i když se o Queen moc nezajímám , nic to nemění na tom že Freddieho hlas miluju .... škoda že v té době nezpívali něco víc metalového. Je to už několik měsíců co sem se díval na STV ( nevim jestli 1 nebo 2 ) na dokument o celém Queenu , fakt mě to zaujalo , je to velice působyvý příběh ( například zážitek z Freddieho dětstvý kde jejich učitelka z hudební výchovy nechtěla ať zpívá protože jeho hlas to tam kazí a narušuje .... ta bába musela být naprosto hudebně hluchá ... :) ). Viděl to tady někdo ? Ale nepamatuju si že by se tam zmiňovali o IM .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod PesZ v Pondelok Október 22, 2007 11:37 am

Irons> no, Einstein taky propadal z fyziky :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod May v Pondelok Október 22, 2007 12:40 pm

Iron Maiden - Bohemian Rhapsody (Queen cover)
http://youtube.com/watch?v=QZAZaz9AVVE
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod kamzo v Pondelok Október 22, 2007 1:08 pm

Queen bola a je velka kapela!!!Mna len zaujalo ze ako sa znasali ako kapely..Cital som dakde ze Brian May povedal raz Stevovi Harisovi ze sa mu hudba kt.robia velmi paci!A on bol celkom z toho namako..Vobec tym nechcem nejak zhodit Steva pretoze podla mna je to jeden z naj basakov!!!!A obe kapely maju skvelych hudobnikov a spevakov..No o Queene by som vedel rozpravat hodiny tak isto ako o Mejdnoch :D :twisted: A tusim aj taky koncert alebo festival bol Iron + Queen tak to by bolo nieco super!!!!Ale tiez od Queenu mam radsej starsiu tvorbu a hlavne prve 2 albumy vsetkym odporucam!!!Take dobre rockove odrhovacky :D Ale za vrchol tvorby povazujem album Innuendo to ma ako 12 rocneho chalana vtedy dorazilo!!!!Alebo skuste pozriet Queen in Wembley DVD-Su tri DVD ktore su u mna TOP 1.Iron-Rio 2.Queen-Wembley3.Rush-In Rio!!!! .Nechcel som sa az tak rozpisat ale su to moje srdcovky IRON MAIDEN a QUEEN!!!!! :twisted:
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Dragontears v Pondelok Október 22, 2007 3:27 pm

May píše:Iron Maiden - Bohemian Rhapsody (Queen cover)
http://youtube.com/watch?v=QZAZaz9AVVE

o tomto jsme se nedavno bavili zde a pozor NENI to cover od IM, pouze Bruce se tohoto dila zucastnil !!
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Streda November 14, 2007 11:13 pm

kamzo píše:Queen bola a je velka kapela!!!Mna len zaujalo ze ako sa znasali ako kapely..Cital som dakde ze Brian May povedal raz Stevovi Harisovi ze sa mu hudba kt.robia velmi paci!A on bol celkom z toho namako..Vobec tym nechcem nejak zhodit Steva pretoze podla mna je to jeden z naj basakov!!!!A obe kapely maju skvelych hudobnikov a spevakov..No o Queene by som vedel rozpravat hodiny tak isto ako o Mejdnoch :D :twisted: A tusim aj taky koncert alebo festival bol Iron + Queen tak to by bolo nieco super!!!!Ale tiez od Queenu mam radsej starsiu tvorbu a hlavne prve 2 albumy vsetkym odporucam!!!Take dobre rockove odrhovacky :D Ale za vrchol tvorby povazujem album Innuendo to ma ako 12 rocneho chalana vtedy dorazilo!!!!Alebo skuste pozriet Queen in Wembley DVD-Su tri DVD ktore su u mna TOP 1.Iron-Rio 2.Queen-Wembley3.Rush-In Rio!!!! .Nechcel som sa az tak rozpisat ale su to moje srdcovky IRON MAIDEN a QUEEN!!!!! :twisted:


Skús si pozháňať film Queen v Budapešti, to bola pecka Wembley je kvalitka ale tamto je bomba, proste klasika.
http://youtube.com/watch?v=PC5tN_IiQ40
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

cron