Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Janick

Janick

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 10:00 am

strevo píše:to sa tema troska stocila od janicka :D


Veď ale konečne tu bola aj nejaká diskusia o niečom konkrétnom a zmysluplnom.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dragontears v Utorok August 21, 2007 1:28 pm

mickey.r píše:
strevo píše:to sa tema troska stocila od janicka :D


Veď ale konečne tu bola aj nejaká diskusia o niečom konkrétnom a zmysluplnom.

o Tour 2008 se diskutuje konkretne a smysluplne uz davno jinde :wink:
http://www.forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=1459

takze tady prosim zpet k Janickovi !!
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 1:35 pm

Dragontears píše:
mickey.r píše:
strevo píše:to sa tema troska stocila od janicka :D


Veď ale konečne tu bola aj nejaká diskusia o niečom konkrétnom a zmysluplnom.

o Tour 2008 se diskutuje konkretne a smysluplne uz davno jinde :wink:
http://www.forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=1459

takze tady prosim zpet k Janickovi !!


Veď ale ja som sem tú tému nesmeroval, ja som písal iba o Janickovi, ale ak sa tá téma zvrtla inam tak to neriešim a vôbec mi to neprekáža, možno to vyhovovalo téme, že sa odvrátila, ve´d sa nemusí mlieť stále dokola to isté a keď niekoho niečo napadne tak nemusí hneď zakladať novú tému, to by ich tu bolo myslím trošku moc.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dragontears v Utorok August 21, 2007 2:41 pm

for mickey.r: nikdo te prece z niceho nevini, ale smir se proste s tim, ze
na forech zpravidla byvaji jednotlive mistnosti k urcitemu tematu, jasne ze casto se debata zvrhne uplne jinam - pak jsme tu od toho my, abychom co jde premistili a vratili vas zpet k tematu :)
a pokud je tu tema Janick a hned vedle tema Tour 2008, je prece jasne o cem se kde debatuje :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 9:38 pm

Dragontears píše:for mickey.r: nikdo te prece z niceho nevini, ale smir se proste s tim, ze
na forech zpravidla byvaji jednotlive mistnosti k urcitemu tematu, jasne ze casto se debata zvrhne uplne jinam - pak jsme tu od toho my, abychom co jde premistili a vratili vas zpet k tematu :)
a pokud je tu tema Janick a hned vedle tema Tour 2008, je prece jasne o cem se kde debatuje :wink:


Nič proti tebe, ale ak mi chceš odpovedať, tak si najprv prečítaj čo som k tomuto napísal. Ja som sem totiž o turné 08 nezačal písať, ale úplne niekto iný, keď si to pozrieš tak sa možno začuduješ a týkalo sa to Janickovho oblečenia na chystanom turné a už to išlo. A keď som napísal, že sa tu konečne diskutovalo zmysluplne tak som mal namysli práve diskusiu o Janickovi a nie rozbiehajúcu sa diskusiu o turné 08. Dovtedy tu totiž boli témy mrtvé - prázdninové až na pár skromných príspevkov a preto sa mi téma Janick zdala zmysluplná lebo som sa veľa dozvedel, ale čo, to si nechám pre seba.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dragontears v Utorok August 21, 2007 9:52 pm

mickey.r : tak znova, je uplne jedno, kdo zacal psat bokem od tematu jmenem Janick - jak spravne na offtop upozornil strevo - takze mne nemusis znova upozornovat, ze Ty si to nebyl .... a nemam pocit, ze by bez tebe tady bylo mrtvo, ale chces-li si hrat na urazeneho ... :wink:

vratme se k Janickovi, to bude smysluplnejsi debata .... zda se vam jeho hra stejna nebo odlisna, srovname-li Maiden a napriklad koncert Dive! Dive! Live! ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 10:19 pm

Dragontears píše:mickey.r : tak znova, je uplne jedno, kdo zacal psat bokem od tematu jmenem Janick - jak spravne na offtop upozornil strevo - takze mne nemusis znova upozornovat, ze Ty si to nebyl .... a nemam pocit, ze by bez tebe tady bylo mrtvo, ale chces-li si hrat na urazeneho ... :wink:

vratme se k Janickovi, to bude smysluplnejsi debata .... zda se vam jeho hra stejna nebo odlisna, srovname-li Maiden a napriklad koncert Dive! Dive! Live! ?


Nie som typ, ktorý sa uráža, ale nemám rád keď niekto prekrúca veci ako si to urobil opäť. Pritom mne vyčítaš veci za ktoré nemôžem, a ani som nepovedal že "bezo mňa" tu je mrtvo to si si domyslel, napísal som to úplne inak a tak aj myslel.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dragontears v Utorok August 21, 2007 10:38 pm

skutecne nechapu, co jsem prekroutila a hlavne co jsem konkretne Tobe vycitala, kdyz jsem napsala tohle

Dragontears píše:
o Tour 2008 se diskutuje konkretne a smysluplne uz davno jinde :wink:
http://www.forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=1459

takze tady prosim zpet k Janickovi !!


ale dnes uz mne nic neprekvapi, zvlaste pote, co jsem si precetla dnesni maidendiskuzi na lide.cz :) asi erupce na slunci !
sorry, nemam naladu s tebou o tomto dale polemizovat ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 10:43 pm

Dragontears píše:ja bych nebrala poznamky Psiska jako "vrcholne primitivne", retro tour brat, ale proc se uplne ve vsem vracet o 20 let zpatky ? naopak, ja si rada poslechnu vsechny ty stary flaky v soucasne podobe :wink:

for mickey.r: jak si prisel na to, ze ze Somewhere tour nejsou videa ?


A aké oficiálne videá poznáš okrem videoklipov? Vyšlo snáď nejaké, o tom teda neviem.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dragontears v Utorok August 21, 2007 10:48 pm

mickey.r píše: ...veľmi by ma potešilo pódium zo Somewhwre on tour. Je z neho tak málo záberov a nie ešte videa....

promin, z tohoto jsem nepochopila, ze mas na mysli oficialni videa ... jinak ja mam koncertu z te doby asi 6
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok August 21, 2007 10:54 pm

Dragontears píše:
mickey.r píše: ...veľmi by ma potešilo pódium zo Somewhwre on tour. Je z neho tak málo záberov a nie ešte videa....

promin, z tohoto jsem nepochopila, ze mas na mysli oficialni videa ... jinak ja mam koncertu z te doby asi 6


Niečo mám aj ja ale je to v hroznom stave a preto sa teším na Early Part II, že vyjdú nejaké zábery v dobrej kvalite a primeraného zvuku. Poprípade nejaké zaujímavosti o vtedy revolučnom pódiu s nafukovacou hlavou. Ale ako si poznamenala vyššie, poďme diskutovať o turné 08 do témy kam to patrí.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod stahl.1 v Streda August 22, 2007 4:48 pm

Dragontears píše:
mickey.r píše: ...veľmi by ma potešilo pódium zo Somewhwre on tour. Je z neho tak málo záberov a nie ešte videa....

promin, z tohoto jsem nepochopila, ze mas na mysli oficialni videa ... jinak ja mam koncertu z te doby asi 6


ODKIAL MAS KONCERTY Z TEJ DOBY???ODKIAL TO STAHUJETE??MAM ALE OTRASNU KVALITU
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod Dragontears v Streda August 22, 2007 6:01 pm

stahl.1 píše:
ODKIAL MAS KONCERTY Z TEJ DOBY???ODKIAL TO STAHUJETE??MAM ALE OTRASNU KVALITU

hmm takovyhle raritky nemuzes jen nekde "stahnout" .... takze vetsinou vymena
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod PesZ v Streda August 22, 2007 7:28 pm

Neviděl jsem Dive dive live, neposoudím :-).
Je to hodně zajímavé?
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Michael v Streda August 22, 2007 7:36 pm

stahl.1 :na youtube.com je spousta takových bootlegů, i z let okolo 1986, akorát jsou rozděleny skladba po skladbě a bohužel nejsou ve větší kvalitě, než 320 na 240 pixelů, ale zvuk je většinou vcelku velmi dobrý :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

cron