Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Janick

Janick

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Piatok August 03, 2007 1:01 pm

mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Poslaťod mickey.r v Piatok August 03, 2007 1:54 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!


Myslel som presne Janicka a podľa mňa u Maidnov nemá čo hľadať.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Gumolit v Piatok August 03, 2007 2:18 pm

mickey.r píše:
KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!


Myslel som presne Janicka a podľa mňa u Maidnov nemá čo hľadať.


ani ja som nemal rad janicka, ale ked som pocul Legacy, tak som zmenil nazor
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Brighter v Piatok August 03, 2007 3:51 pm

mickey.r píše:
KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!


Myslel som presne Janicka a podľa mňa u Maidnov nemá čo hľadať.


tak potom by hrali cele devedesiate roky s jednou gitarou :shock: :roll: :?
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Michael v Piatok August 03, 2007 4:58 pm

díky Janickovi se Dave začal na pódiu aspoň pořádně hýbat v těch devadesátých létech a Adrian po návratu se snažil evidentně víc, protože cítil konkurenci (nemluvilo se o ní, ale kdo má aspoň trošku zkušeností s hraním ve skupině ví, že člověk maká naplno, když ví, že má vedle sebe dva špičkové kytaristy) :evil: a navíc jeho mimořádné improvizační schopnosti
oživují hlavně v sólech spousty skladeb .. kdo ho nemá rád, neberu mu to, pro mě je to ale společně s Dayvem a Adrianem pan kytarista na správném místě :twisted:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod TheClansman1 v Piatok August 03, 2007 5:11 pm

Michael píše:díky Janickovi se Dave začal na pódiu aspoň pořádně hýbat v těch devadesátých létech a Adrian po návratu se snažil evidentně víc, protože cítil konkurenci (nemluvilo se o ní, ale kdo má aspoň trošku zkušeností s hraním ve skupině ví, že člověk maká naplno, když ví, že má vedle sebe dva špičkové kytaristy) :evil: a navíc jeho mimořádné improvizační schopnosti
oživují hlavně v sólech spousty skladeb .. kdo ho nemá rád, neberu mu to, pro mě je to ale společně s Dayvem a Adrianem pan kytarista na správném místě :twisted:


vsetci sa navzajom doplnuju... adrian sklada pesnicky, dave ma super sola a janick robi skvelu sou... podla mna bez janicka by to nebolo ono
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod thomason v Piatok August 03, 2007 6:32 pm

TheClansman1 píše:
Michael píše:díky Janickovi se Dave začal na pódiu aspoň pořádně hýbat v těch devadesátých létech a Adrian po návratu se snažil evidentně víc, protože cítil konkurenci (nemluvilo se o ní, ale kdo má aspoň trošku zkušeností s hraním ve skupině ví, že člověk maká naplno, když ví, že má vedle sebe dva špičkové kytaristy) :evil: a navíc jeho mimořádné improvizační schopnosti
oživují hlavně v sólech spousty skladeb .. kdo ho nemá rád, neberu mu to, pro mě je to ale společně s Dayvem a Adrianem pan kytarista na správném místě :twisted:


vsetci sa navzajom doplnuju... adrian sklada pesnicky, dave ma super sola a janick robi skvelu sou... podla mna bez janicka by to nebolo ono


jj presne tak, teraz su to pravy Iron Maiden
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod Painkiller03 v Piatok August 03, 2007 8:22 pm

presne --- navzajom sa doplnaju a Janick je super gitarista a souman....
jeho kuski s gitarou su fakt skvele .....
je to az uzasne ako sa stretli tolki spickovy hudobnici v jednej kapele kazdy je niecim osobiti a to sa mi na nich naramne paci ...tato zostava je to najlepsie co heavy metalova scena zazila ....
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Brighter v Piatok August 03, 2007 9:09 pm

janick neni len soumen a dobry chlap, je aj skvely skladatel-Ghost of the Navigator, Legacy, Be quick, como estais, dream of mirrors,pilgrim..vsetko pecky!! :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod clansman88 v Sobota August 04, 2007 11:15 am

mickey.r píše:
KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!


Myslel som presne Janicka a podľa mňa u Maidnov nemá čo hľadať.
:shock: :shock: :shock: no tak tento nazor vazne nechapem...kazdy clen pasuje do maiden a spolu tvoria neskutocny celok co sa tyka koncertov aj skladania piesni... a bud mam rad maiden so vsetkym co ktomu patri alebo vobec, a janick je podla mna skvely gitarista
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod mickey.r v Nedeľa August 05, 2007 9:15 pm

A prečo ho nechápeš? Veď Gers nestál pri formovaní kapely a do dnešného dňa nemá žiadny vplyv na jej smerovaní. Jedinú vec, ktorá sa mu nedá uprieť je že podržal kapelu, keď odišiel Adrian. Ak by túto zásluhu nemal a nebola by možnosť rozšírenia kapely o jedného gitaristu (Harrisovi to určite paslo, veď návrat 2 starých členov a rarita hrať s 3 lead gitarami bolo dovtedy nevšedné), určite by bol Adrianom nahradený. A ešte jedna vec, ak je taký úžasný aj s Blazeom, prečo ich svetlo tak rapídne v tejto ére haslo? Asi preto, že je tak perfektný gitarista všakže.



clansman88 píše:
mickey.r píše:
KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
mickey.r píše:Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.



Snad toho "poláka" nemyslíš Janicka :? Je skvělej, a s Adrianem bych ho nesrovnaval, je to uplne jiny typ celkově!


Myslel som presne Janicka a podľa mňa u Maidnov nemá čo hľadať.
:shock: :shock: :shock: no tak tento nazor vazne nechapem...kazdy clen pasuje do maiden a spolu tvoria neskutocny celok co sa tyka koncertov aj skladania piesni... a bud mam rad maiden so vsetkym co ktomu patri alebo vobec, a janick je podla mna skvely gitarista
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod strevo v Nedeľa August 05, 2007 9:58 pm

Myslim ze kazdy gitarista by uznal ze janick je super. Kydat na nho je znakom neznalosti... a to znizenie popularity nema nic s janickom, ide o to ze vseobecne v tej dobe poklesol zaujem o metalovu hudbu, hlavne v USA.
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mickey.r v Nedeľa August 05, 2007 10:56 pm

strevo píše:Myslim ze kazdy gitarista by uznal ze janick je super. Kydat na nho je znakom neznalosti... a to znizenie popularity nema nic s janickom, ide o to ze vseobecne v tej dobe poklesol zaujem o metalovu hudbu, hlavne v USA.


Ja na neho nekydám ak si si nevšimol tak som sa jeho ega nijako nedotkol, iba vyslovujem názor, že sa mi do Maiden nehodí. A čo sa týka tej neznalosti, možno som Maiden počúval o mnoho skôr, teda takmer od počiatku a tak viem veľmi dobre posúdiť vývoj kapely ako i vnútorné víry. A chápem aj to, že raz si hore raz dole (napr AC/DC sú živým príkladom) a myslím, že Gers hoci bol prijatý kapelou, tak mne sa nehodí. Pusti si Tattoed millionare a potom porovnávaj.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Michael v Pondelok August 06, 2007 11:14 am

je to věc názorů a sympatijí, pro mě je Janick Gers jako kytarista kytaristovi jeden z hlavních vzorů
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod clansman88 v Pondelok August 06, 2007 12:37 pm

mickey.r píše:
strevo píše:Myslim ze kazdy gitarista by uznal ze janick je super. Kydat na nho je znakom neznalosti... a to znizenie popularity nema nic s janickom, ide o to ze vseobecne v tej dobe poklesol zaujem o metalovu hudbu, hlavne v USA.


Ja na neho nekydám ak si si nevšimol tak som sa jeho ega nijako nedotkol, iba vyslovujem názor, že sa mi do Maiden nehodí. A čo sa týka tej neznalosti, možno som Maiden počúval o mnoho skôr, teda takmer od počiatku a tak viem veľmi dobre posúdiť vývoj kapely ako i vnútorné víry. A chápem aj to, že raz si hore raz dole (napr AC/DC sú živým príkladom) a myslím, že Gers hoci bol prijatý kapelou, tak mne sa nehodí. Pusti si Tattoed millionare a potom porovnávaj.
ok rozumiem ze sa ti tam nehodi ale za to netreba hovorit ze si tu gitaru strka niekam... da sa to vyjadrit aj inak
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron