Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nejhůře odzpívané koncerty (Bruce)

Nejhůře odzpívané koncerty (Bruce)

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Nejhůře odzpívané koncerty (Bruce)

Poslaťod krab v Sobota Jún 16, 2007 1:41 am

Jestli zde již podobné téma bylo, tak se omlouvám a prosím o smazání :D
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod PesZ v Sobota Jún 16, 2007 7:33 am

Hlavně nevidim důvod, pro takovýhle téma.
Začíná se z toho dělat bulvár.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod krab v Sobota Jún 16, 2007 10:20 am

PesZ píše:Hlavně nevidim důvod, pro takovýhle téma.
Začíná se z toho dělat bulvár.


Proč bulvár?...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod Michael v Sobota Jún 16, 2007 2:48 pm

asi tak: Bruce je metalový bůh! :twisted:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Bruce

Poslaťod hedviga3 v Sobota Jún 16, 2007 5:29 pm

Bruce je Bruce a zlých koncertoch sa tu nedá hovoriť.
hedviga3
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pondelok Apríl 30, 2007 1:04 pm

Poslaťod Zdenius v Sobota Jún 16, 2007 7:48 pm

Wembley 90, Donington 88 a snad cele turne 1993
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Brousitch v Sobota Jún 16, 2007 7:55 pm

no nejčastěji se hovoří o koncertech těsně před odchodem Bruce z kapely (92-93), kdy na jevišti jen něco mumlal. Myslim že kluci ho kvůli tomu neměli pak moc rádi.


EDIT: ah Zdenius byl rychlejší.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Michael v Sobota Jún 16, 2007 8:19 pm

Brousitch píše:no nejčastěji se hovoří o koncertech těsně před odchodem Bruce z kapely (92-93), kdy na jevišti jen něco mumlal. Myslim že kluci ho kvůli tomu neměli pak moc rádi.


EDIT: ah Zdenius byl rychlejší.


o tomhle je podrobně napsáno v biu Run To The Hills, jsou tam názory všech členů kapely, samozdřejmě Bruce doteď tvrdí, že zpíval i tehdy naplno.. bylo to tak, že Bruce se opravdu snažil na koncertech ve velkých městech, kde byl velký mediální humbuk, ale jinde to opravdu jen "odmumlal"..
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod mickey.r v Sobota Jún 16, 2007 9:26 pm

Tak ja neviem, videl som koncert v Blave tesne pred Bruceovým odchodom a nepovedal by som, žeby bol nejak extra odfláknutý, taký normálny štandart.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Brighter v Sobota Jún 16, 2007 11:40 pm

Zdenius píše:Wembley 90, Donington 88 a snad cele turne 1993


tak s tym s tebou suhlasim a este sa pripajam k tomu ze v turne 1993 si na par koncertoch dali zalezat..a myslim si ze donnington 88 to bolo nieco strasne nebol nahodou chory? lebo na maiden england bol :roll:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Jún 17, 2007 12:31 am

mickey.r píše:Tak ja neviem, videl som koncert v Blave tesne pred Bruceovým odchodom a nepovedal by som, žeby bol nejak extra odfláknutý, taký normálny štandart.


ten koncert som zohnal pred mnohymi rokmi a tiez to nebola ziadna slava, proste ked si pocul stovky koncertov tak mozes porovnavat a ja si to dovolim, taku wasted years spieval nechutne, mozno aj preto sa neobjavila na cd :roll: niektore koncerty som ani nebol schopny dopocuvat, nakolko tam len rozpraval a bolo mi to trapne, proste v tom obdobi bol s hlasom na dne a tak sa aj trochu setril
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod krab v Nedeľa Jún 17, 2007 11:23 am

Zdenius píše:Wembley 90, Donington 88 a snad cele turne 1993


vidím to podobně...akorát u Doningtonu a některých dalších koncertů té tour se mi ta nepopsatelná faleš v jeho hlase strašně líbí
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod Ruun v Nedeľa Jún 17, 2007 4:40 pm

Podla mňa je problém pri úvodoch ich koncertov ani jeden som nepočul na začiatku odohrať kvalitne. Zvukár tam začne šachovať bruceho hlasom a lieta tak že to počuť. Je to hlavne počuť na Bootlegoch alebo aj na práve spomenutom Doninghtone :? Ale potom je to štandard ako sa patrí :wink:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Madness v Nedeľa Jún 17, 2007 5:47 pm

Ruun píše:Podla mňa je problém pri úvodoch ich koncertov ani jeden som nepočul na začiatku odohrať kvalitne. Zvukár tam začne šachovať bruceho hlasom a lieta tak že to počuť. Je to hlavne počuť na Bootlegoch alebo aj na práve spomenutom Doninghtone :? Ale potom je to štandard ako sa patrí :wink:
ň

Bruce mi neprisiel v najlepsej forme ani na Raising Hell,co je posledny koncert vobec s Maiden pred jeho odchodom na solovu drahu...taka normalka..bolo vidiet ze ma uz toho akurat po krk.
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod mickey.r v Nedeľa Jún 17, 2007 6:20 pm

Zdenius píše:
mickey.r píše:Tak ja neviem, videl som koncert v Blave tesne pred Bruceovým odchodom a nepovedal by som, žeby bol nejak extra odfláknutý, taký normálny štandart.


ten koncert som zohnal pred mnohymi rokmi a tiez to nebola ziadna slava, proste ked si pocul stovky koncertov tak mozes porovnavat a ja si to dovolim, taku wasted years spieval nechutne, mozno aj preto sa neobjavila na cd :roll: niektore koncerty som ani nebol schopny dopocuvat, nakolko tam len rozpraval a bolo mi to trapne, proste v tom obdobi bol s hlasom na dne a tak sa aj trochu setril


Hm, takto by sme mohli vravieť i o súčasnom turné. V Ostrave to nebol tiež výkon nad roky 92-93 (vek nezvratne uberá na výkone). Dnes som si schválne pustil A Real... a je pravdou, že to nie je žiadna sláva, nie však tragédia. Inak ten Bratislavský som počul len naživo na koncerte, čo samozrejme v koncertnej eufórii sa nedá príliš posudzovať kvalita.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron