Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nejhůře odzpívané koncerty (Bruce)

Nejhůře odzpívané koncerty (Bruce)

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Michael v Nedeľa Jún 17, 2007 7:18 pm

Je třeba si uvědomit, že to, že s věkem jde kvalita hlasu u zpěváka dolů je téměř naprosto zákonitá věc. Bruce sice už nezpívá tak parádně jako za časů TNOTB nebo Powerslave, ale pořád je to borec a dokáže zazpívat staré i nové skladby víc než bravúrně! :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod mickey.r v Nedeľa Jún 17, 2007 11:18 pm

Michael píše:Je třeba si uvědomit, že to, že s věkem jde kvalita hlasu u zpěváka dolů je téměř naprosto zákonitá věc. Bruce sice už nezpívá tak parádně jako za časů TNOTB nebo Powerslave, ale pořád je to borec a dokáže zazpívat staré i nové skladby víc než bravúrně! :wink:


Presne tak. Osobne si myslím, že takáto téma nemala uzrieť svetlo sveta. Som presvedčený, že Bruce svoje kvality neraz dokázal a má levý podiel na tom, čo Ironi dnes znamenajú.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod krab v Pondelok Jún 18, 2007 9:16 pm

mickey.r píše:
Michael píše:Je třeba si uvědomit, že to, že s věkem jde kvalita hlasu u zpěváka dolů je téměř naprosto zákonitá věc. Bruce sice už nezpívá tak parádně jako za časů TNOTB nebo Powerslave, ale pořád je to borec a dokáže zazpívat staré i nové skladby víc než bravúrně! :wink:


Presne tak. Osobne si myslím, že takáto téma nemala uzrieť svetlo sveta. Som presvedčený, že Bruce svoje kvality neraz dokázal a má levý podiel na tom, čo Ironi dnes znamenajú.


Ale já tímto tématem nechtěl v žádném směru jakkoli shazovat jeho hlas nebo zásluhy...šlo čistě jen o zajímavost, ale jestli to některé jedince tak dráždí, tak se omlouvám.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod The Andrew v Pondelok Jún 18, 2007 9:31 pm

Když bych se v tom chtěl pitvat tak asi období kdy končil, ale měl i dobrý koncerty ale některý songy jak pokazil to docela bilo do uší, ale co, měl toho dost chtěl odejít, ale bylo mě trochu líto tech lidí co tam byli...ale tohle tema je zbytečný 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod thomason v Utorok Jún 19, 2007 7:03 am

The Andrew píše:Když bych se v tom chtěl pitvat tak asi období kdy končil, ale měl i dobrý koncerty ale některý songy jak pokazil to docela bilo do uší, ale co, měl toho dost chtěl odejít, ale bylo mě trochu líto tech lidí co tam byli...ale tohle tema je zbytečný 8)


jj suhlasim s tebou aj podla mna je tato tema zbytocna...hlavna vec je ze je SPAT aj s Adrianom -!-
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod Dragontears v Utorok Jún 19, 2007 3:53 pm

i kdyz je Bruce metalovy buh, je predevsim clovek a stejne jako kazdy z nas ma za sebou lepsi ale i horsi obdobi, kdy delal chyby ... ale proc se v nich pitvat :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod I love Maiden v Utorok Jún 19, 2007 4:01 pm

:evil: Kdo to tady psal , ze Bruce zpival v Ostrave spatne...a kdo se opovazuje rict ze uz zpiva spatne...........nezpiva SPATNE ani HUR............jen z postupem casu zpiva JINAK.....a to je luxus...ne jenom ze se mu meni hlas...ale taky se mu meni to co se mu libi...uz se mu nelibi zpivat to co pred 15 lety.....treba pred 15 lety se mu uz prestalo libit rvani ve WRATCHILD a taky to bylo videt..............dnes kdy se tomu znovu venuje kvuli turne ktere je i k TNOTB na tom pracoval...ale ja nevim jak pro vas....ale pro me to byl neli vubec jeho nejlepsi vykon v Ostrave DLOUUUUUUUUHYYYYYYYYY rev ve Wratchild.....to padaly zdi....proto pak neprselo on to rozehnal!!! zpiva vyborne ale pro me je nejlepsi Era....ta kde ho asi nejvic zavrhujou .....NPTD....nadherny chraplak a jeho kezena bunda.....tu miluju!
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Jevo v Utorok Jún 19, 2007 5:20 pm

Suhlasim :) Co si pamätam, tak som sa pocas Wrathchild chytal za usi aby mi nahodou nepraskli usne bubienky 8) :twisted:
A co sa tyka toho jeho chraplaveho hlasu, tak ma nan zase nabeh. Aspon v Ostrave aj v Donningtone mi tak pripadal
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod krab v Utorok Jún 19, 2007 6:27 pm

Dragontears píše:i kdyz je Bruce metalovy buh, je predevsim clovek a stejne jako kazdy z nas ma za sebou lepsi ale i horsi obdobi, kdy delal chyby ... ale proc se v nich pitvat :roll:


a proč se pitvat jen v tom pozitivním?...ale to je radči jedno
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod Dragontears v Utorok Jún 19, 2007 7:11 pm

krab píše: ...a proč se pitvat jen v tom pozitivním?...ale to je radči jedno

protoze pitvat se v negativech mi obecne neprinasi nijak zvlastni poteseni, pokud tobe ano tak se nedej rusit a pokracuj v debate :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod krab v Utorok Jún 19, 2007 10:04 pm

Dragontears píše:
krab píše: ...a proč se pitvat jen v tom pozitivním?...ale to je radči jedno

protoze pitvat se v negativech mi obecne neprinasi nijak zvlastni poteseni, pokud tobe ano tak se nedej rusit a pokracuj v debate :wink:


Mě nebaví se pitvat v negativech, mě baví se pitvat ve věcech realistických a oboustranných, ne v těch věcech, na které nahlížíme jen z jednoho úhlu...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod marian labuda v Štvrtok Jún 21, 2007 1:52 pm

Čaute ,už toho nechajme, budme radi ,že je Bruce späť a navrhoval by som neaku diskusiu ohladne vlastnenia neakych raritnych veci od Iron Maiden.Na bazaloch sa podarilo chytiť mojej prietelke od Nicka podpisanu blanu z bicich.
Zberatelom možem zaslať origoš foto.
Ak mate neake raritky ozvite sa mi .Zhaňam od nich veci malo dostupne a bohužial sa mi nepodarilo zohnať limitovanu ediciu - striborna krabica s 3 CD s prsteňom a kmeňovym listom diky čau.
nič
marian labuda
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Utorok Jún 19, 2007 3:54 am
Bydlisko: makov 115

Poslaťod combat v Štvrtok Jún 21, 2007 3:25 pm

napriek tomu by som rad poznamenal ze sa naozaj hovori ze jeho hlas "vyhasol", :cry: , ale ja som aj tak na jeho strane, je stale dobrí, len nech este nieco porobia :wink:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Jún 21, 2007 4:11 pm

marian labuda píše:Čaute ,už toho nechajme, budme radi ,že je Bruce späť a navrhoval by som neaku diskusiu ohladne vlastnenia neakych raritnych veci od Iron Maiden.Na bazaloch sa podarilo chytiť mojej prietelke od Nicka podpisanu blanu z bicich.
Zberatelom možem zaslať origoš foto.
Ak mate neake raritky ozvite sa mi .Zhaňam od nich veci malo dostupne a bohužial sa mi nepodarilo zohnať limitovanu ediciu - striborna krabica s 3 CD s prsteňom a kmeňovym listom diky čau.


Pár lidí už tu má svoje thready kde maj vystavený věci co maj tak se mrkni tam :wink:
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Jún 21, 2007 4:14 pm

combat píše:napriek tomu by som rad poznamenal ze sa naozaj hovori ze jeho hlas "vyhasol", :cry: , ale ja som aj tak na jeho strane, je stale dobrí, len nech este nieco porobia :wink:


Je to přímo uměrný věku, napřiklad v Children of the damned na studiovce a ted v doningtonu je videt ten rozdíl, ale v jeho letech?...to co stále předvádí tak předtim smekám a je to furt paráda
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 97 hostia