Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nick McBrain drum clinic show

Nick McBrain drum clinic show

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Nick McBrain drum clinic show

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok September 15, 2005 3:57 pm

25. septembra je vo Wembley McBrain drum clinic show. Bude tam aj Phil Hilborne a Andrew Frost. Je tu niekto z UK (Londyna), kto by tam isiel so mnou?

Vstupne £12.00

Info: http://www.drummerlive.co.uk/stages.htm
Naposledy upravil Majusko666 dňa Nedeľa November 06, 2005 12:12 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Nedeľa September 18, 2005 8:36 am

aj mne mozes potom poslat....
to zdenius:mam sem hodit zopar foto z nightwish...mam 300 fotiek z prvej rady...
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa September 18, 2005 9:56 am

RipperOwen píše:aj mne mozes potom poslat....
to zdenius:mam sem hodit zopar foto z nightwish...mam 300 fotiek z prvej rady...


Urcite nieco poslem. Mam sice len fotak na telefone, ale snad to bude fajn. Naposledy som bol v prvej rade, ale mal som na prd fotak, tak tie fotky stali za fajnku tabaku...

Ak si chcete pozriet fotky z poslednej London Guitar Show, tak:

http://www.philhilborne.com/

Bolo tam fantasticky!!!! V sobotu hral Nicko s Hilburnom a v nedelu sa k nim pridal aj Dickinson. Hrali vacsinou instrumentalky, ale aj Deep Purple, Zeppelin, Sabbath a MAIDEN (Losfer Words)...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa September 18, 2005 10:04 am

Obrázok

toto nie je moja fotka....
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Nedeľa September 18, 2005 9:17 pm

ahoj, jasne daj aj tie zle fotky, ja chcem vsetko :wink: tu show poslednu mam na CD - bootleg - ale este som to ani nepocul sakra ale vraj je to horsia kvalita. nafot potom ak sa da.
ripper: jasne, mohol by si mi ich poslat na CD radsej ked ich je tolko. ja tento tyzden idem spat do roboty. to zasrate DVD IE nemozem najst a tak ti musim vypalit nove a tento tyzden to fakt poslem!! sorry...
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Pondelok September 19, 2005 10:40 pm

Zdenius píše:ahoj, jasne daj aj tie zle fotky, ja chcem vsetko :wink: tu show poslednu mam na CD - bootleg - ale este som to ani nepocul sakra ale vraj je to horsia kvalita. nafot potom ak sa da.
ripper: jasne, mohol by si mi ich poslat na CD radsej ked ich je tolko. ja tento tyzden idem spat do roboty. to zasrate DVD IE nemozem najst a tak ti musim vypalit nove a tento tyzden to fakt poslem!! sorry...


Mas bootleg aj z LGS 2004? Koncerty su tam v uzasne ozvucenej miestnosti, takze je to zazitok tam vidiet virtuozov pri praci.... uz sa tesim na nedelu.

Fotky poslem potom naraz. Tie z LGS mam v starom telefone, ale nemam datovy kabel, takze ich nemam ako dat do PC.
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Utorok September 20, 2005 4:30 pm

aka je kvalita???co oni vlastne hravaju na koncertoch?
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 20, 2005 9:30 pm

RipperOwen píše:aka je kvalita???co oni vlastne hravaju na koncertoch?


Nicko hrava ako specialny host Phila Hilborna. Hilborne (www.philhilborne.com) je, okrem ineho, studiovy hrac, ktory mimo ineho spolupracuje aj na dost znamom a popularnom Londynskom muzikali We Will Rock You (inspirovany kapelkou Queen). Na koncertoch vacsinou hrava instrumentalky, pripadne covery od znamych kapiel (Sabbath, Zeppelin, Purple...). Spieva mu Andy Frost, ktory ho doprevadza na base.

Ako tradicny host uz zopar rokov vystupuje aj na Londynskej gitarovej show (www.londonguitarshow.co.uk), kde (vacsinou bez ohlasenia, ale kazdy rok) s nim vystupuje zopar (aspon tu v anglicku) zvucnych mien. Tento a minuly rok to bol aj Bruce Dickinson...

Tu show sa oplati vidiet, pretoze je ocividne, ze muzikanti su uplne uvolneni a vidno, ze hravaju pre potesenie a nie pre peniaze.
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Utorok September 20, 2005 10:09 pm

tak to by som si pozrel :? ....skoda ze niesom v UK....a od maidenu nieco hravaju?
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 20, 2005 10:31 pm

RipperOwen píše:tak to by som si pozrel :? ....skoda ze niesom v UK....a od maidenu nieco hravaju?


Hrali Losfer Words a Run To The Hills.

Tu je to fakt s muzikou pestre. Poznam tu par super rockovych klubov, kde sa oplati chodit, aj napriek tomu, ze pivo je priserne drahe...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Streda September 21, 2005 2:36 pm

losfer words tak to je zaujimave. ten boot je udajne z 2005 z Wembley ale ako je mozne ze teraz zas hraju vo Wembley? to je 2x do roka ci co hmm. tam kde s nimi spieval bruce je predsa z 2005 ze? a nahravka je vraj zla lebo chlan pouzil nekrvalitny rekorder :(
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Streda September 21, 2005 2:40 pm

Zdenius píše:losfer words tak to je zaujimave. ten boot je udajne z 2005 z Wembley ale ako je mozne ze teraz zas hraju vo Wembley? to je 2x do roka ci co hmm. tam kde s nimi spieval bruce je predsa z 2005 ze? a nahravka je vraj zla lebo chlan pouzil nekrvalitny rekorder :(


v maji 2005 bola London Guitar Show, kde bol ako host Hilborna Nicko. A teraz je tam Drummer Live 2005, kde je hostom Nicka Hilborne.

London Guitar Show je v sobotu a v nedelu. Oba dni hrava Phil Hilborne, ale Dickinson zatial spieval len v nedelu. (v roku 2004 aj v roku 2005)

(http://www.londonguitarshow.co.uk/stage1.cfm)
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Streda September 21, 2005 2:59 pm

takze Guitar Show bude 2x v roku 2005.. :) ?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Streda September 21, 2005 3:04 pm

Zdenius píše:takze Guitar Show bude 2x v roku 2005.. :) ?


tentokrat to bude "drummer show". Predtym tam vystavovali gitary, teraz budu bicie a perkusie. Je to super akcia, mozes si vyskusat kadejake nastroje a pozorovat fachmanov pri hre na kadecom... nesmierne sa tesim, pretoze som volakedy hraval na bicich, tak budem ako v raji...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Streda September 21, 2005 10:46 pm

to akoze tam prides a nicko bude prezentovat svoje bicie???nieco ako viktor smolski v yamahe??
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia