Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden Vs. OZZFEST

Iron Maiden Vs. OZZFEST

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Utorok September 06, 2005 5:10 pm

Vubec nemas ani sajnu jak ted "ekonomicky" maiden "funguji" takze otazky proc prijal pozvanie jsou DOST mimo misu ... jemu proste nic JINYHO NEZBYLO, kdyz tak rozhodl managment ... nemusi se ti to libit, ale iron maiden jsou jako tovarna ... prvotni cil jejich akcionaru je generovat zisky ... a nic vic je nezajima ... asi PROC si myslis ze bruce tak drskuje ... :-) A muzes mi DEFINOVAT ohovaranie ? Podle me bruce jen rekl SVUJ nazor na to co delaji ... a ja musim uznat ze MA pravdu.

Mimochodem 180 000$ je fajn suma, ale VIS ty vubec kolik z toho dostane bruce ? Nevis ... tak nesud :-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 06, 2005 5:24 pm

Crusader píše:Vubec nemas ani sajnu jak ted "ekonomicky" maiden "funguji" takze otazky proc prijal pozvanie jsou DOST mimo misu ... jemu proste nic JINYHO NEZBYLO, kdyz tak rozhodl managment ... nemusi se ti to libit, ale iron maiden jsou jako tovarna ... prvotni cil jejich akcionaru je generovat zisky ... a nic vic je nezajima ... asi PROC si myslis ze bruce tak drskuje ... :-) A muzes mi DEFINOVAT ohovaranie ? Podle me bruce jen rekl SVUJ nazor na to co delaji ... a ja musim uznat ze MA pravdu.

Mimochodem 180 000$ je fajn suma, ale VIS ty vubec kolik z toho dostane bruce ? Nevis ... tak nesud :-)



OK, priklad... zavolam ta na pivo (dajme tomu do mojej vlastnej krcmi), zaplatim ti k tomu par poldeci a taxik domov... a ty mi zacnes nadavat, ze som curak a podobne... ako by som mal, podla teba, reagovat?

(Ja osobne by som najprv isiel za tebou a opytal sa, co to znamena... ak by to pokracovalo, tak by som ti natrieskal na hubu a vyhodil z ta mojho podniku. Urcite by som nereagoval ako Ozzy a necakal 2 tyzdne a potom za tebou poslal manzelku aby ti vycistila zaludok.)

BTW, ja tiez suhlasim s Dickinsonom do bodky...

Aky je tvoj nazor na tuto situaciu? A poprosim bez osobnych urazok...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Utorok September 06, 2005 5:36 pm

lenze ano....ale bruce bol mozno tym ktori nesuhlasil s ozzfestom.....ako povedal crusader tak to vsetko zabezpecuje managment a oni uz len povedia kapele kde budu hrat....no a mozno steve to odsuhlasi..

a druha vec je ze sice sa dickinson vyjadril mozno proti gustu osbournovcom, ale vravel len pravdu s ktorou setci suhlasia....a nepovedal sharon ze je pica...ale sharon sa pekne vyfarbila a ona ho uz aj URAZALA (viz. ´´monkey boy´´, prick....)
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 06, 2005 5:45 pm

RipperOwen píše:lenze ano....ale bruce bol mozno tym ktori nesuhlasil s ozzfestom.....ako povedal crusader tak to vsetko zabezpecuje managment a oni uz len povedia kapele kde budu hrat....no a mozno steve to odsuhlasi..

a druha vec je ze sice sa dickinson vyjadril mozno proti gustu osbournovcom, ale vravel len pravdu s ktorou setci suhlasia....a nepovedal sharon ze je pica...ale sharon sa pekne vyfarbila a ona ho uz aj URAZALA (viz. ´´monkey boy´´, prick....)



Iron Maiden nie je hocijaka kapela... je to institucia. A Bruce je (viac-menej) zamestnanec tejto institucie. Podla mojho nazoru mohol to, co mu lezalo na srdci vyjasnit pred, alebo po koncerte. Na tieto osobne konflikty doplatili fanusikovia, ktory si zaplatili za profesionalnu show a namiesto toho poculi (a obcas nepoculi) nadavky z oboch stran...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Utorok September 06, 2005 5:56 pm

majusko666 píše:OK, priklad... zavolam ta na pivo (dajme tomu do mojej vlastnej krcmi), zaplatim ti k tomu par poldeci a taxik domov... a ty mi zacnes nadavat, ze som curak a podobne... ako by som mal, podla teba, reagovat?

...



Tak pokud SI curak a ja na to PIVO s tebou BUDU MUSET JIT (napr pokud bych nesel, musel bych zaplatit pokutu 200 000$) tak se mi nemuzes divit :-)

ALE BRUCE NIKOMU NENADAVAL A NIKOMU NERIKAL ZE JE CURAK, je vyjadril nazor na reality show, to ze se v tech jeho slovech SHARON nasla neni jeho problem.

Takze situace by byla spis takova, ze bych ti na tom pivu neco rekl o lidech co jsou pro slavu schopni prodat svoji vlastni babicku (sebe, deti, soukromi) a chovaji se jako prostitutky, ty by sis rekl ze ASI mluvim o tobe a zacal mi nadavat do curaku a hazet po me vajicka ???


Ale problem byl jinde ... sharon proste NEUNESLA ze MAIDEN meli dalekove VETSI uspech nez ti vypelichani dedulove sabbath.

NAVIC

dostali sice 180 000$ ... ale VIS ty kolik oni sharon VYDELALI ? o tom UZ NIKDO NEPISE ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Pondelok September 12, 2005 1:43 pm

Tak pokud SI curak a ja na to PIVO s tebou BUDU MUSET JIT (napr pokud bych nesel, musel bych zaplatit pokutu 200 000$) tak se mi nemuzes divit :-)
.
.
.


Viac-menej mas pravdu. Skoda, ze to tak neriesila aj ta Ozziho pizda. A som rad, ze sa to viac nerozmazava.

Trochu ma sice udivilo, ze v tlaci UK o tejto veci nebola ani len ta najmensia zmienka. Ja tu citam kazdy den anglicku "mienkotvornu" bulvarnu tlac - Daily Mail (anglicka verzia Noveho Casu), kde sa dozvies, akej farby mala gatky Britny Spirs v pondelok. Ale o tomto nebolo ani chyru. Takze je to pravda, ze Maiden je dokonale ignorovany anglickymi mediami. Ale aj napriek tomu je tu neskutocne popularny.
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Pondelok September 12, 2005 5:19 pm

hej hej uz to nerieste tolko......nikdo sa v tom uz nevyzna... :lol:
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Zdenius v Nedeľa September 18, 2005 9:05 pm

p?elo?ený rozhovor s Sharon Osbourneovou, pro Kerrang....

Kerrang!: Mezi ?ádky vyjád?ení Roda Smallwooda (mana?era Iron Maiden) m??eme vy?íst nevy??ené obvin?ní, ?e jste celou tuhle zále?itost organizovala...

Sharon Osbourne: "Samoz?ejm?, ?e ano. Nechala jsem jim vypínat a zapínat zvuk. A víte, není t??ký p?ijít mezi tvrdý jádro fanou?k? na Ozzfestu a ?íct? Kdo si chce hodit vejce na rockovou hv?zdu??. Kdo by necht?l? Tak jsem ?la a koupila 50 vajec a s mojí dcerou jsem z toho m?li parádní prdel. No tak, v?dy» je to rock and roll. Nikdo neum?el. Na mojí omluvu si po?kají kurva dlouho?.

Kerrang!: Smallwoodovo vyjád?ení popisuje incident jako ?nebezpe?ný? a ?neprofesionální?...

Sharon Osbourne: 'No, ?eknu vám co je neprofesionální: na?e Ozzfest show v San Bernardinu je v?dycky po?ádn? velká. A proto?e to je speciální show, cht?li jsem na seznam ú?inkujících p?idat Slipknot, co? by znamenalo zkrátit ?as v?ech ostatních, abychom nep?ekro?ili povolený ?as. Ale Opi?ák (Bruce Dickinson) to takhle nevzal, tak?e si stál na pódiu a ?íkal: ?Nebudem hrát 55 minut, na to serem, budem hrát 65 minut.? Tohle zní dob?e pro lidi vep?edu ? nev?dí nic o povoleném ?ase ? ale samoz?ejm? pokud Maiden budou hrát o 10 minut dýl, pak Black Sabbath budou mít o 10 minut mí?, a tohle se kurva na na?em vlastním turné dít nebude.
?ekla bych, ?e neprofesionální byl Bruce Dickinson svojím chováním od prvního dne. St??uje si, ?e zvuk není dost nahlas, st??uje si na MTV, st??uje si, ?e m?j mu? d?lá reality show, st??uje si na ceny lístk?, a po?ád dokola. A» jde do hajzlu. B?hem celýho turné ani jednou nepromluvil s Ozzym. Víte, lístky na Ozzfest jsou drahý, ale p?esto ?e díky inflaci je organizace takovýhle show ?ím dál nákladn?j?í, lístky jsme za poslední t?i roky nezdra?ili. Kdy? Opi?ák to turné tak nesná?í tak pro? neodjel? Platím mu ?ty?i týdny plat. Nem?l problém s tím, ?e shrábnul 180000 dolarový ?eky, který jsme s man?elem jemu a jeho kapele ka?dou noc vypisovali ? to mohlo z?stat v mojí kapse. S mým mu?em jsme v krvi a potu vybudovali b?hem 10 let tohle turné a nenechám nikoho se do n?j srát.?


Kerrang!: Nejneuv??iteln?j?í v?c na tom v?em je, ?e v metalovém sv?t? byly v?dycky takové kamarádské vztahy, takový p?ístup ?jeden za v?echny, v?ichni za jednoho?...


Sharon Osbourne: "To je pravda, to byly. Ale z n?jakýho d?vodu se zdálo, ?e Bruce Dickinson to vidí jako bitvu kapel. Na pódiu ?íkal, ?e u? to není Ozffest, ?e je to Maiden-fest. To je kurva tak neuctivý. Má mentalitu 80. let. Stojí si tam a ?íká:?Jd?te do prdele s MTV a rádiem, a ?e nikdo neuvidí Maiden d?lat reality show?, a vy si ?íkáte, ?Po?kat, ty jse? p?ece akcioná?em Sanctuary, jedné z nejv?t?ích korporací v hudebním businessu.? Nikdy ne?ek ani slovo o Sabbath, jen o Ozzym, tak?e je to osobní. Za posledních 10 let jsem na tomhle turné m?li 220 kapel a nikdy jsem nem?la pocit, ?e na n?koho musím hodit vejce.?


Kerrang!: Konfrontovala jste osobn? Bruce v téhle zále?itosti?

Sharon Osbourne: 'Ne, necht?la jsem, aby byl Opi?ák spokojenej, ?e Ozzyho na?tval. Pravda je, ?e Ozzy nesly?el ani notu z vystoupení Maiden, v?t?inu nocí co hráli tam ani nebyl. M?j mu? je princ. A víte co, on s tímhle nem?l nic spole?ného. Nikdy by se k tomu nesní?il, ale já jsem svin? a ?ádný problémy mi to ned?lá.
Bu?me k sob? up?ímní, ten chlapík je neúsp??nej sólo muzikant, kterej se vrátil ke svý kapele po tom, co jeho sólo kariéra nevy?la. Nevim, kolik se prodalo kus? jeho posledního alba v Anglii, ale v Americe se prodalo 6 000 kus?. Ka?dý sólo album, co vydá m?j mu?, je platinový. Víte co, vemte fotku mojeho mu?e a Opi?áka a projd?te se s nima po Regent Street v Londýn? a uvidíte, koho lidi poznaj. To je snad upln? jasný ne? A o tom to v?echno je. Závist. Bruce Dickinson se mojemu mu?i nerovná. Nebýt Sabbath nebyli by ani Maiden.


Kerrang!: A vy jste ani ne?ekla nic jejich managementu?

Sharon Osbourne: 'Ne, s jejich managementem ?ádnej problém nemám. Po první show v Bostonu jsem dostala email od Roda Smallwooda, ve kterym psal, ?e Bruce nebyl spokojenej s tím, ?e první ?ady divák? nebyly p?ímo fanou?ci Maiden, tak jsem nechala prvních pár ?ad ka?dou noc prázdejch abychom tam mohli dát fanou?ky Maiden s tri?kama Maiden aby se kapela cejtila fajn. Já jsem tohle jak pitomec d?lala ?ty?i tejdny. A takhle se mi Opi?ák odvd??il.?

Kerrang!: Zven?í to vypadalo, ?e turné probíhalo p?átelsky, zvlá?» kdy? Maiden zasko?ili jako hlavní kapela kdy? Ozzy musel zru?it n?která vystoupení...


Sharon Osbourne: 'Jo , jasn? ?e to rádi ud?lali kdy? dostali 100000 dolar? navíc za ka?dou noc. Mohli jsem nechat Roba Zombieho aby show uzav?el. Maiden jsou skv?lá kapela, ale je pravda, ?e v Americe nikdy neprorazili jako Ozzy. Na posledních dvou vystoupeních v LA hráli pro okolo 15000 lidí b?hem dvou ve?er?: my jsem jim dali pódium v LA, kde mohli hrát pro 46000 lidí, a to je skv?lá p?íle?itost. A já jsem v?d?la, ?e se na to t??í, tak jsem si ?ikala: Ur?it? se u? t??íte a? budete zpátky v LA, co? No, tam zjistíte, ?e se do m? nemáte srát....?

Kerrang!: Do této chvíle jste tady Sharon vyobrazena jako ?zlá ?arod?jnice?...

Sharon Osbourne: "Chovám se k lidem tak dob?e, jak jen to jde, dokud se neza?nou srát do m? a mojí rodiny. P?ekvapuje m?, ?e po tom v?em co bylo ?e?eno o tom, jak se chovám ochráncovsky pokud jde o mojeho mu?e, tohle v?bec n?koho ?okovalo.?


Kerrang!: Byly n?jaké komentá?e z tábora Maiden po vystoupení? Údajn? se Steve Harris omluvil...

Sharon Osbourne: ' Ne? ?el Steve Harris na pódium tak se p?i?el Ozzymu omluvit a byl milej. Víte, ta kapela jsou gentlemani, fakt normální, milý kluci. Jejich zp?vák je problém a oni za n?j nem??ou odpovídat. Má skv?lej hlas ale o?ividn? kou?í R.J.Diovi péro za lekce zp?vu. Po?ád mele o tom ?e je pilot a ?ermí? a spisovatel a v?echno mo?ný ? copak si myslí ?e je lep?í ne? v?ichni ostatní? Pokud je takovej ?ermí? tak m?l odrazit v?echny ty vají?ka co na n?j lítaly! M?la jsem házet banány....

Kerrang!: Va?e dcera je u Sanctuary (která pat?í managementu Maiden). Nebude to vytvá?et nap?tí?

Sharon Osbourne: 'Co, jako ?e jí vyhod?j proto?e hodila posraný vají?ko? To si nemyslim. Myslíte, ?e Kelly p?jde za Opi?ákem a po?ádá ho o podpis proto?e jí tak hrozn? hudebn? ovlivnil? Poprosí ho, jestli by nemohli zpívat duet na Bring your daughter to the slaughter? Jd?te do prdele.


Kerrang!: Vyjád?ení Roda Smallwooda se zabývá dal?í v?cí, a to ?e bez ohledu na jakékoliv osobní rozep?e mezi ob?ma tábory to byli lidi co si koupili lístky na show kdo tím skute?n? utrp?li.

Sharon Osbourne: ?Ale no tak, trocha vajec nezkazí rockovou show n?komu kdo stojí vzadu ve 46000 davu. V?ichni vid?li show co si budou do smrti pamatovat. Kdybych tam byla tak bych si nechala útr?ek, proto?e ta show vstoupí do historie?.

Kerrang!: Nep?ivádí vás takovýhle typ incidentu na my?lenku ?srát na to, takovýhle problémy u? nepot?ebuju??

Sharon Osbourne: 'Ne, v?bec ne. Proto?e on u? tady neni a v?echno je v pohod?. M??e táhnout zpátky do Chiswicku a vymejvat si z vlas? burákový máslo a sed?t v hospod? a povídat si o hon?ní péra. Ale m?l by si dát bacha aby v Readingu nenarazil na mýho syna. Jack by mu nakopal palici a bylo by to. Ale víte co je ironický? Jack by Opi?áka nepoznal ani kdyby o n?j zakopnul na ulici..?


Kerrang!: Pokud budete ?íkat takovéhle v?ci tak to m??e jít do nekone?na.....

Sharon Osbourne: "Pro m? ne. Máme dal?í show na Ozzfestu a já u? na tohle nemyslim. Bruce Dickinson u? pro m? neexistuje.?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

IQ

Poslaťod tseng v Pondelok September 19, 2005 10:43 pm

Jej vyjadrenia su take krasne ze by ma zaujimalo ci jej IQ dosahuje aspon 80... Je pravda ze to je len ich zalezitost ale ako citam tie komentare tak ona musi byt teda riadna krava... Ale tej aspon clovek nerozumie....
tseng
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Piatok August 05, 2005 6:32 pm

Poslaťod IMS v Utorok September 20, 2005 10:41 am

Mne sa najviac paci na tom to, ze ona je clovek, ktory v zivote nic nedokozal, vo svete a v hudbe znamena uplne hovno a ide si utierat hubu o Bruca a vykrikovat, ako zavidi ozzymu a ze nic nedokazal a podobne veci... Myslim, ze by jej mal niekto povedat, ze ona je obycajna nula a keby nebola manzelka ozzyho, tak neviem, ci by niekto vobec o nu zakopol...

PS: je mi to treba sa takto rozculovat :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Inferno v Utorok September 20, 2005 3:14 pm

nie, ale pekne si to povedal...
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod RipperOwen v Utorok September 20, 2005 4:27 pm

to hej...takto sa rozculovat a koli ********* sharon...su to ****** setco Osbornovci
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Re: Iron Maiden Vs. OZZFEST

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok November 24, 2005 1:59 pm

Obrázok Obrázok

Obrázok
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Streda Marec 15, 2006 2:38 pm

Pri uvedeni Black Sabbath do rockovej siene slavy mal Lars Ulrich taky prihovor.... o.i. tam povedal:

"Oh, mimochodom, Sharon... kde si, aha tam... ak toto poseriem, tak prosim, ziadne vajcia, toto je moja najlepsia kozenka"

(Oh by the way Sharon, where are you, there you are,
if I fuck this up in anyway, please no eggs, please, this is my
finest leather.")

8)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod zdenoeddie v Streda Marec 15, 2006 4:46 pm

Zaujimave ze na tejto stranke http://www.whateverittakes.org/shop.php je hned pod Nickom ozzy.......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Inac taky naramok by sa zisiel. :!:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 56 hostia

cron