Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod PesZ v Štvrtok Február 15, 2007 10:47 pm

No, já nevim, jestli jsem to tu už říkal, ale mně kdysi Belenor dal 4 písničky od IM (Afraid To Shoot Strangers, Blood Brothers, The Trooper a Still Life) a ty mě celkem chytly, tak jsem si od jinýho kámoše pučil album The Number of the Beast a po nějaký době poslouchání jsem si sehnal zbytek diskografie :-). Hlavně Hallowed jsem miloval a pro mě je to píseň number one :-).
Jinak Maiden jsou první opravdová metalová kapela, kterou jsem poslouchal .-).

Vaskooo> díky za info ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Vaskooo v Štvrtok Február 15, 2007 10:53 pm

PesZ píše:No, já nevim, jestli jsem to tu už říkal, ale mně kdysi Belenor dal 4 písničky od IM (Afraid To Shoot Strangers, Blood Brothers, The Trooper a Still Life) a ty mě celkem chytly, tak jsem si od jinýho kámoše pučil album The Number of the Beast a po nějaký době poslouchání jsem si sehnal zbytek diskografie :-). Hlavně Hallowed jsem miloval a pro mě je to píseň number one :-).
Jinak Maiden jsou první opravdová metalová kapela, kterou jsem poslouchal .-).

Vaskooo> díky za info ;-).


Ja keď sa snažím doviesť kamošov k Iron Maiden tak vždy vyberiem tieto 3 songy:The Trooper,Be Quick Or Be Dead a Aces High a vacsinou zaberu..neviem preco posielam prave tieto tri aj ked moja jednicka je 666..
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod hellpatrol v Piatok Február 16, 2007 12:24 am

Vaskooo píše: Ja keď sa snažím doviesť kamošov k Iron Maiden tak vždy vyberiem tieto 3 songy:The Trooper,Be Quick Or Be Dead a Aces High a vacsinou zaberu..neviem preco posielam prave tieto tri aj ked moja jednicka je 666..


Trooper je znama nachytavka na to chytis mnoho ludi ....... ja okrem Trooper pouzivam aj Fear Of The Dark (na to sa chytilo aj mnoho antimetalistov) a Hallowed Be Thy Name :wink:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Errinka v Piatok Február 16, 2007 11:11 am

Mne se nahodou dostalo do ruky dvd Rock in Rio a to jeste druha pulka, to znamena od skladby Dream of Mirrors. Nejak me to nadchlo a od te doby to zaclo. :)
Errinka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Utorok September 26, 2006 4:09 pm

Poslaťod Faki v Piatok Február 16, 2007 12:49 pm

Ja sa priznám, cez EDDIEho v roku 1985. Páčili sa mi Maiden´s obaly a keď som si kúpil Somewhere kazetu v Pešti....woooaw -!- ...odvtedy len IM.
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod eddie.sk v Piatok Február 16, 2007 4:57 pm

K Ironu som sa dostal vdaka starsiemu bratovi. Mal som vtedy osem. Bolo to tesne po revolucii. Vtedy sem Poliaci nosili vsetky tie metalove kazety a brat ich kupoval. Neviem co presne som pocul ako prve, ale pamatam si ze ma velmi oslovili dve skladby Moonchild a Seventh son of the seventh son a dodnes je pre mna tento album cislo 1. No a pravdaze Eddie. Strasne ma ako maleho chlapca fascinovalo, ako to monstrum chodilo po podiu :lol:
UP THE IRONS !
Obrázok užívateľa
eddie.sk
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 10:09 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Jevo v Sobota Február 17, 2007 2:20 am

eddie.sk píše:K Ironu som sa dostal vdaka starsiemu bratovi. Mal som vtedy osem. Bolo to tesne po revolucii. Vtedy sem Poliaci nosili vsetky tie metalove kazety a brat ich kupoval. Neviem co presne som pocul ako prve, ale pamatam si ze ma velmi oslovili dve skladby Moonchild a Seventh son of the seventh son a dodnes je pre mna tento album cislo 1. No a pravdaze Eddie. Strasne ma ako maleho chlapca fascinovalo, ako to monstrum chodilo po podiu :lol:


Mna to fascinuje aj teraz 8) :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod blaznivymetalista v Nedeľa Február 25, 2007 2:40 am

Ja som ho najprv nevedomky pocuval este ako malli ked u nas byval stryko, ale potom sa odstahoval. A potom mi IM zachranil zivot. Bol som na skolskom vylete a tam moji spoluziaci pocuvali take sracky DnB a podobne sprostosti. Ja som sa ulozil vo svojej izbe s hlavou na roztrhanie a pozrel som po cd-eckach. Tam som nasiel IM Dance of death a pustil som si ho. Tak ma to upokojilo, ze som pri tom zaspal. Odvtedy sa neviem zbavit nesmiernej chuti pustit si nieco od nich. SOm nesmierne vdacny IM, ze su tu pre nas a robia nas zivot stastnym.
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

no

Poslaťod matii v Nedeľa Február 25, 2007 11:06 am

No mě k IM dostal eddie. Strašně se mi líbil obal desky Live After Death co měli v polském kulturním středisku v Praze (1987).

Tenkrát se IM ani jinde sehnat nedali, leda v MaĎarsku nebo Jugoslávii.

Pro školáka to byl nedosažitelný sen, až na dovolené v roce 1988 mi naši po 14 denním žebrání a slibování koupili za značnou část peněz co měli na útratu v Maďarsku album Ssotss.

A pak už mě to nepustilo...IM je můj život.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod Rick v Pondelok Február 26, 2007 6:31 pm

myslim,ze tvoje slova lepsie definuje uz len refren skladby Iron Maiden.z tohto hladiska sa moj i tvoj pohlad na IM zhoduje.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

howg

Poslaťod matii v Pondelok Február 26, 2007 6:41 pm

HOWG bílý bratře !
Up the Irons !
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod TheClansman1 v Streda Marec 07, 2007 8:01 pm

Ja som sa dostal k pocuvaniu Iron Maiden, vlastne k pocuvaniu metalu vdaka bratovi a bratrancovi, nebyt ich tak by som do dneska pocuval este U2 :D ako to bolo pred tym nez som zacal s metalom. Ale nepamatam co som pocul ako prve, neviem, Fear Of The Dark (Live) alebo klip Holy Smoke. Ale maiden sa mi zapacili az ked som pocul Rock in Rio, od vtedy zhanam vsetko co sa da :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Painkiller03 v Streda Marec 14, 2007 7:43 pm

mna k pocuvaniu IM a Metalu dostal moj veeeelmi dobry kamos....a zacal som IM pocuvat ked so si vypocul album Brave New World :!:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Igorqo v Sobota Jún 02, 2007 9:54 pm

Ja sa teda tiez priznam, ze spociatku ked sa ma niekto spytal na Iron Maiden tak som hovoril ze toto teda nepocuvam. A dnes fakt netusim preco. Myslim ze som pocul len kusok nejakych 2 skladieb a z toho som si spravil nazor, alebo som este nedokazal ocenit kvalitnu hudbu.
No minule leto, ked som mal vdaka mojmu skvelemu bratrancovi moznost si vypocut Fear of the dark Live aj s clipom (zostrih z donningtonu), som si cestou od bratranca pustal FOTD neustale dokola a stale viac a viac sa mi pacila a nasledne, ako to uz byva som si pozhanal aj najznamejsie albumy a casom stale viac a viac albumov. Dnes uz taham kazdy lepsi bootleg a o oficialnych koncertoch ani nehovorim :) Proste ma Iron nenormalne chytil a ta hudba sa mi paci stale viac a viac. Proste kombinacia neuveritelne uzasnych gitaristov co spajaju narocne riffy do nadhernych melodii a takmer dokonaleho spevu Bruca pospajana s najlepsimi koncertnymi show ake som mal kedy vobec u nejakej kapely moznost vidiet u mna nema konkurenciu. A som zvedavy ci ma to omrzi, lebo teraz taky pocit nemam ani prinajmensom.
Inak u mna dodnes FOTD Live (z Best of the beast respektive A Real Live one) number One!
Obrázok užívateľa
Igorqo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štvrtok Február 08, 2007 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sir Qwerty v Nedeľa Jún 03, 2007 3:05 am

Mě k IM přivedl můj spoluhráč z kapely (tehdy ještě spolužák), bylo to asi před 3-4 lety kdy mi poprvé pustil Wickermana z Ria. Řekl jsem si bože, to je síla. Hned poté jsem začal o IM zjišťovat vše možné i nemožné a vyústilo to koupením vysněné basovky a zformováním vlastní kapely. Nebýt IM a hlavně mr. Harrise, nehrál bych na baskytaru. UP THE IRONS :twisted:
Sir Qwerty
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Nedeľa Marec 18, 2007 4:40 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia

cron