Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Poslaťod Zdenius v Pondelok Október 04, 2004 11:26 am

mna k tomu nejak priviedol bratranec, ktory pocuval metal v mladosti. nejake vecicky o kapele som mal uz v cca 3 triede na zakladke 8) kazetky sa kupovali v Tuzexe, tricka na trhoch.. no proste zlate casy
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Pondelok Október 04, 2004 2:22 pm

Ja som sa dostal k Iron Maiden uplne nahodne. Mal som okolo 13 rokov a skutocne som nevedel, co mam pocuvat. Jeden moj kamarat bol velky fanusik Iron Maiden a tak mi pozical kazetu, nech si ju vypocujem. Pamatam si, ze prva pesnicka, ktoru som pocul bola Can I Play With Madness a nenormalne sa mi pacila. Odvtedy Iron Maiden uplne zboznujem. Je to uz sedem rokov, co som ich prvykrat pocul a pacia sa mi stale rovnako. Dufam, ze budu este dlho na rockovej scene.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod agdabavipain v Pondelok Október 04, 2004 3:39 pm

od 1985. videl som obal Live after na blsom trhu, kde sa vtedy predavali hudobne nosice z dovozu. po vypocuti albumu som zistil, ze kapela vobec neni taka tvrda, ako sa to na prvy pohlad (aspon vtedy) mohlo zdat.
odvtedy nepocuvam nic ine. teda - vypocujem si aj nieco ine, ale vsetky financie, cas a namahu - co sa tyka hudby - vynakladam iba na Maiden
agdabavipain
 

Poslaťod J1mbo v Pondelok Október 25, 2004 9:51 am

Ja som sa dostal k metal a k Iron Maiden v 9. triede cez mojho spolu?iaka.Brave New World bol asi moj prvý metalový album, ?o som po?ul. Hne? som si ho obµúbil a ja ho pova?ujem za najlep?í album od Ironov.Od vtedy som po?ul veµa metalu,ale pre Ironi sa u? nav?dy zapisali do mojeje metalovej du?e.A to pocuvanie metalu máme asi v rodine, lebo aj moj tatko je riadny metelista :twisted:
J1mbo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pondelok Október 25, 2004 9:25 am
Bydlisko: Prievidza,Slovakia

Poslaťod Zdenius v Štvrtok November 18, 2004 10:30 am

ja ked si doma pustim Dance Of Death, tak si ho casto pustam min. 2x po sebe, pretoze som z neho stale taky nadseny. Neviem o akom kreslenom klipe hovoris, o Wildest Dreams?? Vsak to je neuveritelny zazitok sledovat ho!! co sa tyka kreslenych videi vydanych na poslednych singloch, je to sranda... nebolo to pustane v TV ako regul. klip a fansa si ich moze mimo to pozriet ako bonusy na singloch alebo DVD, tak preco nie?!
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Nedeľa November 21, 2004 12:27 pm

Myslím si, ?e na sú?asnos» Iron Maiden sa treba pozera» z úplne iného pohµadu, ako to robí mnoho µudí. Pre?o by sme mali donekone?na nie?o porovnáva»? Treba sa na dne?nú tvorbu pozriet objektívne a myslím si a to nie len ja, ?e Iron Maiden majú stále obrovskú kvalitu, ktorú jednozna?ne oce?ujú milióny fanú?ikov po celom svete. Ve? si len pozrite, aké úspechy zaznamenal album Dance Of Death, celé turné alebo aký obrovský úspech malo turné Brave New World. Je pochopiteµné, ?e sa ti ich nová tvorba nemusí pá?i», ale netraba zhadzova» kvalitu na základe nejakého subjektívneho pocitu... Tak to by bolo v?etko :D Nav?dy Iron Maiden...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Grapow v Streda Február 16, 2005 1:11 pm

Ja som na tom vyrastol
Obrázok užívateľa
Grapow
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Sobota Január 15, 2005 10:23 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Zdenius v Piatok Február 18, 2005 5:08 pm

obdobie s blazeom rozhodne nebol grc!!!!!
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Streda Marec 02, 2005 7:05 pm

Myslim, ze ked niekto zdiela nazor, ze obdobie s Blazem bol grc, tak by som mu asi ublizil :wink: Aj v tomto obdobi to malo svoju kvalitu a dost vysoku, nech si hovori kto co chce. Bolo to nieco uplne ine, ale napr. taky album The X Factor sa mi velmi paci, ved take piesne ako Lord of The Flies alebo Sign Of The Cross alebo z Virtual The Clansman, myslim, ze kazdy bude suhlasit, ze su uplne uzasne, takze to rozhodne nebol grc
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Streda Apríl 13, 2005 7:36 pm

Prvy krat som pocul Fear of the Dark z tej vyberovky a potom Aces High a bolo rozhodnute :) IM RULLZ!
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Famine v Nedeľa Júl 24, 2005 9:22 pm

Ja som sa dostal k Ironom so skladbou The Wicker Man. To video kde je Counter a do toho hrá Wicker Man :D
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod RipperOwen v Nedeľa Júl 24, 2005 10:34 pm

ja tak isto skladbou wickerman......a hlavne teda videom,potom DVD raising hell,Best Of The Beast...a teraz som skoncil na zos kia cultus :P
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Iceripper v Piatok August 05, 2005 11:02 am

Wickerman
-+--!- SMOKE CRACK & WORSHIP SATAN -!--+-
Obrázok užívateľa
Iceripper
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Marec 14, 2005 7:41 pm
Bydlisko: Martin-On a Route to Hell

Poslaťod tseng v Piatok August 05, 2005 7:02 pm

Ja som mal na kazete od otca vyber z prvych troch albumov a to ma po par mesiacoch totalne dostalo a pocuvam ich dodnes... Je to jedina kapela ktoru mozem pocuvat dookola a stale sa mi bude pacit..
tseng
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Piatok August 05, 2005 6:32 pm

Poslaťod Ed Spiritus v Piatok August 26, 2005 3:38 pm

No ja som na Iron maiden vyrastal. Prva vec od nich co sa mi dostala do ruk bola platna KILLERS (fotrova) a od tej doby ich pocuvam stale az do dnes.Je to dobra kapela :twisted:
Ed Spiritus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štvrtok August 25, 2005 12:43 pm

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

cron