Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod PesZ v Nedeľa Jún 03, 2007 8:37 am

Jo, já taky začal drtit kytaru pod vlivem IM :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Michael v Štvrtok Jún 14, 2007 11:32 am

jj, svatá pravda, nebýt Maiden, tak bych asi nikdy nezačal hrát na kytaru :)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Triglav_OV v Piatok Jún 15, 2007 12:55 pm

Asi ve 3. třídě na základní škole můj děda(!) přinesl nějaké nahrané kazety z práce. Měl jsem tehdy svoje první dvojče značky Fugison a neměl moc co poslouchat. Přinesl mi něco od Metallicy, Anthrax, Bon Jovi, nejvíc se mi zalíbila kazeta Live after Death. Sice to album nebylo nahrané celé a strany byly obráceně, takže na straně A to začínalo Hallowed be thy name, ale byla to bomba. No a Hallowed je dodneška moje nejoblíbenější skladba od IM.
Obrázok užívateľa
Triglav_OV
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Streda Február 07, 2007 6:04 pm
Bydlisko: Rychvald, North Moravia&Silesia

Poslaťod krab v Piatok Jún 15, 2007 1:06 pm

Já pasivně IM poslouchal už asi od osmi let, protože v té době na nich ještě hodně ujížděl můj otec...tak trochu se mi začínali líbit zhruba ve 13ti, ale všechno se to rozjelo teprve před cca dvěma lety, kdy otcovi v autě hrál Donington 93 a já při FOTD a HBTN poznal, co bude můj životní chleba :)
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Poslaťod dzuso v Piatok Júl 13, 2007 2:23 pm

Bol som zažratý do metalu, no najprv som ich nepočúval! Ale potom ma to už začalo srať keď všade heavy metalová legenda tam, heavy metalová legenda sem! Tak som sa nasral zohnal prvé tri albumy a potom to už ide !!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 15, 2008 12:51 pm

Ja som Iron začal počúvať pred cca 10 rokmi.Odstartovala to naharata kazeta Ed Hunter a pesnicka Stranger In A Strange Land :D. A nebola to len hudba co ma zaujala, ale aj krasne obaly,jednotlivý členovia skupiny a samozrejme aj ich maskot Edo :D. Dostal ma k tomu moj velmi dobry kamos. Pocuvam aj ine skupiny ale Iron Maiden je pre mna nieco ine, nieco vynimocne
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Poslaťod Holco v Utorok Január 15, 2008 3:42 pm

Ja ich pocuvam len 8 rokov.. Moj trener mi pozical Brave New World a tym to zacalo. Potom som si poziciaval aj dalsie cd, neskor uz som nejake dostal na vianoce, alebo iny sviatok spolu aj s nejkymi dvdckami a stihol som 3 koncerty.
Will we ever know what the answer to life really is?
Can you really tell me what life is?
Obrázok užívateľa
Holco
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 245
Registrovaný: Štvrtok Apríl 05, 2007 9:04 pm
Bydlisko: 665 - Next To Hell

Poslaťod peko20 v Utorok Január 15, 2008 5:56 pm

ja ix pocuvam 2 roky :) dostal som sa k nim cez spoluziaka ktory doniesol discman do skoly a pustil mi Dance Of Death... ako uznavac Fantasy som zasol .. zral som kazde slovo.. uplne som sa zamiloval do toho :) nevycitajte mi to .. ale predtym som iron nepocuval a dance sa mi strasne podobal na fantasy x) no nevedomky som aj v herni pocuval ironov.. lebo ten co to tam vlastnil ix miloval ako ja teraz x)ale vtedy som newedel ze to pocuvam :)
Iron Maiden mi dost zmenili ziwot :) samozrejme k lepsiemu 8) :)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Beast34 v Utorok Január 15, 2008 11:47 pm

hmm je to fakt super si precitat tieto rozne pribehy... pamatam si ked som bol velmi maly chlapec tak som vedel ze je IM a ked som videl tie obrazky myslim eddieho tak som si myslel ze je to nieco zle a tak /mal som mozno 6 rokov a tak :) / .. asi pred 4 rokmi mi kamos poslal Brave new world no neviem z akeho dovodu som si nechal len Wickermana a BNW.. tieto boli jedine ktore som si vypocul ale nejak som to dalej neriesil... pocuval som fakt vsetko /okrem rapu a podobne/.. no ale zlom nastal asi pred dvoma rokmi... otec dostal odomna a mojej matky domace kino /po ktorom strasne tuzil, heh no v kazdom znas drieme kus dietata nie? 8) / no a ja som rozmyslal ze co by som mu dal pod stromcek nech si ma co pustit viem ze kamos mal metallicu, acdc.. a daval mi aj rock in rio... a ja mu na to ze nie nechcem netrapi ma kasli na to.. a on mi vravi vazne zober si to je to fakt super uz sa im aj vratil spevak /nemal som sajnu aky ani nic okolo toho/ a je tam vela /vtedy/ novych pesniciek.... tak ma nejak presvedcil.. prisli vianoce otec ako aj my vsetci sme mali velku radost zo spominaneho domaceho kina a tak sme ho aj chceli vyskusat.. hh no bola asi polnoc ked sme tam hodili Rock in rio... a hned ma to chytilo.. hned som si spomenul .. aha stary znamy wickerman co som pocuvaval sem tam...a tak sme pozerali koncert... pesnicky ma nenormalne chytali a pacili sa mi... mozno vam to bude smiesne ale cele rock in rio je pre mna a mojho otca neskutocny zazitok a stale si ho radi pustime a spominame na to ako nas to hned prvykrat poznacilo :D samozrejme ze otec vedel o IM ale nie nejak vela.. no a zacalo to.. co ma najviac uchvatilo bol Nicko! ten bubenik je neskutocni.. potom bo bol Bruce a jeho carovny hlas ktory ... no nemam slov.. od vtedy som si myslel ze IM je len pan Dickinson a vlastne ostatnych clenov som ani nepoznal po mene... ale zacalo ma to chytat viacej a viacej.. BNW album som skoro zodral co som ho dookola pocuval :D zacal som chodit na vysoku skolu a kedze cesta mi trva autobusom 4 a pol hodiny zacal som pocuvat rozne pesnicky od ich uplneho zaciatku az po sucasnost.. kazdy kazdy bozi den.. bola to a je to ako droga.. stale si musim nieco pustit... je to neskutocna hudba.. jedina kapela pri ktorej pocuvani mavam zimomriavky ked si to v klude vypocujem /hlavne pri 666, hallowed ale blood brothers tiez fu.. ostatne ani nevravim/.. a kedze dost rozumiem aj anglicky zacali ma chytat aj ich texty ktore su fakt premakane.. takze ako som sa namotal zacal som zhanat info o jednotlivych clenoch a chcel som dobehnut zameskane informacie.. neskor sa mi zvacsila zbierka o niekolko DVD a tiez knihu Run to the hills pri ktorej citani som si fakt uvedomil dolezitost vsetkych jej clenov.. chytalo ma to viacej a viacej.. velmi sa mi pacilo ze to nie su nejaki vyvrheli satanisti vulgarni smejdi a podobne... to sa mi na nich strasne pacilo... pred nedavnom som objavil aj tuto skvelu stranku a citaval som si po veceroch rozne rozhovori a tak a obdivoval zberatelov ako je zdenius fak klobuk dole.. vazne aj tato stranka rozsirila moje znalosti o IM a som rad ze som tu...tak to je asi moj pribeh.. dost dlho mi trvalo kym som to napisal dufam ze som Vas nenudil idem si nieco pustit :wink:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Poslaťod Irons heart v Streda Január 16, 2008 12:39 am

Best34 < moc pěkné :) fakt je zajímavý si číst všecky ty příběhy. Já už sem se tady o tom zmiňoval ale chci jen dodat , že když se takhle dívám spátky a vidím ,jak moc ovlivnili můj život , sem jim hrozně vděčný.
Nechci ani vědět co by ze mě bylo a o co všechno bych přišel kdybych je nepoznal.Je to už takových 7 let a ten pocit , úcta a láska k nim je pořád stejně silná .... Oniiicek to napsal skvěle ,,..... Pocuvam aj ine skupiny ale Iron Maiden je pre mna nieco ine, nieco vynimocne ..... " svatá prada.
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod zdenoeddie v Streda Január 16, 2008 2:30 am

Beast34 píše:... a obdivoval zberatelov ako je zdenius fak klobuk dole.. ...

a mna nikto nepochvali :cry: :cry: :cry: koncim,kto kupi moju zbierku? :twisted:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod thomason v Streda Január 16, 2008 8:24 am

zdenoeddie píše:
Beast34 píše:... a obdivoval zberatelov ako je zdenius fak klobuk dole.. ...

a mna nikto nepochvali :cry: :cry: :cry: koncim,kto kupi moju zbierku? :twisted:


daruj mi ju dnes mas moznost :wink:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod Gangland v Streda Január 16, 2008 5:06 pm

ja som sa k IM dostal viac-menej náhodou a doviedol ma k nim moj najlepší kamoš.....bolo to asi pred 5-6 rokmi, keď sme raz boli u ňho (vtedy sme boli spolužiaci) a aj s ďalším spolužiakom si púšťali IM konkrétne Transylvaniu..... pustili si ju asi 3-krát a nejak sa mi to vrylo do pamäti a začal som ich hudbu vyhľadávať..... ale vtedy to nebol problém, lebo v triede sme boli asi 8 metláci to nie ako teraz...sám v triede :? ...no a vtedy som mal prvý originál album Brave a celý som ho počúval aj niekoľkokrát..... na základke nebolo moc učenia 8) a druhý album Dance of Death a vtedy ma IM už totálne pohltili a som nesmierne rád, že táto kapela vznikla...... a neustále hľadám nejaký ekvivalent k IM, no pre mňa sú všetky ostatné kapely len slabým odvarom IM..... myslím, že nielen pre mňa :D nieže by boli slabé abo čo, ale proste IM sú iná liga :D
Look for the truth
Deepest cut of all from you
Knife of the truth
Blade of hatred slicing through
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Beast34 v Streda Január 16, 2008 6:07 pm

zdenoeddie píše:
Beast34 píše:... a obdivoval zberatelov ako je zdenius fak klobuk dole.. ...

a mna nikto nepochvali :cry: :cry: :cry: koncim,kto kupi moju zbierku? :twisted:

sorry no vies nepoznam tu nejak ludi co su regnuti na fore lebo som tu kratko.. zdenius ma napadol za to ze ked som si pozeral aj fotky na stranke tak bolo vsade "scanned by zdenius" :? (ja viem ze si len srandoval) :wink:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Poslaťod Beast34 v Streda Január 16, 2008 6:18 pm

Gangland píše:vtedy to nebol problém, lebo v triede sme boli asi 8 metláci to nie ako teraz...sám v triede ...

no viem si to predstavit.. samy rytmus a podobne sracky.... dnes je kazdy velky raper.. dpc a este ked si to nahodou pozrie rychlo a zbesilo tak sme doma.... ja viem ze OT ale nedalo mi lebo ma to serie :evil:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia

cron