Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Setlist k novému tour?????

Setlist k novému tour?????

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Október 05, 2006 8:12 am

tak, setlist som uz videl.. omylom som nasiel temu "IM Hrali cely album".. tak uz mi to bolo jedno.

je to skvely setlist!!!!! vedel som ze to takto urobia!!! pocital som minimalne s polkou skladieb z noveho albumu, ale toto ma tiez neprekvapi. proste, kto to necakal nevie o kapele nic! :wink:
ten album mam velmi rad, tieskladby si viem len doma velmi uzit a sakra sa na to tesim! hned si idem album pustit.

proste toto si mozu dovolit len maideni, skoda ze to takto nerobia aj moje dalsie oblub. kapely, u takych Mercyful Fate by som to velice uvital.

Long live maiden!
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Belenor v Štvrtok Október 05, 2006 8:35 am

Na iron maiden online clubu jsem cetl, ze pry i jine kapely hraly (dream theater) nebo budou hrat (judas priest) cele album, tak bych to zas tak vyjimecne nevidel. Ale co tam teda maji lide za reakce - "proc tuhle", "proc ne tuhle"... misto, aby byli radi, ze dedci vubec jeste hrajou...
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

presne tak

Poslaťod Atttila v Štvrtok Október 05, 2006 8:53 am

presne tak budte radi ze vubec hrajou. myslim ze kdyby vyrazili na turne a hrali pisnicky jako dont look to the eyes of the stranger, angel and gambler a podobny traparny tak to stejne vsichni budeme poslouchat tak co resite :?:
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod PesZ v Štvrtok Október 05, 2006 9:51 am

Mně se líbí. Hlavně, že je tam Hallowed :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok Október 05, 2006 11:06 am

Belenor píše:Na iron maiden online clubu jsem cetl, ze pry i jine kapely hraly (dream theater) nebo budou hrat (judas priest) cele album, tak bych to zas tak vyjimecne nevidel. Ale co tam teda maji lide za reakce - "proc tuhle", "proc ne tuhle"... misto, aby byli radi, ze dedci vubec jeste hrajou...


metallica a slayer hrali vcelku svoje klasicke a najslavnejsie albumy. dream theater hrali cele albumy aj od iron maiden (number...) aj od metallicy (master...). suhlasim so zdenom, toto si moze dovolit malokto, hrat novy album pre mnoho ludi, ktori ho mozno este ani nepoculi...
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

setlist

Poslaťod jason46 v Štvrtok Október 05, 2006 12:19 pm

neviete asi nikto kde by sa dali vidiet niake obrazky alebo nebodaj videa z toho vcerajsieho koncertu co???
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Belenor v Štvrtok Október 05, 2006 12:24 pm

agdabavipain píše:suhlasim so zdenom, toto si moze dovolit malokto, hrat novy album pre mnoho ludi, ktori ho mozno este ani nepoculi...


To je fakt, lidi, co album neslyseli, se asi budou nudit, ale presto jsem rad, ze to udelali. Ale ja asi nejsem typicky fanousek a ozelim ze starych cokoliv vcetne feara nebo hallowed. Jedina skladba, kterou bych chtel videt zive, je Sign of the Cross. A to nejlepe s Blazem.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: setlist

Poslaťod Belenor v Štvrtok Október 05, 2006 12:28 pm

jason46 píše:neviete asi nikto kde by sa dali vidiet niake obrazky alebo nebodaj videa z toho vcerajsieho koncertu co???


zkus
http://public.fotki.com/sasha555/heavy_ ... n--new-do/
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Nenad v Štvrtok Október 05, 2006 2:03 pm

super atmosfera
Obrázok užívateľa
Nenad
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 0
Registrovaný: Streda November 30, 2005 6:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jevo v Štvrtok Október 05, 2006 3:17 pm

Nooo... hlavne ze tam je Hallowed ;)

A ani ma velmi neprekvapuje, ze je tam cely album. Niekde som totiz cital a Steve vravel, ze odohraju cely album... a kedze je to dobry album, tak to neprekaza
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod rapid fire v Štvrtok Október 05, 2006 5:45 pm

ja sem to tak trosku cekal a zaroven sem doufal ze to zahrajou cely, protoze na novym album je vsecko paradni, co me ovsem nejvic prekvapilo a jsem za to rad, ze vypustili Run To The Hills (je to snad poprve od roku 1982 :shock: ) naopak tam prskli moje oblibene The Evil a Two Minutes :twisted: nemuzu se dockat nakyho bootlegu! az bude naky k dispozici tak dejte vedet
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

setlist

Poslaťod jason46 v Štvrtok Október 05, 2006 6:27 pm

ale mozno tam daju aj run to the hills to nevies!!hento nemusi byt oficialne!!
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Jevo v Štvrtok Október 05, 2006 6:40 pm

Run vypustili viackrat... napr. v roku 1993 tu na Slovensku ho nehrali :roll:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Október 05, 2006 8:10 pm

agdabavipain píše:
Belenor píše:Na iron maiden online clubu jsem cetl, ze pry i jine kapely hraly (dream theater) nebo budou hrat (judas priest) cele album, tak bych to zas tak vyjimecne nevidel. Ale co tam teda maji lide za reakce - "proc tuhle", "proc ne tuhle"... misto, aby byli radi, ze dedci vubec jeste hrajou...


metallica a slayer hrali vcelku svoje klasicke a najslavnejsie albumy. dream theater hrali cele albumy aj od iron maiden (number...) aj od metallicy (master...). suhlasim so zdenom, toto si moze dovolit malokto, hrat novy album pre mnoho ludi, ktori ho mozno este ani nepoculi...


na ofic. fore su dost rozpacite reakcie, ale mozno su to len vsetko mladi fagani, ale ja proste tych americanov neznasam, to predsa neni mozne aby oni nemali taky respekt, to fakt chcu len tie stare hity pocut?! nebudem polemizovat nad tym ze by sa maideni nechali ovplyvnit amerikou a nieco zmenili, myslim ze ked nieco zmenia tak akurat tak jednu skladbu maximalne, budu to chciet zahrat vsade takto. neviem co by som dal za to vidiet tie americke ksichty po tak piatej skladbe z noveho albumu :lol: :lol:

jedine co mi tam zatial vadi je to bruceove tricko s ufonom ktore mi tam totalne nesedi a velice ma prekvapila nova vlajka s eddiem aku pouzil aj riggs na obal svojej novej knihy, myslel som ze ide o nejaku jeho nevyuzitu starinu, alebo len kresbu na obal knihy.. ale uz z fotiek som si vsimol skvele steveove pozy ktore som mal rad uz davno a sekal ich napr. pri Sign Of The Cross ked sa chrbtom otoci k publiku pod nickovymi bicimi a vybrnkava si tam svoje party, boze jak sa uz tesim na vseliake pasaze z noveho albumu nazivo.. Adrian sa mi zda ze si poriadne nechava narast bradu, bolo by zaujimave keby prekvapil niecim co si dokazu vypestovat taky nori/fini :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Madness v Štvrtok Október 05, 2006 8:27 pm

No fotkx pekne..trochu sa mi zdaju znudenx prkvapivo niekde,takx Janick,Adrian...Bruce uz pekne zostarol..to triko mi nevadi je v pohode..Bruce ma rad temu Ufo a ine civilizacie a veri na zivot na inxch planetach,mxslim txm inteligentnx zivot(nazvime to blbo ufoni :roll: )
aj Steve sa o to zaujma..tusim o niecom podobnom pojednava When two Worlds collide a Brucova Abduction.
Nevie niekto co znamena ten nadpis na jeho triku :?: mxslim ten alien
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron