Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Madness v Sobota December 30, 2006 12:17 am

Gumolit píše:mozno ten zvuk nieje komercny, ale na prve pocutie mi tak pripadal.
najpravdepodovnejsie vdaka syntetizatorom, ktore asi podla mojho vkusu neboli na spravnom mieste.(V Alexander the Great su umiestnene dobre)

mimochodom ked to prirovnate k zvuku na Iron Maiden alebo Piece of Mind...?


mxslim ze kazdx album Maiden ma specificky zvuk...fear nemal urcite komercnx zvuk..je to predsa metal :!: :evil: len ten kopak bol velmi slabo...piece ma neskutocnx zvuk.A Iron Maiden znie tak dobovo ale predsa genialne :wink:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod kamzo v Sobota December 30, 2006 1:29 am

Ja som prisiel k Iron asi tak v 1986 zacul som pesnicku iron maiden a bol som nadseny no ale potom prisiel Helloween-Walls of Jericho a bol som z toho este viac vysinuty :D V roku 1998 som si vypocul cely album The X Factor a zacal som sa zaujimat o Iron..Pocas vojny mal plukovnik v sejfe Somewhere in Time a kedze som bol jeho pisar tak som mal kluce od vselicoho :lol: A ked som sa dozvedel ze 6.6.2000 budu v Banskej B. Tak som si zohnal The best of the Beast 2 cd knihu s tvrdym prebalom za 800,-sk a takto pripraveny som siel na koncert :D Po koncerte som bol z nich hotofson a kamarat mi hovoril Tak to musime mat od nich vsetko!! Tak som postupne Kupil celu diskografiu + nejake tie DVDcka..

A vcera som Pozical kolegovi DVD Rock in Rio a ten mi 15 minut rozpraval ze take nieco neskutocne este nevidel!!! Tak tot sjo :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod combat v Sobota December 30, 2006 9:36 am

Gumolit píše:mozno ten zvuk nieje komercny, ale na prve pocutie mi tak pripadal.
najpravdepodovnejsie vdaka syntetizatorom, ktore asi podla mojho vkusu neboli na spravnom mieste.(V Alexander the Great su umiestnene dobre)

mimochodom ked to prirovnate k zvuku na Iron Maiden alebo Piece of Mind...?



sak neva, to je vec nazoru, ja moc synt nemusim u IM, viem ze tam su, ale iba niekde vystupuju do popredi, inak nic vyrazne okrem prvej skladby v sevent soon...a ta je bozia.... :evil:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Železná Panna v Sobota December 30, 2006 6:11 pm

hm, tak brat pozicial od kamarata brave new world. ked som si to pustila, som neverila vlastnym usiam, ze existuje nieco tak skvele. dovtedy som pocuvala len klasicky rock, typu guns n roses,aerosmith,AC/DC a tak. no ale IM ma hned chytilo, najma piesen Blood Brothers, no ja som nemohla z toho :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Nedeľa December 31, 2006 1:20 am

keby nebol moj oco skalny fanusik tak by som pri IM asi teraz nebol...ale ja som mu za to velmi vdacni ze kvoli nemu pocuvam tuto GENIALNU HUDBU :evil: :evil: :!: :!:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Michael v Štvrtok Január 11, 2007 5:25 pm

Já jsem se dostal k Iron Maiden praktický sám,s tátovou nevědomou pomocí :) Pamatuju si,že bylo léto 2003 a já jsem četl o hokejovém brankáři Romanu Turkovi (obrovský fanda Maiden) a hodně mě zaujala maska,na které měl Eddiho (tehdy jsem samozdřejmě nevěděl,kdo to je).Říkal jsem si,kurňa když si jejich maskota nechal udělat na celé helmě takový slavný golman,tak to už asi bude nějaká fakt dobrá skupina.Být jen samotného tohoto zjistění,tak se k Maiden asi nedostanu,ale asi bylo mým osudem Maiden najít.Druhý den nato,co jsem zjistil,že existuje skupina se jménem Iron Maiden jsme jeli na Slovensko do Tater a táta poslouchal něco,co se mi strašně líbilo,šáhl jsem tedy po prvním songu na obal a vidím nápis "Iron Maiden"!Hned jsem si vzpomněl,že už tenhle název znám a tak jsme se zaposlouchal a neuvěřitelně mě to bralo (později jsem zjistil,že to bylo album The Number Of The Beast).Bylo to poprvé,kdy to ve mě při muzice fakt vřelo.Když jsme přijelo na Slovensko,pujčil jsem si tu kazetu na pokoj a pouštěl jsem si jí každý den a bylo to pro mě prostě neuvěřitelné!Takhle jsem se dostal k Iron Maiden :)
Od té doby vím o Maiden skoro vše,mám jejich alba,trička i další suveníry a přečetl jsem taky pár knih (nejlepší je podle mě biografie Run To the Hills).Iron Maiden jsou pro mě stále nejlepší heavy metalovou skupinou v historii a díky bohu,že jsem tuto neuvěřitelnou hudbu objevil!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Jevo v Štvrtok Január 11, 2007 8:29 pm

Gumolit>> Velmi pekny pribeh :cry: :cry: :cry: :D
Ja som sa k Maiden dostal vdaka mojej druhej laske Counter Striku... ale je to dalsi dlhy pribeh, ktory sa mi nechce velmi vypravat
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Január 11, 2007 9:17 pm

Jevo píše:Gumolit>> Velmi pekny pribeh :cry: :cry: :cry: :D
Ja som sa k Maiden dostal vdaka mojej druhej laske Counter Striku... ale je to dalsi dlhy pribeh, ktory sa mi nechce velmi vypravat

trailer na CT a v pozadi Wicker Man.To poznam :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Január 11, 2007 9:19 pm

Jevo píše:Gumolit>> Velmi pekny pribeh :cry: :cry: :cry: :D
Ja som sa k Maiden dostal vdaka mojej druhej laske Counter Striku... ale je to dalsi dlhy pribeh, ktory sa mi nechce velmi vypravat

trailer na CT a v pozadi Wicker Man.To poznam :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Jevo v Piatok Január 12, 2007 5:09 pm

zdenoeddie píše:
Jevo píše:Gumolit>> Velmi pekny pribeh :cry: :cry: :cry: :D
Ja som sa k Maiden dostal vdaka mojej druhej laske Counter Striku... ale je to dalsi dlhy pribeh, ktory sa mi nechce velmi vypravat

trailer na CT a v pozadi Wicker Man.To poznam :lol:


jj... to bola bomba. Pamätam, ze som to pozeral doma dokolecka, a vzdy potom si si siel zahrat CS 8)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod FreddieEddie v Štvrtok Február 15, 2007 9:44 pm

ako som zacal pocuwat IM?.......kamos mi pozical albumBrave New World......ja som si IM pomilil z inou skupino bez toho aby som vedel ze IM existuje........potom som si ZOHNAL Best of THE BEAST.........a to bol posledny klinec do mojej prasivej hlavy........zohnal som si aku taku diskografiu a zapisal som dusu PRISERE :twisted:
Obrázok užívateľa
FreddieEddie
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Štvrtok Február 15, 2007 8:16 pm

Poslaťod Vaskooo v Štvrtok Február 15, 2007 10:15 pm

Ja som mal predsudky ze Iron Maiden nieje dobra skupina aj ked som nikdy od nich nepocul ziadnu skladbu viac ako pol minuty,potom som vsak raz videl v telke The Trooper a moje myslenie sa otocilo o 100% a po par dnoch pocuvania ich diskografie som si uvedomil ze nikdy som enpocul lepsie skladby a uz je to moja oblubena kapela a neexistuje ziadna ,kt. by bola schopna im konkurovat.......
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod PesZ v Štvrtok Február 15, 2007 10:40 pm

Vaskooo> a cos poslouchal do tý doby?
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Vaskooo v Štvrtok Február 15, 2007 10:43 pm

Judas Priest a Black Sabbath.
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Február 15, 2007 10:44 pm

FreddieEddie píše:ako som zacal pocuwat IM?.......kamos mi pozical albumBrave New World......ja som si IM pomilil z inou skupino bez toho aby som vedel ze IM existuje........potom som si ZOHNAL Best of THE BEAST.........a to bol posledny klinec do mojej prasivej hlavy........zohnal som si aku taku diskografiu a zapisal som dusu PRISERE :twisted:


Welcome to the Dark Side :-)

Sledujem, ze vela ludi sa dostalo k pocuvaniu IM viac - menej omylom. Niekedy vie zivot nahodu zmenit v celozivotny konicek. Bohuzial, ja si uz nepamatam, ci som sa k tomu dostal omylom, alebo ucelom. Ale viem urcite, ze som to nikdy ani na minutu neobanoval...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia

cron