Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Raus v Štvrtok September 21, 2006 8:16 pm

jj, samozrejme nerikam ze jejich podiova show je nejlepsi, treba Rammstein maji urcite lepsi, ale ja nemyslel to slovo show jako primo efekty a tak, ale celkove kdyz se clovek dive na jejich koncert tak se proste nedudi, Bruce porad neco pokrikuje po lidech, beha tam a zpet, steve skace spolu s publikem...proste me to prijde jako skvela show:)
Obrázok užívateľa
Raus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Piatok September 01, 2006 11:02 am

Poslaťod combat v Štvrtok September 21, 2006 9:13 pm

Ja som chodil na učňovku ked začali, kamarát to doniesol do triedy, ktovie okial to mal, no bolo to úplne niečo iné, na to si pamätám. Také rýchle, krátke, spev melodickejší, rýchle namakané sólo, no a kým som sa spamätal bola pesnička na konci...berem ich dodnes, aj ked už počúvam viac progresívne žánre...
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod combat v Štvrtok September 21, 2006 9:22 pm

Ešte by som chcel doda? že show ktoré robia Iron Maiden je namakané, možno dnes je tu už príliš marketingových ?ahov, ale taká je doba, no najlepšie človek podla mňa ohodnotí hudbu ak ju iba počúva, vtedy neni ovplivnený ničím iným, to je objektívne, ale asi neni nad atmošku koncertu...
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Belenor v Piatok September 22, 2006 7:13 am

Tak nějak. Na koncert maiden jdu většinou s tím, že zvuková kvalita bude nic moc, ale že se skvěle vyblbnu. A když si chci něco poslechnout, tak v noci po tmě před tím než usnu něco do sluchátek. Všude ticho, jen hudba. Případně za světla s kytarou nebo nahlas v autě, kde nikoho hlukem moc neruším (pokud zrovna neotevřu okénko) a můžu si nahlas zazpívat.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Iron maiden

Poslaťod jason46 v Štvrtok Október 12, 2006 5:27 pm

najprv som otcovi vravel jak to moze pocuvat a teraz je to najlepsia kapela aka kedy bola a a :twisted: :twisted: :D :D :D je a samozrejme aj bude!! :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :!: :!:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod combat v Štvrtok Október 12, 2006 11:24 pm

To ano, ale neni dobre zatrcovat ine kapely, lebo potom nema clovek s cim porovnavat, take ti co hovoria ze su ortodoxny posluchaci IM sa o moc okracuju a tiez ved je este zopar dobrych metal. skup. takze nech zije Heavy Metal, "houk"... :evil: :evil: :evil:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod PesZ v Piatok Október 13, 2006 2:09 pm

Co furt s tím heavýkem všichni maj? Dy? existuje tolik nádherných metalových stylů...
Au nemla?te mě! :-D
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Jevo v Piatok Október 13, 2006 2:19 pm

PesZ>> Pre mna je hevik najlepsi. Samozrejme, ze taky speed si tiez rad vypocujem... ale ostavam pri starom dobrom heaviku :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Gumolit v Piatok December 29, 2006 4:34 am

ja som si len tak vypocul Phantom of the Opera- a uputalo ma uzasne napadite intro pasujuce k nazvu skladby. potom hlavny riff, ktory bol sice po melodickej stranke dost primitivny ale dobry. zistil som ze vdaka triolickemu rytmu. od stredu som skladbu prestal "chapat" ale pochopil som.
bola to najlepsia skladba aku som vobec pocul a nepripadala mi vobec tvrda.

potom Run to the Hills hlavne refren sa mi pacil a neskor "vzbura" za solom
potom som pocul Number a zaujali ma iba basy medzi solami.
a dodnes nechapem preco sa tato skladba povazuje za jednu z najlepsich

potom som si vypocul cely Fear of the dark a ten zvuk mi pripadal prilis komercny.potom som IM prestal pocuvat.

potom mi kamos dal Piece of mind - a hned sa mi zapacilo Flight of Iracus a potom Trooper a potom som prisiel na chut ostatnym skladbam tohto albumu a dokonca aj albumu Fear of the dark.
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Crusader v Piatok December 29, 2006 10:35 am

komercni zvuk ? to co je proboha za termin ? :D :D :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Rick v Piatok December 29, 2006 6:43 pm

Nie je to tak davno,asi tri roky dozadu co otec kupil brave new world,a ked som sa zapocuval,pocitil som ten pravy zvuk,ktory ma poriadna hudba mat.pochopil som,ze tento styl nie je o lacno vyrobenych tonoch z nejakeho mixazneho pultu,ale o tvrdej drine vsetkych clenov kapely(az na niektore pasaze v pomalsich piesnach).mne je osobne velmi sympaticke,ked sa clovek snazi pre divaka vydat zo seba vsetko a nie je to iba o odrapkavani nejakeho textu-vid.dnesne hip-hopove hviezdy.ja sam som pred IM pocuval popovu a rockovu hudbu,a boli to skupiny ako bon jovi,desmod,outkast,o-zone,imt-smile atd.niektore z nich sice pocuvam dodnes,ale najviac je to IM,led zeppelin,queen a,samozrejme,ac-dc.myslim si,ze som sa usadil na takom hardrockovom az metalovom medzniku.mna ako prve na skladbe uchvati zvuk,text je az druhotna vec,ale je dolezity.moja put s IM trva uz zo dva roky a musim povedat,ze ani na jednu sekundu svoje rozhodnutie nelutujem :twisted: :D 8)
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod hellpatrol v Piatok December 29, 2006 7:15 pm

Gumolit píše: potom som si vypocul cely Fear of the dark a ten zvuk mi pripadal prilis komercny.potom som IM prestal pocuvat.
potom mi kamos dal Piece of mind - a hned sa mi zapacilo Flight of Iracus a potom Trooper a potom som prisiel na chut ostatnym skladbam tohto albumu a dokonca aj albumu Fear of the dark.


Sorry, ALE ZVUK ALBUMU FEAR OF THE DARK URCITE NIE JE KOMERCNY .............inak urobil si velmi dobre, ze si sa k maidenom vratil :wink:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Jevo v Piatok December 29, 2006 7:22 pm

K textom. Napr. skladbu Paschendale som pochopil az ked som si precital text. Predtym som ju pocuval len z trucu.
roste hudba je mozno na prvom mieste, ale texty su na rovnkej urovni, lebo bez textu niekedy skladba nedava zmysel :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod combat v Piatok December 29, 2006 8:46 pm

Jasne ze to neni komerc. zvuk, vobec ten pojem ani nepoznam... :?:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Gumolit v Sobota December 30, 2006 12:01 am

mozno ten zvuk nieje komercny, ale na prve pocutie mi tak pripadal.
najpravdepodovnejsie vdaka syntetizatorom, ktore asi podla mojho vkusu neboli na spravnom mieste.(V Alexander the Great su umiestnene dobre)

mimochodom ked to prirovnate k zvuku na Iron Maiden alebo Piece of Mind...?
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia