Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Narozeniny a jina vyroci clenu Maiden

Narozeniny a jina vyroci clenu Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: mmm

Poslaťod strevo v Streda Marec 12, 2008 3:37 pm

Crusader píše:
Michael píše:
matii píše:Taky byste si mohli zjistit, kdy mají svátek ne? :D


to by šlo, stačil by jen oficiální britský kalendář.. :wink:



si zjevne asi britsky kalendar nikdy nevidel co ? :D

no a taky si myslim, ze podobne thready jsou naprosto zbytecne, jakou to ma proboha informacni hodnotu ? aby x lidi za sebou psalo jednu a tu samou vec ...


aspon tu nieje mrtvo :D a vzdy lepsie ako: Co prave pocuvate/poculi ste :D
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod PesZ v Streda Marec 12, 2008 4:49 pm

strevo> ani bych neřek. To má alespoň nějakou informativní hodnotu (třeba mě zajímá co poslouchají ostatní), ale tohle ne.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: mmm

Poslaťod Michael v Streda Marec 12, 2008 6:06 pm

strevo píše:
Crusader píše:
Michael píše:
matii píše:Taky byste si mohli zjistit, kdy mají svátek ne? :D


to by šlo, stačil by jen oficiální britský kalendář.. :wink:



si zjevne asi britsky kalendar nikdy nevidel co ? :D

no a taky si myslim, ze podobne thready jsou naprosto zbytecne, jakou to ma proboha informacni hodnotu ? aby x lidi za sebou psalo jednu a tu samou vec ...


aspon tu nieje mrtvo :D a vzdy lepsie ako: Co prave pocuvate/poculi ste :D


britský kalendář jsem opravdu nikdy neviděl.. :twisted: 8)

ps.: všechno nejlepší Mr.Harris.. v-v-v
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Re: mmm

Poslaťod peko20 v Streda Marec 12, 2008 7:28 pm

strevo píše:
Crusader píše:
Michael píše:
matii píše:Taky byste si mohli zjistit, kdy mají svátek ne? :D


to by šlo, stačil by jen oficiální britský kalendář.. :wink:



si zjevne asi britsky kalendar nikdy nevidel co ? :D

no a taky si myslim, ze podobne thready jsou naprosto zbytecne, jakou to ma proboha informacni hodnotu ? aby x lidi za sebou psalo jednu a tu samou vec ...


aspon tu nieje mrtvo :D a vzdy lepsie ako: Co prave pocuvate/poculi ste :D


presne tak ... omg
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: mmm

Poslaťod matii v Štvrtok Marec 13, 2008 7:00 am

Crusader píše:
Michael píše:
matii píše:Taky byste si mohli zjistit, kdy mají svátek ne? :D


to by šlo, stačil by jen oficiální britský kalendář.. :wink:



si zjevne asi britsky kalendar nikdy nevidel co ? :D

no a taky si myslim, ze podobne thready jsou naprosto zbytecne, jakou to ma proboha informacni hodnotu ? aby x lidi za sebou psalo jednu a tu samou vec ...


Tak to také bylo myšleno (s nadsázkou). Podle mne je tenhle topic nesmysl. Takže jsem pro SMAZAT!
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: mmm

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Marec 13, 2008 11:31 am

strevo píše: ... aspon tu nieje mrtvo :D a vzdy lepsie ako: Co prave pocuvate/poculi ste :D

blbost, kdyz to nekdo pojme po novem trendu a neco i navic k te desce, co posloucha napise, tak to ma nejakou informacni hodnotu ...



matii píše: ... Tak to také bylo myšleno (s nadsázkou). Podle mne je tenhle topic nesmysl. Takže jsem pro SMAZAT!

oni jsou schopni zalozit 4 dalsi zvlast pro kazdeho clena :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Michael v Štvrtok Marec 13, 2008 5:56 pm

však tahle místnost má své jasné opodstatnění.. a komu se nelíbí, tak ať do ní nechodí a nepíše zde své příspěvky.. :wink: .. jde jen o to, aby ten kdo chce mohl veřejně popřát některému z členů Iron Maiden k jeho narozeninám a nemusel to psát do jiných místností, kde se to nehodí.. :wink: ..
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Marec 13, 2008 9:08 pm

nemas pravdu, mne se nelibi a chodit do ni musim :D
podivat se pri kazdem prihlaseni, jestli tu neni vecpany nejaky spam nebo jiny *nevhodny* prispevek jaksi patri k mym povinnostem a pri cteni "happy birthday mr. ... " nekolikrat za sebou ver ze skripu zubama :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod mickey.r v Štvrtok Marec 13, 2008 11:09 pm

Dragontears píše:nemas pravdu, mne se nelibi a chodit do ni musim :D
podivat se pri kazdem prihlaseni, jestli tu neni vecpany nejaky spam nebo jiny *nevhodny* prispevek jaksi patri k mym povinnostem a pri cteni "happy birthday mr. ... " nekolikrat za sebou ver ze skripu zubama :wink:


Plne súhlasím, ja by som miestnosť s narodeninami, byť moderátorom, jednoducho odstránil a bol by pokoj. Kto im chce blahoželať, nech sa páči, každý s členov IM má svoju vlastnú adresu, kde žije. Tam to je vhodné, tu nie.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod peko20 v Štvrtok Marec 13, 2008 11:14 pm

mickey.r píše:
Dragontears píše:nemas pravdu, mne se nelibi a chodit do ni musim :D
podivat se pri kazdem prihlaseni, jestli tu neni vecpany nejaky spam nebo jiny *nevhodny* prispevek jaksi patri k mym povinnostem a pri cteni "happy birthday mr. ... " nekolikrat za sebou ver ze skripu zubama :wink:


Plne súhlasím, ja by som miestnosť s narodeninami, byť moderátorom, jednoducho odstránil a bol by pokoj. Kto im chce blahoželať, nech sa páči, každý s členov IM má svoju vlastnú adresu, kde žije. Tam to je vhodné, tu nie.


ja si myslim ze ked uz fandime vsetcia Im tak preco by sme toto nemohli zalozit? sak o nic nejde len im takto chceme poblahozelat... aj ked si to neprecitaju nikdy...aj od toho sme tu ne? co mam furt len o tom istom kecat?huh?:)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok Marec 13, 2008 11:31 pm

peko20 píše:
mickey.r píše:
Dragontears píše:nemas pravdu, mne se nelibi a chodit do ni musim :D
podivat se pri kazdem prihlaseni, jestli tu neni vecpany nejaky spam nebo jiny *nevhodny* prispevek jaksi patri k mym povinnostem a pri cteni "happy birthday mr. ... " nekolikrat za sebou ver ze skripu zubama :wink:


Plne súhlasím, ja by som miestnosť s narodeninami, byť moderátorom, jednoducho odstránil a bol by pokoj. Kto im chce blahoželať, nech sa páči, každý s členov IM má svoju vlastnú adresu, kde žije. Tam to je vhodné, tu nie.


ja si myslim ze ked uz fandime vsetcia Im tak preco by sme toto nemohli zalozit? sak o nic nejde len im takto chceme poblahozelat... aj ked si to neprecitaju nikdy...aj od toho sme tu ne? co mam furt len o tom istom kecat?huh?:)


keby mám ja taký prístup ako vy tak asi by tu ostalo 5 miestností a boli by sme šťastní..ktosi tu spomínal raz, že tu sa medze nekladú hocijaká téma ktorá tu ešte není môže byť založená nech je to čokoľvek.tka načo sa tu máme furt hádať o spamovaní a volovinách.tí čo sem chodia dhlšie to už berú inak si myslím a majú dosť rozumu aby vytvárali,písali alebo hocičo iné normálne a vhodné a zaujímavé príspevky..niekedy to nezaškodí niečo skritizovať alebo tak..ale so všetkým treba niekedy prestať..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Marec 13, 2008 11:33 pm

mickey.r píše:
Plne súhlasím, ja by som miestnosť s narodeninami, byť moderátorom, jednoducho odstránil a bol by pokoj. Kto im chce blahoželať, nech sa páči, každý s členov IM má svoju vlastnú adresu, kde žije. Tam to je vhodné, tu nie.

hmm to mas trosku problem ... zalozeni takove mistnosti neni offtop, neporusuje to zadna pravidla fora ... nemuzu ji jen tak smaznout :wink:
( ja pockam, az to tady utichne a pak je s ni konec ... ale psst :twisted: )
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: a

Poslaťod Crusader v Piatok Marec 14, 2008 1:12 am

jason46 píše:keby mám ja taký prístup ako vy tak asi by tu ostalo 5 miestností a boli by sme šťastní..ktosi tu spomínal raz, že tu sa medze nekladú hocijaká téma ktorá tu ešte není môže byť založená nech je to čokoľvek.tka načo sa tu máme furt hádať o spamovaní a volovinách.tí čo sem chodia dhlšie to už berú inak si myslím a majú dosť rozumu aby vytvárali,písali alebo hocičo iné normálne a vhodné a zaujímavé príspevky..niekedy to nezaškodí niečo skritizovať alebo tak..ale so všetkým treba niekedy prestať..


nebud demagog ... a tobe 5 mistnosti nestaci ? stejne kdyby se to tu poradne promazalo, vic jich nezustane :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

a

Poslaťod jason46 v Piatok Marec 14, 2008 1:01 pm

nebud demagog ... a tobe 5 mistnosti nestaci ? stejne kdyby se to tu poradne promazalo, vic jich nezustane Very Happy

len taká čistá úvaha :D 5??to by som to tu asi zabalil 8) :wink:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Irons heart v Streda Marec 19, 2008 12:38 am

hej , dneska měl Eddie svátek a nikdo nic :D co jsme to za fanoušky ... :evil: :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia

cron