Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Ako ste sa dostali k po?úvaniu Iron Maiden?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brousitch v Utorok September 05, 2006 5:44 pm

K poslechu IM mě přivedl otec...v mládí si koupil (kupodivu i za totality) Number of the beast...ve svých 45 letech si to chtěl poslechnout zas, tak si domu sehnal Powerslave a 7th son...chtěl jsem vědět co to je tak jsem si to pustil..."Liveee to flyyyyyy, flyyyyyyy to liveeeeeee" a od té doby shánim, stahuju, kupuju...
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Madness v Utorok September 05, 2006 6:03 pm

K hudbe Maiden som sa dostal cez rodicov,su fans jak hrom cele rokx,1album co som pocul bol powerslave a sklatba tusim 2minutes to midnight.hm..trva to uz vela rokov :wink: :wink: :)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Belenor v Utorok September 05, 2006 6:43 pm

Bratr mi doma tak dlouho poustel Iron Maiden, az jsem z toho zblbnul a ted jsem asi vetsi fanda nez on :-) Tahne se to tak od druhe poloviny devadesatych let, prvnim albem byl pro me X-Factor, ktery mam doted velmi rad at si kdo chce co chce rika, a pote jsem se dostal k Powerslave, kde me uchvatil Ancient Mariner. A pak uz bylo vymalovano. A korunu tomu nasadila koupe kytary, protoze zahrat si s Iron Maiden je poteseni, kteremu se vyrovna jen hrani Mika Oldfielda s kamarady :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Moris v Utorok September 05, 2006 9:27 pm

No já sem začal v pátej třídě a první desku jsem si koupil v madarsku a byla to dvojdeska Live After Death 85. mám to rád do dneška
Obrázok užívateľa
Moris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Strakonice

Poslaťod Jevo v Utorok September 05, 2006 10:26 pm

Ako? Hmm... pamätám si len to, že prvá pesnička akú som od nich počul bola The Wicker man, ale nemal ani tušenie čo to bolo. Viem, že vtedy som sa opájal hraním Counter-Strike a Wicker Man bola pesnička k jednemu super videu... bolo to niečo super, hrači hrali podla hudby a všetko tak krasne sedelo. Potom som niekde v supermarkete natrafil na CD Rock In Rio, a dalo sa to tam zadarmo vypočuť... vtedy som zistil, že ho hrajú Iron Maiden... písal sa rok 2002
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod kajooo v Piatok September 08, 2006 5:22 pm

Ja som zacal Iron Maiden pocuvat asi v sedmicke a
to v tedy ked my bracha priniesol 5 albumov a hned som
to zacal pocuvat.Teraz to pocuvam iba ja a som :D :D :D :D
kajooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Streda August 16, 2006 6:39 pm

Poslaťod pegas v Sobota September 09, 2006 4:54 pm

Iron Maiden sa stali mojou srdcovkou niekde na prelome rokov 1989-1990,ked som v Madarsku splašil album Seven son... , a po vypočutí, vtedy ešte média nazvaného MC , mi bolo okamžite jasné akým smerom sa začne ubera? môj hudobný sluch. :evil:
pegas
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sobota September 09, 2006 2:05 pm

Poslaťod hellpatrol v Sobota September 09, 2006 8:42 pm

K Iron Maiden som sa dostal cez bratranca a prvu pesnicku ktoru som pocul bola asi Be Quick Or Be Dead hned ma to chytilo za srdce. Osobne najradsej si pustam zivak Live At Donington (podla mna najlepsia ziva nahravka vsetkych cias!!!) -!-
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod PesZ v Nedeľa September 10, 2006 4:23 pm

Já se k IM dostal přes Belenora :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Postmortem v Sobota September 16, 2006 11:40 pm

Ja som sa prvý krat stretol s Iron Maiden v roku 1984.Po prazdninach doniesla do skoly spoluziacka original MC kazetu "The number of the Beast",ktoru jej otec doniesol z Nemecka.Ked som si ju vypočul,vedel som že tadeto pojde moja cesta :lol:
Obrázok užívateľa
Postmortem
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 11:14 pm

Poslaťod The_Trooper85 v Nedeľa September 17, 2006 6:18 pm

Ja jsem začal poslouchat metal v roce 2002, před tí sem byl diskofil (šampón) dnes se za to biju do hlavy :lol:. Začalo to tím že kámoš mi dones pár metalových mptrojek a najednou sem slyšel písen Transylvania a řikal sem si to není možné jak dobře to zní, Trooper ta nádherná chytlavá melodie. A pák jsem začal poslouchat alba dál a dál (uplně jsem se vžívál do 80. let jaká tu musela být nádhera v té době poslouchat) a moje láska k IM se exponeciálně stupňovala.
Učaroval mně Steve, tak jsem si musel pořidít basu a snažím hrat písne IM jeho jedinečnou prstovou technikou.
Když si fanoušek zkusí zahrát na nějaky nástroj (kytara, bicí, basa) songy IM, tak hudbu pochopí ještě do větší hloubky.
Obrázok užívateľa
The_Trooper85
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Piatok Júl 14, 2006 11:35 pm
Bydlisko: Lutín or (kolej OSTRAVA)

Poslaťod PesZ v Nedeľa September 17, 2006 7:37 pm

Trooper> Jj. Já na kytaru začal možná právě qůli maiden :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Jevo v Nedeľa September 17, 2006 10:50 pm

Presne tak Trooper... ked som este nehral na gitaru a pocuval som Maiden, tak to bolo dobre, ale nebolo to ono... vzdy ma uchvacoval Bruce s jeho super hlasom(a este stale uchvacuje :) ) , ale ked som si kupil gitaru a zacal drtit, tak som ich hudbe dokonale pochiopil... a celkovo aj hudbe samotnej... Adrian rulezzzzz :twisted:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Raus v Štvrtok September 21, 2006 6:58 am

ja posloucham podvedomne IM vlastne uz od mala, protoze si je otec drive porad poustel, pak mel jednou v aute pusteny Donington 93 a bylo to jasne...neuveritelna energie, skvely songy a k tomu ti divaci..byl to rok 2004, mozna driv, prvni co jsem si od IM stahnul byly vsechny jejich koncerty a dodnes neznam lepsi skupinu, ktera by hrala energicteji a mela celkove tak skvelou show jako IM.
Obrázok užívateľa
Raus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Piatok September 01, 2006 11:02 am

Poslaťod PesZ v Štvrtok September 21, 2006 9:59 am

Mno, tak co se pódiové show týče, tak je hodně "lepších" kapel, ale energii jim můžou závidět i ty nejmladší střízlíci.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia