Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - NOVE CISLO SPARKU - Iron Maiden

NOVE CISLO SPARKU - Iron Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

NOVE CISLO SPARKU - Iron Maiden

Poslaťod TheClansman1 v Piatok December 29, 2006 12:48 am

Predtucha bliziacej sa apokalypsy... tak toto cislo si kupim, vychadza 2.1.2007
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

aaaaaaaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Piatok December 29, 2006 2:22 pm

cena?

100 tak niak
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Dragontears v Piatok December 29, 2006 3:20 pm

jason46 píše:a co tam bude konkretne??

neni snad tak tezke si do jakehokoliv vyhledavace zadat heslo "spark" a zkusit si najit, co te zajima ... nebo fakt vse musite mit naservirovano az pod nos, bez vlastni iniciativy ?
http://www.spark-rockmagazine.cz/issue.php?issue=98

Brousitch píše:Cena?

letos stal 69 Kc / 99Sk tezko odhadnout, jestli od dalsiho rocniku o neco nepodrazi - kupuji ho jen kdyz jsou tam maiden, takze mi mozna usla nejaka anonce o zdrazovani.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Rick v Sobota December 30, 2006 2:23 pm

myslimsi,ze je fajn ze aj casopisy sa zacinaju specializovat na osobitnu vec,a to,ze sa o IM pise po dlhom case aj v casaku,ktory dokazem precitat bez problemov je velmi dobre.len tak dalej!!!!!!!!
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod IMS v Sobota December 30, 2006 2:56 pm

Rick píše:myslimsi,ze je fajn ze aj casopisy sa zacinaju specializovat na osobitnu vec,a to,ze sa o IM pise po dlhom case aj v casaku,ktory dokazem precitat bez problemov je velmi dobre.len tak dalej!!!!!!!!


Tak tomu nerozumiem teda. Metalove casopisy vzdy pisu o Iron Maiden ked je nejaka prilezitost, album, turne atd.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod TheClansman1 v Sobota December 30, 2006 4:12 pm

v sparku uz o iron maiden dlho nebola rec... naposledy som si ho kupil pred 3 mesiacmi ked tam bol plagat iron maiden akurat po vydani albumu AMOLAD ale nebola tam ani mienka o maiden...
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Dragontears v Sobota December 30, 2006 4:55 pm

TheClansman1 píše:v sparku uz o iron maiden dlho nebola rec... naposledy som si ho kupil pred 3 mesiacmi ked tam bol plagat iron maiden akurat po vydani albumu AMOLAD ale nebola tam ani mienka o maiden...

Spark 09/2006 - Iron Maiden - Nejen otazky zivota a smrti
dvoustrankovy rozhovor s Brucem, jednostrankovy se Stevem, oba se tykaji noveho alba .... myslim ze se jim venuji celkem primerene vezmeme-li v uvahu, kolik mesicne vychazi novych CD :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Rick v Sobota December 30, 2006 5:20 pm

podla mojho nazoru najlepsie casaky su prave anglicke,lebo anglicko je koliskou metalu a tamojsie casopisy robia reportaze ako na beziacom pase. :roll: :lol: 8)
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Železná Panna v Sobota December 30, 2006 6:03 pm

Dragontears píše:
TheClansman1 píše:v sparku uz o iron maiden dlho nebola rec... naposledy som si ho kupil pred 3 mesiacmi ked tam bol plagat iron maiden akurat po vydani albumu AMOLAD ale nebola tam ani mienka o maiden...

Spark 09/2006 - Iron Maiden - Nejen otazky zivota a smrti
dvoustrankovy rozhovor s Brucem, jednostrankovy se Stevem, oba se tykaji noveho alba .... myslim ze se jim venuji celkem primerene vezmeme-li v uvahu, kolik mesicne vychazi novych CD :wink:


ten rozhovor s Bruceom nema chybu tam :lol: hm, tak uz sa tesim na to nove cislo, aj plagaty dobre su..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Madness v Sobota December 30, 2006 6:08 pm

Železná Panna píše:
Dragontears píše:
TheClansman1 píše:v sparku uz o iron maiden dlho nebola rec... naposledy som si ho kupil pred 3 mesiacmi ked tam bol plagat iron maiden akurat po vydani albumu AMOLAD ale nebola tam ani mienka o maiden...

Spark 09/2006 - Iron Maiden - Nejen otazky zivota a smrti
dvoustrankovy rozhovor s Brucem, jednostrankovy se Stevem, oba se tykaji noveho alba .... myslim ze se jim venuji celkem primerene vezmeme-li v uvahu, kolik mesicne vychazi novych CD :wink:


ten rozhovor s Bruceom nema chybu tam :lol: hm, tak uz sa tesim na to nove cislo, aj plagaty dobre su..


kua ma seru tie plagatx clenov co mali bxt uz davno a furt nic.. :roll: :evil:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod kamzo v Nedeľa December 31, 2006 2:28 pm

Kupujem sparky od roku 2002 o iron sa tam popisalo vela ..Toto cislo este nemam lebo ho zatial nikde nemaju ale verim ze ho budem mat ked 02.01.2007 pojdem rano do roboty :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod kamzo v Utorok Január 02, 2007 1:23 pm

Takze mam uz novy spark a je tam rozhovor s nimi... Ale je tam hlavne o kazdom albume rozpisane ze o com su atd.. a je tam komplet preklad skladby Rime t the mariner.... Spark stoji 99,-sk a maju ho vacsinou vsade!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Zdenius v Utorok Január 02, 2007 1:42 pm

kto furt hodnoti tie ich albumy, vsak pri kazdom vacsom clanku vzdy mali u nich hodnotenie albumov..
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod kamzo v Utorok Január 02, 2007 2:00 pm

Zdenius asi som sa zle vyjadril :D Ano pisu tam okolo albumov ale inak Kazdy jeden je strucne rozobraty ale tak textovo ze o com su tie texty(tematicke okruhy-vojny,horory atd.) je to velmi zaujimave aspon pre mna :D A ku koncu clanku je recenzia na koncert Stuttgart 07.12.2006

P.S. Mna potesili tieto clanky Kabat, Joe Satriani-Od vzniku az po dnesok + recenzie jeho Albumov atd atd..

P.S. Pre vsetkych fans: vysiel oficialny kalendar 2007 A matter of Life and death!!!!! To musime mat no nie? :D A bude k mání asi v Pantha Rai alebo v lepsie vybavenych kníhkupectvach :) Tak to je vsetko.....
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Železná Panna v Utorok Január 02, 2007 2:44 pm

ja som ho prave kupila, zatial som len strucne preletela, hlavny clanok o IM vyzera byt zaujimavy :) celkovo ma toto cislo viacerymi vecami potesilo..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 35 hostia

cron